Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
    Jeżeli mieszkańcy chcieliby obniżyć koszty spania
    Zaraz - o tym nic nie pisałam. OFICJALNIE, to znaczy za 20 zł + wyżywienie. Ale proponuję się upewnić we Fregacie telefonicznie.
    Last edited by Marusia; 22-03-2007, 09:59.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
      Jakoś mi to umknęło.
      Mam w związku z tym oficjalne zapytanie do domku 7. ślązacy i przyjaciele Jeżeli mieszkańcy chcieliby obniżyć koszty spania kosztem większego zużycia tlenu w domku to jeden całkiem świerzo upieczony giełdowicz poszukuje miejsca. Myślę, że w ramach wkupnego jestem w stanie zmusić go do przywiezienia skrzynki piwa z Jagiełły

      Z mojej strony nie widzę przeszkód, jestem za.
      Jako zadanie dla Titus_Fox'a jest zebranie w jednym poście zgody reszty lokatorów, za małego_bartosza informuje kony.
      Last edited by mark33; 22-03-2007, 10:01.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
        Z mojej strony nie widzę przeszkód, jestem za.
        Jako zadanie dla Titus_Fox'a jest zebranie w jednym poście zgody reszty lokatorów, za małego_bartosza informuje kony.
        Prosze o zapoznanie się z moim postem powyżej - to co teraz ustalacie, to zwykłe waletowanie
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
          Z mojej strony nie widzę przeszkód, jestem za.
          Jako zadanie dla Titus_Fox'a jest zebranie w jednym poście zgody reszty lokatorów, za małego_bartosza informuje kony.
          Tzn. gwoli ścisłości ja nie miałem na myśli Titus_fox'a tylko uzytkownika o nicku meja.
          Ale skoro domki są 8 osobowe...

          A kwestię płatności można załatwić "po uczciwemu"

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
            ...za małego_bartosza informuje kony.
            Po długim dochodzeniu udało mi się ustalić że mały_bartosz na browar.bizie jest zarejestrowany jako raxy ale nie chciałem już mieszać na liście bo tylko bałagan się zrobi.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony

              A kwestię płatności można załatwić "po uczciwemu"
              Chodzi o to, żeby wszyscy dobrze zrozumieli, bo potem będzie wielkie zdziwienie, że ktoś każe płacić. Tutaj piszmy o tym, co oficjalne, waletowanie zawsze lepiej po cichu załatwiać (nie, żebym cokolwiek podpowiadała, w sądzie się wyprę) skąd wiecie, czy pani z Fregaty nie jest zarejestrowana na forum
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Prosze o zapoznanie się z moim postem powyżej - to co teraz ustalacie, to zwykłe waletowanie

                Miejsce 7 będzie oczywiście zapłacone oficjalnie.

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                  Po długim dochodzeniu udało mi się ustalić że mały_bartosz na browar.bizie jest zarejestrowany jako raxy ale nie chciałem już mieszać na liście bo tylko bałagan się zrobi.

                  Niech chociaż roxy napisze "cześć" w pierwszym swoim poście bo można go znaleźć tylko w liście użytkowników .

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                    Niech chociaż roxy napisze "cześć" w pierwszym swoim poście bo można go znaleźć tylko w liście użytkowników .
                    Nie roxy tylko raxy, ale nie zmienia to faktu że jest z tych przyczajonych, czasem czytających co to się nie odzywają. Jak tu zajrzy to może weźmie sobie do serca Twoją sugestię

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      Właśnie rozmawiałem z o środkiem w sprawie zakwaterowania 8 osób na domek, jest zgoda.
                      Fizycznie wygląda to następująco: na parterze są dwie wersalki 2 osobowe a więc przy 8 osobach śpi się razem z kimś, na pięterku są 2 sypialnie w każdej po dwa tapczany 1 osobowe.
                      Tak więc w naszym domku Ziomek i ja śpimy na jedynkach, następnie kangur_pl na jedynce oraz Piecia a po nim jasiu_piwosz.

                      kony mam nadzieję, że Ci pasuje na spanie z kolegą - napisz.
                      Last edited by mark33; 22-03-2007, 10:50.

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                        kony mam nadzieję, że Ci pasuje na spanie z kolegą - napisz.
                        Trochę kłopotliwe to pytanie a tym bardziej kłopotliwa publiczna odpowiedź
                        Na szczęście mam alibi w postaci stałego związku tak więc mogę odpowiedzieć, że mi pasuje tym bardziej że zawsze można się rozdzielić tą skrzynką z Pokrówki

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                          Trochę kłopotliwe to pytanie a tym bardziej kłopotliwa publiczna odpowiedź
                          Na szczęście mam alibi w postaci stałego związku tak więc mogę odpowiedzieć, że mi pasuje tym bardziej że zawsze można się rozdzielić tą skrzynką z Pokrówki

                          No to spoko, mamy więc na stanie jedną wolną wersalkę niech się meja dogada z Titusem czy chcą na wspólnym wyrze spać. (przepuszczam, że to osobnik męski - cyt. użytkownik)

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                            No to spoko, mamy więc na stanie jedną wolną wersalkę niech się meja dogada z Titusem czy chcą na wspólnym wyrze spać. (przepuszczam, że to osobnik męski - cyt. użytkownik)
                            Meja to wbrew pozorom męski osobnik.
                            Co do spania, to moim zdaniem najważniejszy jest dach nad głową. A dmuchane materace rozwiązują wszystkie ewentualne rozterki.
                            Czy zaliczka w związku z tym musi być dopłacona do ośrodka, czy rozliczenie będzie na miejscu ?

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                              Meja to wbrew pozorom męski osobnik.
                              Co do spania, to moim zdaniem najważniejszy jest dach nad głową. A dmuchane materace rozwiązują wszystkie ewentualne rozterki.
                              Czy zaliczka w związku z tym musi być dopłacona do ośrodka, czy rozliczenie będzie na miejscu ?

                              Zaliczka zostaje 100 zł (dotarła do środka) rozliczymy wszystko na miejscu, jeszcze dogadamy szczegóły.

                              Comment

                              • pwolak
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 176

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                                Jakoś mi to umknęło.
                                Mam w związku z tym oficjalne zapytanie do domku 7. ślązacy i przyjaciele Jeżeli mieszkańcy chcieliby obniżyć koszty spania kosztem większego zużycia tlenu w domku to jeden całkiem świerzo upieczony giełdowicz poszukuje miejsca. Myślę, że w ramach wkupnego jestem w stanie zmusić go do przywiezienia skrzynki piwa z Jagiełły
                                Jakoś ciężko mi się połapać po następnych postach ile aktualnie jest chętnych do tego domku, ale tak czy siak jeśli jest jeszcze jedno wolne miejsce, a wolnych doków już brak, to czy przyjmiecie jeszcze kogoś (czyt. mnie) do tego domku? Jako, że jestem z Katowic to den domek jest mi najbliższy

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