2006.03.11 - XIV Międzynarodowa Giełda Birofilii "Świdnica 2006" - PLOTY

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 05-2004
    • 6122

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Jackson miał zamieścić, jutro spojrzę na mapę i zapodam, jeśli powyższy się wcześniej nie obudzi
    Nie miałem dojścia do neta. Poza tym Danoc już w zasadzie napisał co i jak.
    Znając Wrocław to z dnia na dzień może wyskoczyć jakiś nowy objazd więc skupcie się kierowcy i miejcie ze sobą plan Wrocławia

    Dodatkowo link do mapki objazdu placu Grunwaldzkiego. http://wrosystem.um.wroc.pl/beta_4/w...runwaldzki.jpg

    Do Marusi - wiem, że droga z Poznania do Świdnicy nie prowadzi przez plac Grunwaldzki
    MM961
    4:-)

    Comment

    • mjp
      † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
      • 02-2004
      • 954

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
      Nie wiem jak to jest teraz, ale trzy tygodnie temu to w dziurach jakie były na Żmigrodzkiej można było malucha utopić Znając tempo prac drogowych w tym mieście nie przypuszczam aby to uległo zmianie.
      Jechałem Żmigrodzką w ostatnią niedzielę. Jest śliczna, nowiuteńka nawierzchnia. Jedzie się bez problemów.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Niestety, jadąc z Poznania ulicę Żmigrodzką raczej trudno jest ominąć
      Da się i to bez specjalnych problemów. Trasa jest dość wąska, ale przejezdna i bez korków. Wyjeżdża się na most Milenijny.
      Maciek
      Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

      Comment

      • slavoy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🥛🥛🥛
        • 10-2001
        • 5055

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
        O 4:02 jest jeden-jedyny bezpośredni pociąg z Wrocławia do Świdnicy. Obsługiwany przez szynobus (o ile nie stoi w warsztacie). Z przesiadkami w Jaworzynie różnie może być. W zeszłym roku pociąg zaginął Autobusy jeździły objazdami tragicznie poopóźniane.
        Śniegu troszku było...
        Dziś rano (kurka - w nocy raczej...) żółty szynobus był sprawny i czekał na odjazd w powyższej relacji. Chyba peron trzeci, pociąg oznaczony jako Legnica przez Kamieniec Ząbkowicki.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • naczelnik
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2003
          • 1884

          #94
          Chyba już wam zazdroszczę tej długiej nocy z piątku na niedzielę.
          Tym bardziej, że teraz jestem w domu, a za 3h wyruszam z powrotem do placówki wysuniętej
          Ehh, co za życie
          Popieram domowe browary!

          Polakom gratulujemy naczelnika

          Zamykam browar.
          Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

          gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

          Comment

          • jerzy
            Major Piwnych Rewolucji
            • 10-2001
            • 4707

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
            Kto się pisze w piątek na takie kolejowe połączenie z Wrocławia?:
            Wrocław 15:55->Jaworzyna Śl. 16:59/17:07->Świdnica 17:18
            Ja się właśnie wybieram (czytaj: wychodzę z domu).
            Do zobaczenia w Świdnicy, ewentualnie w tym pociągu.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • bogdan21
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 02-2003
              • 187

              #96
              Giełda, gielda i po giełdzie
              Przed chwilą widziałem kawałek siebie w Kurierze o 16.30

              Dla mnie giełda udana pod względem zakupów, 46 nowych podstawek. Spokojnie możnaby wiecej przywieść ale studenckie fundusze nie pozwoliły:/ Może następnym razem

              W tym roku pogoda dopisała. Podziękowania dla wszystkich za miłą atmosferę, w szczególności dla Dzidka za piwko i oczywiście dla Krzysia za organizację
              Last edited by bogdan21; 11-03-2006, 16:57.
              - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

              Comment

              • dzidek1960
                Major Piwnych Rewolucji
                • 01-2003
                • 1548

                #97
                Podobnie jak u Bogdana i u mnie już po giełdzie. Giełda kolekcjonersko udana, towarzysko jeszcze bardziej. Szkoda tylko że fundusze mnie tak ograniczały, gdyby nie to, to moja kolekcja mogła by się powiększyć o następne 40 - 50 wzorów.
                Dziękuję Artowi i Albeertosowi za piwko, Krzysiowi za organizację i końcowy koncert.

