Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19243

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
    Zamiast się puszyć w swojej powadze, przeczytałbyś dokładniej cały temat. Może byś wtedy doczytał, że jest możliwość ZAMIANY posiłków na coś do ogniska. Skoro chce ktoś się tym zająć dobrze jak wiedziałby ile osób jest chętnych. No chyba, że każdy domek sam sobie będzie ognisko organizował.
    Napij się piwa i zobacz, że dopiero moje ze wszech miar idiotyczne uwagi spowodowały, że kilka osób się WRESZCIE określiło, czy to wspólne przedsięwzięcie ich interesuje.
    piję sobie piwko a jakże. trochę za dużo dyrdymał było w wątku, to go nie czytam na bieżąco. w kwestii ognicha piszę za siebie i +1.

    Comment

    • Ahumba
      PremiumUżytkownik
      🥛🥛🥛
      • 2001.05
      • 9007

      Uwzględniając uwagi z ostatniego okresu:

      1. administracyjny (Maggyk, Marusia, Jaqba, Art, Slavoy, Qboland)
      2. wrocławski (Wiktoria, Monne, Pepek, Jerzy, Marcin_wc, naczelnik)
      3. DOMEK NR 11 - seniorski (Agnieszka, Żona-Taxi, sopista, Ahumba, kibi z synem)
      4. DOMEK NR 14 - warszawski (Małażonka, Ark, Jarek lat 12, Żą, Zyziek, iron)
      5. lajbockowy ( Nitka, Bahtol, małe dziecko, Shlangie, e-prezes +1, )
      6. trójmiejski (Patrycja , huanghua, Bombadil13, Pendragon,skandal, chmielmilej, Piwochłon)
      7. DOMEK NR 13 - ślązacy i przyjaciele (mark33, jasiu_piwosz (Piecia), ZIOMEK-2, kony, mały_bartosz vel raxy, kangurpl, meja )
      8. jaro-w (Aga,Matej,Kuba & Jaro)
      9. wg2 + żona + córka + zięć
      10. strzelczyk76 + Marta + przyjaciele
      11. luk102, żona + przyjaciele


      czarny kolor – CHYBA jedzą to co zaserwuje stołówka
      niebieski kolor – przysługującą kolację zamieniają na ognisko
      zielony kolor - jedzą to co zaserwuje stołówka, ale na ognisko chętnie przyszliby
      czerwony kolor - jedzą jajecznicę usmażoną przez Bombadila


      IDIOTYCZNE UWAGI
      NIE DOTYCZĄ DOMKU POD POZ.5
      Last edited by Ahumba; 2007-03-26, 21:45.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Shlangbaum
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2005.03
        • 5828

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        O ile mi wiadomo nocleg jest z jedzeniem, więc nie rozumiem tych idiotycznych wpisów Ahumby. Jeśli jest opcja zamiany obowiązkowych posiłków na ognisko to się oczywiście piszemy.
        Tak, domek nr 5 zamienia posiłki na ognisko. A jeść mogę nawet trawę, pod warunkiem, że do jej popicia będzie dore piwo od Marusi

        Nie doczytałem wcześniej bo nie miałem dostępu do neta i przglądałem wątek rzadko i pobieżnie.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 2006.03
          • 13952

          No dobra, poproszę o pomalowanie mnie na niebiesko (i na żółto Nie ma co robić zamieszania... W końcu lubię eksperymentować

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • kham
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2006.01
            • 751

            Jest możiwość wynajęcia jeszcze jednego domku już w ośodku ale ponoć tuz obok. Domek na 4 osoby, szczegół będę znał po południu. Tylko nie wiem czy warto, bo może lepiej zabrać namiot i rozbić się gdzieś lub wolnego miejsca poszukać. Jakieś podpowiedzi??

            Comment

            • Titus_Fox
              Porucznik Browarny Tester
              • 2005.10
              • 400

              ja bym się na jedno z tych miejsc w każdym razie pisał. Stale i niezmiennie.

