200 lat w Zwierzyńcu a V Zlot

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 08-2002
    • 6717

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
    Na początku tego tematu wydawało się że zlot klaruje się na wrzesień i w takim przypadku dobrze by było wtrącić 3 grosze o terminie Warsztatów Warzenia Piwa w Lublinie żeby to jakoś zgrać .Po wielu postach jednak sprawa nie przeszła do konkretów i bardziej przymina nasz sejm

    Nie bardzo wiem, co tu zgrywać - zlot to zlot, a warsztaty to warsztaty i byłbym za tym, by nie łączyć obu tych imprez, bo i po co?

    Sprawa zlotu o tej porze, (poza "szumem medialnym") jest na takim samym stanie zaawansowania (o ile nie bardziej zaawansowanym) jak sprawa organizacji poprzedniego zlotu. Browar Ciechanów dowiedział się o tym, że będzie patronem IV zlotu dopiero w lutym, także bez paniki
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Małażonka
      Major Piwnych Rewolucji
      • 03-2003
      • 4602

      #92
      Nawet nie w lutym, a w marcu....

      Comment

      • supersklep
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 01-2005
        • 982

        #93
        [QUOTE=iron]Nie bardzo wiem, co tu zgrywać - zlot to zlot, a warsztaty to warsztaty i byłbym za tym, by nie łączyć obu tych imprez, bo i po co?


        Może nie łączyc ale też sobie terminem nie szkodzić


        Comment

        • Małażonka
          Major Piwnych Rewolucji
          • 03-2003
          • 4602

          #94
          Termin Zlotu jest taki sam od pięciu lat - drugi weekend września.
          Nic tu nie ulega zmianie, więc nie rozumiem, jak akurat w tym roku mamy szkodzić lubelskim warsztatom???
          Last edited by Małażonka; 15-01-2006, 18:20.

          Comment

          • becik
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🍼🍼
            • 07-2002
            • 14999

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            (...) Nie zmienia to faktu, że Zlot spróbujemmy zrobić w Zwierzyńcu a jak Krzysiu woli pojechać do Tych na przykład i pić Tyskie to serdecznie zapraszam - także innych wrogów Zwierzyńca. (...)

            Doskonały przykład na to,że nie chodzi o samo towarzystwo i ludzi tylko i wyłącznie o sponsoring i ulubione piwo. Gdyby mi zależało aby spotkać się z kimś kogo lubię to mógłbym pić nawet i Tyskie, co tam Tyskie, nawet kawę czy herbatkę. Widzę, że zalezy Wam nie tyle co na samym miejscu - przepięknym - tylko i wyłącznie na piwie, najlepiej darmowym.

            Nie żałuję tego, że nie jeżdżę na zloty jak czytam te żałosne przepychanki.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Seta
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 10-2002
              • 6964

              #96
              Ja oczywiście jestem za! Rękami i nogami...
              A że do Zwierzyńca mam całe 27 km i bywam przynajmniej raz na miesiąc to mogę coś pomóc w logistyce...
              Po za tym w Zwierzyńcu jest pewna knajpka (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=50738) - cena nadal aktualna - Janów za 2,7 zł !!!
              Chciałbym zobaczyć minę właściciela jak wejdzie 50 luda i każdy zamówi jedno... Nim skończy nalewać pierwszy ustawi się w kolejce - perpetum mobile
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Małażonka
                Major Piwnych Rewolucji
                • 03-2003
                • 4602

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                Doskonały przykład na to,że nie chodzi o samo towarzystwo i ludzi tylko i wyłącznie o sponsoring i ulubione piwo. Gdyby mi zależało aby spotkać się z kimś kogo lubię to mógłbym pić nawet i Tyskie, co tam Tyskie, nawet kawę czy herbatkę. Widzę, że zalezy Wam nie tyle co na samym miejscu - przepięknym - tylko i wyłącznie na piwie, najlepiej darmowym.

                Nie żałuję tego, że nie jeżdżę na zloty jak czytam te żałosne przepychanki.
                I Ty oliwy do ognia chcesz dolać ?

                Przecież Zythum nic nie napisał na temat darmowego piwa. Chce zrobić coś fajnego i chętnie Mu w tym pomogę. I nie tylko ja.
                A jeśli Krzysiu z tego powodu ma skwaszoną minę, to rzeczywiście niech wybierze sobie bardziej urokliwe miejsce i jedzie tam, gdzie uważa, że bardziej warto. Mogą to być nawet Tychy
                Last edited by Małażonka; 15-01-2006, 18:39.

                Comment

                • becik
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🍼🍼
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                  I Ty oliwy do ognia chcesz dolać ?

                  Przecież Zythum nic nie napisał na temat darmowego piwa. Chce zrobić coś fajnego i chętnie Mu w tym pomogę. I nie tylko ja.
                  Nie dolewam i nie mam zamiaru, zauwazyłem tylko jedną rzecz, że głównym problemem nie jest piekne miejsce w Roztoczu (które bez problemów można załatwić) tylko ewentualnie podejście samej Perły do całego zlotu, czy się udzieli czy nie, a czy to jest najważniejsze? Faksy owszem, mozna spróbować wysłać tylko że jesli nic z tego nie będzie to nie będzie rozżalenia? Przecież taki zlot mozna i zorganizować gdziekolwiek, np w Trójcy koło Arłamowa, daleko od browarów od wszystkiego, tylko dwa drewniane domy (pełniące funkcję schronisk) dookoła nic więcej tylko lasy, lasy, rzeka i góry a do najbliższego sklepu conajmniej 10 km i co? Ktoś by się pisał?? Czy zlot browar.biz jest uzalezniony tylko od okolicznych browarów i samego piwa? Czy na tym rzecz ma polegać? Ważne jest miejsce i ludzie czy ważniejsze jest piwo?