                Ps.
                Też widziałem ten materiał w Kurierze. Były wypowiedzi Krzysia i jeszcze kilku kolekcjonerów.
                Last edited by dzidek1960; 11-03-2006, 18:19.
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • robox
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #98
                  Także ja już po giełdzie. Kolekcjonersko średnio, towarzysko jak najbardziej udana. Kilka ciekawych piwek wypitych, w tym domowe.
                  W popołudniowych wrocławskich Faktach też była relacja z giełdy, niestety bardzo krótka.
                  Podziękowania dla Krzysia za organizację

                  Comment

                  • xpstanx
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 06-2005
                    • 157

                    #99
                    No! Pierwsza giełda za mną. POdziękowania przede wszystkim dla Krzysia za organizację !!! Ogólnie bardzo mile, choć spodziewałem się ciut więcej osób, zwłaszcza ze "złomikiem". W każdym bądź razie cieszę się, że wreszcie mogłem poznać osobiście kilku Forumowiczów oraz zdobyć nowe doświadczenia. Było na prawdę fajnie

                    Comment

                    • dzidek1960
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 01-2003
                      • 1548

                      Wrzuciłem kilka fotek do galerii. Więcej nie będzie, trzeba zostawić trochę miejsca innym
                      "Ma jednak kraj polski napój warzony
                      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                      wybornym smakiem"
                      Jan Długosz, Historie Piwne
                      Moja strona www w początkowym okresie budowy

                      Comment

                      • matuss
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 12-2004
                        • 41

                        Za mną pierwsza giełda i jednocześnie pierwsze spotkanie z ludźmi z forumu W końcu udało mi się spotkać Jerzego, który mnie zaciągnął na browar.biz (na giełdę zresztą też). Pozdro dla wszystkich
                        Matuss

                        Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty - James Callaghan

                        Comment

                        • sopista
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Właśnie całkowicie się dobudziłem po trudach podróży i może uda mi się sklecić kilka (niekoniecznie sensownych) zdań. Bardzo gorące podziękowania dla organizatorów (mi znanych w osobie Krzysia). Bardzo miły wieczór przedgiełdowy i sama giełda kolekcjonersko udana (przynajmniej dla mnie). Dziękuję również za możliwość degustacji wielu domowych - szczególnie Krzysiowej 100 - tki 1 110 - tki (oba piwka mniam mniam).
                          Wzbogaciłem również swą kolekcję domowych i to bardzo znacznie, ale szczegóły w ciągu kilku dni na mojej stronie. Dodatkowo, miłe wrażenia z małego spacerku po Świdnicy w której byłem po raz pierwszy. Miasto warte zwiedzenia ale pewnie z przewodnikiem a na to nie było już czasu. Jeszcze raz dzięki. Za udane spotkanie (a)
                          Last edited by sopista; 12-03-2006, 11:18.

                          Comment

                          • miodek
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 10-2005
                            • 177

                            Wrażenia pogiełdowe jak najbardziej pozytywne. Może kolekcjonersko średnio ( dobyło 27 wafli ), lecz możliwość spróbowania piw domowych w pełni pokrywa niewygodę podróży i koszty związane z przybyciem na giełdę. Niech żałują ci co nie byli! Gorące podziękowania dla Krzysia za organizację i za pyszne piwka, dla wszystkich piwowarów domowych, którzy szczodrą ręką napełniali kubeczki swymi produktami, oraz dla Jasia Piwosza za towarzystwo i dla Sopisty za cierpliwe wyjaśnianie wszelkich niuansów kolekcjonerskich. Już się piszę na przyszłoroczną gięłdę w Świdnicy.
                            Z piwnym pozdrowieniem
                            miodek

                            Comment

                            • pieczarek
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Jak zwykle dla mnie kolekcjonersko bardzo udane spotkanie. Kupiłem trzy unikatowe otwieracze, odebrałem szkło z Grodziska. Na giełdach raczej nigdy nic nie sprzedaję, a w sobotę utargowałem całe 2 złote.

                              Z ciekawostek towarzyskich warty odnotowania był Stary Kocur. Tym razem godnie spacerował w wywalonym na wierzch kutasem. Na dodatek złotym.

                              Nie byłem na imprezach przed i pogiełdowych. Byłem jednak po giełdzie 4 godziny we wrocławskim mieszkaniu u nowej postaci na giełdach tj. u Jubego Piwosza z synami. Bardzo ciekawie i miło spędzony czas.

                              Comment

                              • fteo
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 05-2003
                                • 1139

                                Była to moja pierwsza giełda świdnicka i w ogóle pierwsza. Odczucia mam jak najbardziej pozytywne.
                                Krzysiowi gratuluje świetnej organizacji i smaczniutkiej 100-ki.
                                Forumowiczom znanym i nowopoznanym dziękuję za bardzo mile spędzony czas, domowym piwowarom za degustacje i Albeertosowi za kulawkę.
                                http://lotnictwo.net.pl/
                                http://www.flightradar24.com/
                                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                                Comment

                                Przetwarzanie...