Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wg2
    Senior
    • 07-2004
    • 264

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
    Ja i +1 (Patrycja) wybieramy opcję kropla w kroplę reprezentowaną przez jerzego. Prosze o uwzględnienie w kolejnej edycji listy.
    Również wybieram tę opcje.
    GAWEŁ

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      ciekawa też jest propozycja Pani Ireny, oprócz karczku - szaszłyk " korytko zarzeczne " ( od Zarzecza/ Fregata ).

      Jaki jest skład tego korytka, może ktoś już wie ?
      Przypuszczam, że dużo wyrobów z wieprzowiny !?

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
        Jest możiwość wynajęcia jeszcze jednego domku już w ośodku ale ponoć tuz obok. Domek na 4 osoby, szczegół będę znał po południu. Tylko nie wiem czy warto, bo może lepiej zabrać namiot i rozbić się gdzieś lub wolnego miejsca poszukać. Jakieś podpowiedzi??
        Niestety domek został wynajęty na całe wakacje z opcją na czerwiec. Dopiero na koniec maja ma być jakieś info na temat dostępności.

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
          Niestety domek został wynajęty na całe wakacje z opcją na czerwiec. Dopiero na koniec maja ma być jakieś info na temat dostępności.

          nie smuć się, coś się znajdzie ...

          a kto to jedzie na ten cieszyński browar bo zapisy byly do końca marca a straciłem kierunek gdzie to jest ten osobny temat/ zapisy !?

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19179

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
            I pomyśleć, że ja wierzyłam w szczerą bezinteresowność ...
            Jeśli tym interesem jest twoje dobre samopoczucie to jest rzeczywiście szczery

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              1. Skandal z Moniką (1 nocleg)
              2. Bombadil (2 noclegi)
              3. Piwochłon (raczej 2 noclegi)
              4. Pendragon (2 noclegi?)
              5. Ja z Patrycją (2 noclegi)
              Razem 7 osób.
              Pytanie do sekcji trójmiejskiej.
              Czy coś się w tym składzie zmieniło? Kto jedzie PKP z Gdańska (czwartek godz. 19:25)? Z tego co pamiętam to Pendragon tylko jedzie z Krakowa.
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13951

                Zgadza się - 2 noce. Co do Krakowa, to nie jest to jeszcze pewne, ale raczej tak.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Titus_Fox
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 400

                  ....a ja się tymczasem z giełdy muszę wypisać. Z racji będącej w toku magisterki nie będę mógł sobie już pozwolić na taki wypad w przededniu oddania.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Otrzymałam informację od osoby, która też rezerwowała sobie miejsce we Fregacie, że po za sezonem posiłki wcale nie są obowiązkowe Wprawdzie trzeba się wykłócać, no ale mamy argument, że już ktoś to załatwił.

                    Jak będę dzwonić na początku czerwca (tak się z panią umawiałam, w celu ustalenia co na ognisko itp.) to zamierzam się wykłócić na 20 zł od głowy za ognisko, ale bez dodatkowych posiłków, które nam chcą wcisnąć. Ustalcie z pozostałymi "kierownikami domków" co z tym fantem
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Bombadil13
                      • 05-2005
                      • 2479

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pytanie do sekcji trójmiejskiej.
                      Czy coś się w tym składzie zmieniło? Kto jedzie PKP z Gdańska (czwartek godz. 19:25)? Z tego co pamiętam to Pendragon tylko jedzie z Krakowa.
                      Ja tym pociągiem nie moge jechać, bo jestem jeszcze w pracy. Pojadę tym 20.45 z Gdyni. Może zmienicie nieco plany podróży?
                      Poszukuję

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja tym pociągiem nie moge jechać, bo jestem jeszcze w pracy. Pojadę tym 20.45 z Gdyni. Może zmienicie nieco plany podróży?
                        A o której będziemy na miejscu?
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • huanghua
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 1910

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                          A o której będziemy na miejscu?
                          Znalazłem... o 9:56
                          Ten o 19:25 to TLK, więc pewnie udałoby nam się kupić ciut taniej bilety. Nie ma szans na ten 19:25?
                          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                            Znalazłem... o 9:56
                            Ten o 19:25 to TLK, więc pewnie udałoby nam się kupić ciut taniej bilety. Nie ma szans na ten 19:25?
                            Z mojej strony niestety nie
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Chłopaki, dogadujecie się na PW, bo moja istotna informacja dotycząca noclegów w tym momencie kompletnie zaginęła
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Marcin_wc
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 2115

                                Nie mogę jechać na giełde do Żywca, więc zostaje wolne miejsce w domku z Jerzym, Pepkami itd. Jeśli ktoś jest chtny, to proszę o kontakt na PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