Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
    🍼🍼
    • 2001.02
    • 20221

    Dobra, ale się nie napalajcie, dopiero jutro rano będę dzwonić i ustalać, czy w ogóle istnieje taka opcja, a jak nie istnieje, to czy mogłaby zaistnieć
    Póki co widzę, że mniej więcej 7 domków mogę zgłosić, możeby Trójmiasto dało znać??
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • mark33
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2005.04
      • 3283

      Domek nr 7 na liście jest zgodny chcemy krupnioka, dzwoniłem do jasia_piwosza i narobiłem mu smaka .
      Last edited by mark33; 2007-03-18, 11:42.

      Comment

      • ZIOMEK2
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2004.09
        • 2523

        noclegi/ domki BRDA - domek " katowicki "

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
        Jak najbardziej jesteś potrzebny aby zapchać lukę noclegową którą nam zrobił jasiu_piwosz , masz zaklepane .

        Ziomek pisze o domku na 4 osoby ja myślałem o szóstce , to jest ten sam domek (dostawka) do 6 miejsc*. Nic na tą chwilę nie mogę ustalić Ziomek z domku wybył a komóry nie ma, ale spoko jeszcze 2 miesiące czasu mamy
        Jeżeli to jest jak myślę (a wie Ziomek) witamy Kangura na pokładzie.


        *

        96 miejsc w ogrzewanych domkach campingowych typu Brda od 4 do 6 – osobowych (salonik z tarasem i aneks kuchenny z lodówką, dwie sypialnie). Każdy posiada łazienkę, telefon, telewizor.

        Już jestem i jak się dowiedziałem, i zarezerwowałem domek z myślą o 6ciu osobach jw to jest tak:
        1. Do 4 osób domek kosztuje 100zł
        2. Za każdą dodatkową osobę płaci się 20zł, maksymalnie w domku, w godziwych warunkach może noclegować 8 osób.

        Czyli różnice cenowe przy 4 czy 8 osobach są minimalne, i tak to jest !

        Niestety jest to Osrodek Wypoczynkowy i zakup posiłku jest wymagany, nie wiem dlaczego aż dwóch dziennie , ale jak Pani mi powiedziała - " Ośrodek i firma ( czyli GAT ) muszą zarobić ! ".

        Nie wiem co to jest za styl, ale kiedyś będąc we Francji kazano mi płacić dodatkowo za pościel i ręczniki, i sprzątanie pokoju !
        Tak więc nie jest to chyba wynik minionej epoki, być może tylko wynik jakiegoś złego przyzwyczajenia !?

        Ale myślę, że Marusia zminimalizuje posiłki, jeśli takowe są potrzebne lub zamieni na: kiełbaskę, kiszkę lub karczek przy ognisku !?

        Nasz domek " Slązacy i przyjaciele " ( wolałbym " Katowice i okolice ", ale niechaj już tak pozostanie ) jest już obsadzony na dwa noclegi 15-17 VI, ze wstępną rezerwacją posiłków: 2xkolacja, 2xśniadanie do ewentualnej korekty - do usłyszenia na PW.

        Comment

        • Ahumba
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛
          • 2001.05
          • 9004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          ...........Nasz domek " Slązacy i przyjaciele " ( wolałbym " Katowice i okolice ", .........
          Jeśli Szczecin i Białystok leżą koło Katowic, to można tak Wasz domek nazwać
          Last edited by Ahumba; 2007-03-18, 12:05.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            Ziomku, nie pisz o 8 osobach, bo oficjalnie domki są na 6 osób, domyślam się, że władze ośrodka nie robią inspekcji przed snem, ale nie róbmy zamieszania - i tak po giełdzie pewnie się paru "bezdomnych" do nas dokooptuje, wtedy w zależności w jakim domku ta osoba się zakwateruje, zwróci użytkownikom część kasy.

            Co do posiłków, było już o tym pisane, nie ma się co rozwodzić - taką mają politykę i już, kwestionowanie jej niczego nie zmieni.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • ZIOMEK2
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2004.09
              • 2523

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
              Jeśli Szczecin i Białystok leżą koło Katowic, to można tak Wasz domek nazwać
              a ja tylko się w Katowicach urodziłem

              Comment

              • ZIOMEK2
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.09
                • 2523

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Ziomku, nie pisz o 8 osobach, bo oficjalnie domki są na 6 osób, domyślam się, że władze ośrodka nie robią inspekcji przed snem, ale nie róbmy zamieszania - i tak po giełdzie pewnie się paru "bezdomnych" do nas dokooptuje, wtedy w zależności w jakim domku ta osoba się zakwateruje, zwróci użytkownikom część kasy.

                Co do posiłków, było już o tym pisane, nie ma się co rozwodzić - taką mają politykę i już, kwestionowanie jej niczego nie zmieni.
                Odnośnie posiłków to pewnie dasz jutro radę coś ustalić aby one nas giełdowo nie ograniczały.

                Domki typu BRDA są 6 osobowe ale legalnie można spać w ósemkę bo są szerokie dwie wersalki, ale po co skoro czwóreczka kosztuje tylko 100zł !? Natomiast w DW obok są jeszcze wolne jedynki i dwójki po 40 zł, ale też obowiązkowo z dwoma posiłkami.

                Jak mi wiadomo, jeszcze 3 domki są do obsadzenia.

                Mało Katowic i okolic widzę, czyli " Ślązacy i przyjaciele " , strzelczyk był chętny a teraz się nie odzywa - dlaczego ?

