Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2006.06
    • 1308

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
    Jak się towarzystwo nie obudzi to będzie rozkosze podniebienia serwowane przez Fregatę
    popijało butelkowym

    Paulaner odpada bo nie ma go czym rozlać
    Pozostaje Żywiec, Heineken i w ostateczności ewentualnie Brackie
    1. Basik i Piotry z wielką przyjemnością dorzucą się do Brackiego. Piotr prosił o sprecyzowanie że więcej niż na głowę nie wypijemy.

    2. A co do sportu...czy ktoś planuje wycieczkę w sobotę w góry ? Jak będzie z nami w sobotę to wiadomo, że nie wiadomo, ale czy na dzień dzisiejszy ktoś zakłada, że da radę?

    3. Czy ktoś wraca w niedzielę samochodem do Wrocławia albo przez Wrocław i ma 2 wolne miejsca albo ewentulanie małe miejsce na skrzyneczkę ?To my się ładnie

    Comment

    • marcopolok
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.10
      • 2334

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      No dobra, poważnie - myślę, że 3x50 Bracisza to trzeba by wziąć na mus. Oświeć mnie Marku, ile to ostatnio w hacjendzie poszło?
      jakoś 2 na nas kilku poszło
      bez brody...

      Comment

      • JAQBA
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2006.08
        • 1352

        Biorąc pod uwagę ostatnie picie w Piotrowicach to 3 x 50 to minimum

        Comment

        • marcopolok
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.10
          • 2334

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik
          Piotr prosił o sprecyzowanie że więcej niż na głowę nie wypijemy.

          Sorki ale panuje komuna: (ogólna kwota dzielona przez ilość uczestników) i nikt nikomu wypitych kufli nie liczy



          Proponuję takie rozwiązanie: 4 x 50l Brackiego do Fregaty a jedna beczka jeszcze w rezerwie.
          Tzw. Kierownicy kasują od swoich podopiecznych za piwo a ja natomiast kasuję kierowników.
          Układ prosty i klarowny
          bez brody...

          Comment

          • Basik
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2006.06
            • 1308

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
            Sorki ale panuje komuna: (ogólna kwota dzielona przez ilość uczestników) i nikt nikomu wypitych kufli nie liczy



            Proponuję takie rozwiązanie: 4 x 50l Brackiego do Fregaty a jedna beczka jeszcze w rezerwie.
            Tzw. Kierownicy kasują od swoich podopiecznych za piwo a ja natomiast kasuję kierowników.
            Układ prosty i klarowny
            Jasne, spoko, tylko Piotr chciał dobrze i myślał, że to pomoże mniej- wiecej ilość ogarnąć

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              🍼
              • 2004.05
              • 5617

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
              Sorki ale panuje komuna: (ogólna kwota dzielona przez ilość uczestników) i nikt nikomu wypitych kufli nie liczy



              Proponuję takie rozwiązanie: 4 x 50l Brackiego do Fregaty a jedna beczka jeszcze w rezerwie.
              Tzw. Kierownicy kasują od swoich podopiecznych za piwo a ja natomiast kasuję kierowników.
              Układ prosty i klarowny
              ja się zgadzam, tak będzie pewnie najrozsądniej
              Last edited by Maggyk; 2007-06-13, 15:02.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • Marusia
                Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                🍼🍼
                • 2001.02
                • 20221

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                Układ prosty i klarowny
                Układ będzie prosty i klarowny jak zrobisz listę chętnych, zsumujesz i podzielisz kasę za beczki na twarz Chętni zgłaszać, się, bo potem nie będzie zmiłuj - nie płaciłeś, nie pijesz
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • monne
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2006.02
                  • 914

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Układ będzie prosty i klarowny jak zrobisz listę chętnych, zsumujesz i podzielisz kasę za beczki na twarz Chętni zgłaszać, się, bo potem nie będzie zmiłuj - nie płaciłeś, nie pijesz
                  A jak ktoś tak symbolicznie chce się napić, czytaj: ok. 3,4 piwa to jest jakaś możliwość wniesienia mniejszego, proporcjonalnego wkładu finansowego, czy NIE ? Oczekuję na konstruktywną odp., a nie zbędne komentarze.

