Daltonizm smakowy i węchowy - Sensor bis:-)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 2001.10
    • 5055

    #16
    Dziś w Instytucie padł juz taki pomysł, ale od razu stwierdzono, że jest... hmm... głupi
    Na takim szkoleniu wartałoby żeby uczestnicy byli bez żadanego spożycia wcześniej, a że większośc spędzi w drodze na Zlot wiele godzin w pociągach z wesołą kompaniją, więc....
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • pezet
      Porucznik Browarny Tester
      • 2006.03
      • 481

      #17
      Coś chętnych na to czerwcowe szkolenie nie widzę? Odbędzie się? Jakie są dalsze plany i propozycje? Jestem otwarty i chętny ale przyznam, że bardziej odpowiada mi Wrocław i koniec czerwca, początek lipca lub inne poźniejsze terminy.
      Może kolejne szkolenie zorganizować w Poznaniu? Co na to grupa poznańska?
      „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
      Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
      Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Marusia
        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
        🍼🍼
        • 2001.02
        • 20221

        #18
        Za mało chętnych na szkolenie, niestety, przydałaby się do tego jeszcze jakaś imprezka i ogólnie za krótki termin na podjęcie decyzji przez ludzi. Byc moze pomyślę o czymś jesienno-zimowym, a jak się nie uda, to Sensor dopiero za rok na warsztatach wystąpi

        Czy to będzie w Poznaniu, czy Wrocku, nie ma znaczenia, chodzi o zebranie 40 chętnych osób, a to już nie tak hop siup Zresztą o to trzeba pytać Sensora, może on chce tylko na występy goscinne jeździć
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23877

          #19
          my się piszemy, ale musi to być juz po sesji jak dla mnie, bo już żadnej imprezy nie zmieszczę w obecny natłok projektów do zrobienia, egzaminów do zdania i takich tam pierdół związanych ze studiowaniem.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2005.11
            • 2201

            #20
            Ekhm..ekhm...Ja tam się w imieniu całej grupy wypowiadać nie bedę, ale chyba Poznań nie jest takim złym miejscem I w sumie na każde nastepne szkolenie piszę się, ale...portfel i czas nie z gumy Poza tym, chyba czas utrwalać wiedzę (choćby szczątkową) jest teraz.....
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • huanghua
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2005.10
              • 1910

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
              Poza tym, chyba czas utrwalać wiedzę (choćby szczątkową) jest teraz.....
              Oczywiście!
              Ja mawiali starożytni: repetitio est mater studiorum
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                🍼
                • 2004.05
                • 5617

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                Ekhm..ekhm...Ja tam się w imieniu całej grupy wypowiadać nie bedę, ale chyba Poznań nie jest takim złym miejscem I w sumie na każde nastepne szkolenie piszę się, ale...portfel i czas nie z gumy Poza tym, chyba czas utrwalać wiedzę (choćby szczątkową) jest teraz.....
                Pytanie tylko czy w Poznaniu jest tak przyjazne miejsce, jak Madness i kto podjąłby się organizacji całego przedsięwzięcia. Ja tam stawiam na Wrocław i na sprawdzone rozwiązania, choć przyznam szczerze do Poznania tez bym sie wybrała.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2005.11
                  • 2201

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                  Pytanie tylko czy w Poznaniu jest tak przyjazne miejsce, jak Madness i kto podjąłby się organizacji całego przedsięwzięcia. Ja tam stawiam na Wrocław i na sprawdzone rozwiązania, choć przyznam szczerze do Poznania tez bym sie wybrała.
                  Oj..To jakieś szkolenia czy warsztaty są potrzebne, aby do Poznania się wybrać???? Ej...Nie wydaje mi się
                  Ale argument o sprawdzonych rozwiązaniach przemawia do mnie W sumie jest mi wszystko jedno, czy Poznań czy Wrocław. Blisko siebie są Nad Suwałkami już bym się zastanawiała
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  Przetwarzanie...