                Comment

                • jaro-w
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2006.10
                  • 127

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Na razie spróbowałem policzyć domki:

                  1. administracyjny (Maggyk, Marusia, Jaqba, Art, Slavoy, Qboland)
                  2. wrocławski (Wiktoria, Monne, Pepek, Jerzy, Marcin_wc, naczelnik)
                  3. seniorski (Agnieszka, Żona-Taxi, sopista, Ahumba, kibi z synem)
                  4. warszawski (Małażonka, Ark, Jarek lat 12, Żą, Zyziek, iron)
                  5. lajbockowy ( a kto ich tam wie?)
                  6. trójmiejski (tyż nie wiadomo)
                  7. ślązacy i przyjaciele ( mark33, jasiu_piwosz (Piecia), ZIOMEK-2, kony, bartosz, kangurpl)
                  8. jaro-w (i tyle tylko wiadomo)
                  9. wg2 + żona + córka + zięć
                  nr.8 to dla uzupełnienia Aga,Matej,Kuba & Jaro(domek już wcześniej zarezerwowany)

                  Comment

                  • Marusia
                    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                    🍼🍼
                    • 2001.02
                    • 20221

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    ...skoro czwóreczka kosztuje tylko 100zł !?
                    Nie 100 zł, bo dwa obowiązkowe posiłki to jest razem minimum 180 zł
                    Co do zakwaterowania, to tez nie wychodzi "na jedno", bo jak więcej osób nocuje, to nie robi wyborów, kto stanowi te "pierwsze cztery", które płacą więcej, tylko dzieli się kasą po równo.

                    O tym, że "na legalu" może nocować 8 osób to pierwsze słyszę, ale rozumiem, że pytałeś i tak Ci powiedzieli Tylko już chyba nieco za późno na roszady, zresztą, to już by była rzeczywiście niewielka różnica w kosztach, a, tak jak pisałam wczesniej - na pewno jacyś "bezdomni" się na miejscu znajdą

                    Jaro-w - czy koncepcja zamiany posiłków na ognisko z wkładką (o ile będzie taka możliwość) odpowiada Twojemu domkowi, czy zostajesz przy tym, co zamówiłeś wczesniej?
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Ahumba
                      PremiumUżytkownik
                      🥛🥛🥛
                      • 2001.05
                      • 9004

                      Najnowsze dane odnośnie domków:

                      1. administracyjny (Maggyk, Marusia, Jaqba, Art, Slavoy, Qboland)
                      2. wrocławski (Wiktoria, Monne, Pepek, Jerzy, Marcin_wc, naczelnik)

                      3. seniorski (Agnieszka, Żona-Taxi, sopista, Ahumba, kibi z synem)
                      4. warszawski (Małażonka, Ark, Jarek lat 12, Żą, Zyziek, iron)

                      5. lajbockowy ( Nitka, Shlangie, Bahtol, e-prezes)
                      6. trójmiejski (tyż nie wiadomo)
                      7. ślązacy i przyjaciele ( mark33, jasiu_piwosz (Piecia), ZIOMEK-2, kony, bartosz, kangurpl)
                      8. jaro-w (Aga,Matej,Kuba & Jaro)
                      9. wg2 + żona + córka + zięć

                      Kolor niebieski oznacza chęć spożycia krupnioków na ognisku.
                      Tak przynajmniej wywnioskowałem z postów.
                      Reszta się nie wypowiedziała, albom ślepy
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.01
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                        Dodam tylko że najbardziej optował Żą
                        Nas z Zyźkiem proszę oczywiście do krupnioków nie liczyć.

                        Comment

                        • kham
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2006.01
                          • 751

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Najnowsze dane odnośnie domków:

                          1. administracyjny (Maggyk, Marusia, Jaqba, Art, Slavoy, Qboland)
                          2. wrocławski (Wiktoria, Monne, Pepek, Jerzy, Marcin_wc, naczelnik)

                          3. seniorski (Agnieszka, Żona-Taxi, sopista, Ahumba, kibi z synem)
                          4. warszawski (Małażonka, Ark, Jarek lat 12, Żą, Zyziek, iron)

                          5. lajbockowy ( Nitka, Shlangie, Bahtol, e-prezes)
                          6. trójmiejski (tyż nie wiadomo)
                          7. ślązacy i przyjaciele ( mark33, jasiu_piwosz (Piecia), ZIOMEK-2, kony, bartosz, kangurpl)
                          8. jaro-w (Aga,Matej,Kuba & Jaro)
                          9. wg2 + żona + córka + zięć

                          Kolor niebieski oznacza chęć spożycia krupnioków na ognisku.
                          Tak przynajmniej wywnioskowałem z postów.
                          Reszta się nie wypowiedziała, albom ślepy
                          Mnie możesz do krupnioków zaliczyc, tyle że jeszcze "przydziału" nie mam.

                          Comment

                          • Ahumba
                            PremiumUżytkownik
                            🥛🥛🥛
                            • 2001.05
                            • 9004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                            Mnie możesz do krupnioków zaliczyc, tyle że jeszcze "przydziału" nie mam.
                            Jest Was dwóch "poszukujących": Ty i DanielJakubowski. Orientujcie się szybko, zamówcie jakąś "4", bo zostaniecie na lodzie
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Pendragon
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛
                              • 2006.03
                              • 13952

                              W domku nr 6 ja się już kilka dni temu zapowiadałem, alę czy zostałem uwzględniony to nie wiem

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • jaro-w
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 2006.10
                                • 127

                                Jaro-w - czy koncepcja zamiany posiłków na ognisko z wkładką (o ile będzie taka możliwość) odpowiada Twojemu domkowi, czy zostajesz przy tym, co zamówiłeś wczesniej?[/QUOTE]

                                po konsultacji ze żoną,doszedłem do wniosku (prawie sam) ,że powinienem zostać przy opcji pierwotnej

                                Comment

                                Przetwarzanie...