                  Basik: ja planuję uderzać w góry na pewno. Biorę mapy, ale jeśli macie jakieś aktualne to weźcie. Proponuję zwiedzić rezerwat "Wisła", ale równie dobrze można uderzyć na wschód i z Węgierskiej Górki wejść na 3 Kopce, potem Szczawinę. Jesli macie jakieś sugestie to piszcie, ja jestem otwarta.
                  .



                  Comment

                  • Ahumba
                    PremiumUżytkownik
                    🥛🥛🥛
                    • 2001.05
                    • 9010

                    Sorry, że dopiero teraz i nie wiem, czy nie niepotrzebnie, ale domek seniorski warszawski dorzuca się
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Cyrkonia
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2001.10
                      • 1936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                      A jak ktoś tak symbolicznie chce się napić, czytaj: ok. 3,4 piwa to jest jakaś możliwość wniesienia mniejszego, proporcjonalnego wkładu finansowego, czy NIE ? Oczekuję na konstruktywną odp., a nie zbędne komentarze.
                      No nie!!! Nie ograniczaj swojego apetytu!!! Odbijesz sobie w razie czego nadpłatę w innym czasie...
                      www.stat-gra.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2002.05
                        • 19244

                        Dobra, a o jakiej kwocie za to piwo mówimy?? 200 litrów do dużo i mało, zależy ilu się na nie złoży.

                        Comment

                        • Marusia
                          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                          🍼🍼
                          • 2001.02
                          • 20221

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                          A jak ktoś tak symbolicznie chce się napić, czytaj: ok. 3,4 piwa to jest jakaś możliwość wniesienia mniejszego, proporcjonalnego wkładu finansowego, czy NIE ? Oczekuję na konstruktywną odp., a nie zbędne komentarze.
                          Marek wyraźnie napisał, że każdy płaci po równo. No, ale Monne oczywiście musi zapytać po raz drugi, bo może coś się zmieniło
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Basik
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2006.06
                            • 1308

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                            A jak ktoś tak symbolicznie chce się napić, czytaj: ok. 3,4 piwa to jest jakaś możliwość wniesienia mniejszego, proporcjonalnego wkładu finansowego, czy NIE ? Oczekuję na konstruktywną odp., a nie zbędne komentarze.

                            Basik: ja planuję uderzać w góry na pewno. Biorę mapy, ale jeśli macie jakieś aktualne to weźcie. Proponuję zwiedzić rezerwat "Wisła", ale równie dobrze można uderzyć na wschód i z Węgierskiej Górki wejść na 3 Kopce, potem Szczawinę. Jesli macie jakieś sugestie to piszcie, ja jestem otwarta.
                            W sumie to nam wszystko jedno gdzie, ja byłabym jednak szczęśliwa gdyby po drodze było schronisko, przynajmniej jedno zbieram pieczątki. Ale jak będzie ładna pogoda to i ze Skrzycznego będę chętnie podziwiała Jez. Żywieckie. No i nie wiem ile będziemy mieli czasu, Piotry coś wspominał, że bierze udział w konkursie "PIramida z piwnych skrzynek" i obawiam się, że nie żartował...

                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              No, dobra - skoro trzeba sobie posta nabić, by wypić piwo we Fregacie - to go nabijam: w swoim i Maćka imieniu.

                              Comment

                              • marcopolok
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2001.10
                                • 2334

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                                Dobra, a o jakiej kwocie za to piwo mówimy?? 200 litrów do dużo i mało, zależy ilu się na nie złoży.

                                max 15 zeta na łeb w zależności od ilości łbów
                                Last edited by marcopolok; 2007-06-13, 17:43.
                                bez brody...

                                Comment

                                Przetwarzanie...