Trójmiejskie preferencje piwne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #16
    Z Gocha na pewno skorzystam w lipcu gdy przyjadę do Gdyni na Open'er. Z chęcią spotkam się wtedy z sekcją trójmiejską i zajrzę do Domu Piwa
    A moje preferencje Chyba Amber. Ale i tak nie będę głosować żeby nie zaciemniać wam statystyk.

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      Po co te złości Piotrze? Pod rubryką inne może kryć się także "Brok", prawda? Choć przyznaję, że troszeczkę inaczej pomyślałem czytając za pierwszym razem ta ankietę.
      Jakie złośliwości? Zwykła ciekawość. Chciałem tylko wiedzieć, co kryje się pod inne. Ale macie prawo do trzymawania własnych piwnych upodobań w tajemnicy.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6716

        #18
        Zagłosowałem jako przyszły potencjalny gość Na co, to sobie sami zobaczcie - w końcu ankieta jest jawna
        Last edited by iron; 20-02-2006, 16:26.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • piotrrat
          Senior
          • 11-2002
          • 730

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13
          Bardzo ciekawi mnie, co mają na myśli Abernacka i Piotrrat. Wybrali inne.
          Koledzy moglibyście zdradzić, przy jakim piwku chcielibyście się spotykać i gdzie je w 3mieście leją. Znając wasze upodobanie, jest to na pewno coś smakowitego! Proponuję następne spotkanko zrobić właśnie tam, gdzie leją to coś.
          Ja `na ten przykład` mam na mysli Bartka ,bo za tydzień spodziewam się 50-siątki tegoż piwka i możemy go skosztować

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            #20
            A mnie się wydaje, że to zimowa tęsknota za Gochem tak go do przodu wyprowadziła. Tak przynajmniej było u mnie
            Ale Gościszewo jest przepyszne i chetnie wzniosę nim toast " Naaa zdooowie!!!"
            Last edited by Bombadil13; 20-02-2006, 22:49.
            Poszukuję

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat
              Ja `na ten przykład` mam na mysli Bartka ,bo za tydzień spodziewam się 50-siątki tegoż piwka i możemy go skosztować
              To wiele wyjaśnia. Mamy nowe, lepsze miejsce spotkań!
              To ja też chcę zmienić swój głos na taki jak ty!

              Comment

              Przetwarzanie...