                  Spokój, Pax i róbcie tam zlot bez względu na to czy będzie piwo czy nie będzie i czy będzie czy nie mozliwość zwiedzania browaru tylko się przestańcie już tu przepychać .
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Ark
                    Porucznik Browarny Tester
                    • 04-2003
                    • 414

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                    .......Przecież taki zlot mozna i zorganizować gdziekolwiek, np w Trójcy koło Arłamowa, daleko od browarów od wszystkiego, tylko dwa drewniane domy (pełniące funkcję schronisk) dookoła nic więcej tylko lasy, lasy, rzeka i góry a do najbliższego sklepu conajmniej 10 km i co? Ktoś by się pisał??.......
                    Ja! Ja bym się pisał! I to z dziką radością
                    Last edited by Ark; 15-01-2006, 19:44.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Krzysiu
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Odwalcie się ode mnie, dobra? Na razie nie zrobiliście nic, poza obrażaniem się na Arta i mnie. Dla mnie wykonanie paru telefonów to pięć minut roboty, a wy od paru dni się podniecacie problemem, kto jest za, a kto przeciw, zamiast zadzwonić do browaru i zapytać się, czy ich to interesuje.

                      1. Nie mam prawie nic przeciwko Zythumowi, tylko niech na zlocie nie ideologizuje.
                      2. Nie mam nic przeciwko browarowi w Zwierzyńcu.
                      3. Nie mam nic przeciwko Browarom Lubelskim Perła.
                      4. Nie potrzebuję darmowego piwa, bo swojego mam tyle, ze wystarczy mi na kwartał pijaństwa.
                      5. Nie potrzebuję darmowych kwater, koszulek, szklanek, baloników ani żadnych innych rzeczy.
                      6. Zwróciłem tylko uwagę, że Browary Lubelskie Perła od lat traktowały browar w Zwierzyńcu po macoszemu, o czym wie każdy starszy kolekcjoner. Jeżeli jest to dla was kamień obrazy, to ja po prostu tego nie rozumiem.
                      7. Jutro rano około godziny ósmej zadzwonię do browaru z zapytaniem, czy interesuje ich taka impreza, oraz do ośrodka z zapytaniem o warunki rezerwacji, jeżeli nikt inny nie potrafi.
                      8. Marusia, nie igraj z ogniem.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Ad. 7. Jeśli chodzi o telefony do browaru, to parę już wykonałam... Osoba decydująca o takich rzeczach nie siedzi i nie czeka na telefon od forumowiczów.... Złapałam ją, i owszem. Wstępnie nie widzieli większych problemów, choć wyraźnie zaznaczyli, że to za wcześnie na pełne deklaracje (przypominam, że rozmawiałam we wrześniu). Z ośrodkiem też jestem w kontakcie, tak więc Krzysiu nie musisz się trudzić....
                        Powiem więcej - prosiłabym Cię, byś się wstrzymał, im więcej z nas będzie dzwoniło do Browarów, tym mniej będziemy dla nich wiarygodni.
                        Last edited by Małażonka; 15-01-2006, 20:12.

                        Comment

                        • Marusia
                          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                          🍼🍼
                          • 02-2001
                          • 20221

                          Ad. 7 - nikt Cię o to nie prosi, jak Cię temat nie interesuje, to się nie wpieprzaj
                          Ad. 8 - jak bardzo chcesz, to mogę ponegocjować z Artem, zeby Cię w końcu z hukiem z forum wywalił, ostatnio psujesz tylko krew. A najlepiej obraź się i sam się przestań odzywać.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • adam16
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Cholera - może ja nie najnormalniejszy jestem, ale przykro mi się robi kiedy ludzie których lubię, robią sobie przykrości na forum.
                            Jeżeli organizacja zlotu ma być powodem takich utarczek, to może lepiej dać sobie spokój ze zlotem...
                            Last edited by adam16; 16-01-2006, 00:01.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Czes
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 06-2001
                              • 752

                              [QUOTE=Krzysiu]
                              6. Zwróciłem tylko uwagę, że Browary Lubelskie Perła od lat traktowały browar w Zwierzyńcu po macoszemu,QUOTE]

                              Trudno się Perle dziwić, skoro nie wie na czym stoi.
                              Mając na uwadze ewentualność skutecznych roszczeń Zamojskich, Skarb Państwa zwykł im przedłużać dzierżawę raptem o 2 lata. Kto by w takiej sytuacji poważnie inwestował w browar?

                              Perłę można by więc uznać za kustosza tego zabytku - co jest rolą raczej pozytywną!

                              Wcale nie jest pewne, czy Zwierzyniec jako browar niezależny utrzymałby się na rynku, choć wysoki standard tamtejszej produkcji liczy się z upływem czasu coraz bardziej.
                              O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                              Comment

                              • Wielki_B
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 02-2005
                                • 1968

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Ad. 8 - jak bardzo chcesz, to mogę ponegocjować z Artem, zeby Cię w końcu z hukiem z forum wywalił, ostatnio psujesz tylko krew. A najlepiej obraź się i sam się przestań odzywać.
                                I to jest prawdziwym obliczem "władców" tego forum...
                                Pozdrowienia dla Krzysia!

                                Comment

                                Przetwarzanie...