              Comment

              • wg2
                Porucznik Browarny Tester
                • 2004.07
                • 264

                Jedzenie za "ognisko"

                Jaka jest procedura wymiany tych koniecznych dwóch posiłków na prowiant "ogniskowy". Zaliczkę juz wpłaciłem i musiałem wybrać dwa posiłki dzienne, co mi wcale nie pasi.
                GAWEŁ

                Comment

                • ZIOMEK2
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2004.09
                  • 2523

                  to dobrze zrobiłeś a Marusia sprawę posiłków/ ognisko w sobotę będzie załatwiać później, pisała na ten temat już chyba przed tygodniem !?

                  A mnie się marzy przy ognisku także prosiak pieczony na piwie i szaszłyki z jagnięciny lub cały baran, co Wy na to ?

                  Comment

                  • pwolak
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.11
                    • 176

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                    Jest możiwość wynajęcia jeszcze jednego domku już w ośodku ale ponoć tuz obok. Domek na 4 osoby, szczegół będę znał po południu. Tylko nie wiem czy warto, bo może lepiej zabrać namiot i rozbić się gdzieś lub wolnego miejsca poszukać. Jakieś podpowiedzi??
                    ja, podobnie jak Titus_Fox też bym się pisał na jedno miejsce...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2002.05
                      • 19243

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                      to dobrze zrobiłeś a Marusia sprawę posiłków/ ognisko w sobotę będzie załatwiać później, pisała na ten temat już chyba przed tygodniem !?

                      A mnie się marzy przy ognisku także prosiak pieczony na piwie i szaszłyki z jagnięciny lub cały baran, co Wy na to ?
                      i beczka przedniego piwa z Bawarii, piersiaste kelnerki i co tam jeszcze chcecie

                      Comment

                      • iron
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2002.08
                        • 6717

                        i żeby nie było niczego
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • jerzy
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.10
                          • 4707

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                          Mój nick może być pokolorowany wszystkimi dostępnymi kolorami
                          Marcin_wc

                          A teraz serio: ze względów zdrowotnych wolałbym zostać zaliczony do grupy "zielonej" i zjeść normalne śniadanie oraz obiadokolację (ew. w postaci prowiantu na wynos), zaś na ognisko przynieść coś kupionego samodzielnie w sklepie.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Bombadil13
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2005.05
                            • 2479

                            Historia pewnej jejecznicy

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
                            Monne, to olej góry i morze i chodź do Warszawy
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            halo, u nas też będzie dobrze ! monne nie słuchaj go
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            Mogę upiec ciasto (jak tylko będzie na czym), przygotować obiad i co tam tylko chcesz, tylko bądź u nas
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                            a ja zrobię jajecznicę na śniadanie
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                            Monne się nie określiła, czy mieszka z nami. Jak mniemam, cisza oznacza, że zrezygnowała z naszego towarzystwa -> znaczy jajecznicy nie będzie!
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                            Jajecznicę zjemy my.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                            Bombadil13 z tego co wiem to jajecznica miała być bez względu na "wszystko", czyżby słomiany zapał...?
                            Gdybyś tylko chciala zamieszkać z nami, usmażyłbym Ci najlepszą jajecznicę jaką świat widzial
                            Last edited by Bombadil13; 2007-03-28, 08:58.
                            Poszukuję

                            Comment

                            • monne
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2006.02
                              • 914

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                              Gdybyś tylko chciala zamieszkać z nami, usmażyłbym Ci najlepszą jajecznicę jaką świat widzial
                              I pomyśleć, że ja wierzyłam w szczerą bezinteresowność ...
                              .



                              Comment

                              • huanghua
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2005.10
                                • 1910

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                                A teraz serio: ze względów zdrowotnych wolałbym zostać zaliczony do grupy "zielonej" i zjeść normalne śniadanie oraz obiadokolację (ew. w postaci prowiantu na wynos), zaś na ognisko przynieść coś kupionego samodzielnie w sklepie.
                                Ja i +1 (Patrycja) wybieramy opcję kropla w kroplę reprezentowaną przez jerzego. Prosze o uwzględnienie w kolejnej edycji listy.
                                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                                Comment

                                Przetwarzanie...