Wspólne zakwatrowanie na XII MGB w Żywcu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.04
    • 3283

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
    Ale czy stacja Pietrzykowice Żywieckie, to stacja optymalna dla "ukolejowionych"?
    Optymalna o ile nastawisz się na kilku kilometrowy spacer, bliższej w okolicy nie ma .

    Comment

    • huanghua
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.10
      • 1910

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
      Optymalna o ile nastawisz się na kilku kilometrowy spacer, bliższej w okolicy nie ma .
      To może inaczej...
      Która ze stacji: "Żywiec", czy "Pietrzykowice Żywieckie", jest bliżej ośrodka FREGATA?

      Pytam, bo może być ta informacja pomocna większej ilości osób.
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • mark33
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2005.04
        • 3283

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
        To może inaczej...
        Która ze stacji: "Żywiec", czy "Pietrzykowice Żywieckie", jest bliżej ośrodka FREGATA?

        Pytam, bo może być ta informacja pomocna większej ilości osób.
        Pietrzykowice są zdecydowanie bliżej

        Comment

        • Basik
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.06
          • 1308

          Fragment z rozmowy z panią z GAT - jej nr gg znalazłam właśnie na stronie GAT ( Fregata należy do GAT)

          p. Bogusia (14-05-2007 17:01)
          a jeśli chodzi o posiłki, to faktycznie wymagany jest zakup dwóch
          Basia (14-05-2007 17:02)
          na stronie wyraźnie napisane jest że wykup 2 posiłków wymagany jest w sezonie
          Basia (14-05-2007 17:02)
          Pani koleżanka udzieliła mi odpowidzi że sezon zaczyna się od końca czerwca
          p. Bogusia (14-05-2007 17:03)
          nie wiem kto to był
          Basia (14-05-2007 17:03)
          Chciałabym w końcu od kogoś uzyskać jasną odpowiem
          Basia (14-05-2007 17:03)
          P. Karolina Lason
          p. Bogusia (14-05-2007 17:03)
          tak, sezon zaczyna sie od końca czerwca
          Basia (14-05-2007 17:04)
          Wyżywienie (w okresach sezonu wymagany zakup min. 2 posiłków)- tak jest na Państwa stronie
          p. Bogusia (14-05-2007 17:04)
          wiem, widze

          Jak widać masz rację- mieścimy się w czasie przedsezonowym !! Chciałam druknąć całą rozmowę i skopiowane strony z GAT i Fregaty ale niestety coś mi drukarka się zbuntowała

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            Właśnie mnie paniusia (nie przedstawiła się, ale to była ta sama, z którą rozmawiałam w marcu, nazwisko zaraz znajdę) wk... na maksa.

            Otóż, proszę Państwa, dyrektora nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, bo to dyrektor i sam sobie ustala godziny, czasem nie przychodzi. Oczywiście pytanie o telefon komórkowy pomijane milczeniem.

            W związku z powyższym zaczęłam rozmowę na temat, że jeśli nie uda nam się z dyrektorem wynegocjować braku posiłków, to nawiązując do rozmowy z marca zamienimy wszystkie - oprócz obiadu, które będzie prowiantem na ognisko - na suchy prowiant. Wymieniłam nazwiska osób, w imieniu których dzwonię, a pani mi na to, że ona nie może na podstawie mojego jednego telefonu podejmować takich decyzji, bo w piątek ludzie przyjadą z podróży i będą głodni. Oczywiście tłumaczenia, że będziemy na giełdzie w Żywcu jak grochem o ścianę. W końcu dowiedziałam się, że mam z nią "nie rozmawiać z pozycji jakbym stała od niej wyżej" - to był cytat - na co zasugerowałam, że jestem klientem, oczywiście nic to pani nie uzmysłowiło. W końcu pożegnałam się z panią mówiąc, że dziękuję bardzo, ale widzę, że ta rozmowa to strata czasu

            W związku z powyższym mam prośbę: niech KAŻDY kto może, nie tylko osoby, na których nazwisko jest rezerwacja, wykona po telefonie do tej idiotki, po pierwsze z pytaniem, czy jest dyrektor, po drugie z pytaniem, co z tym suchym prowiantem, który miał być zamiast posiłków. Oczywiście pyskówki mile widziane

            Ja wiem jedno, nie odpuszczę tego zachowania babsku, tego dyrektora to choćby już na miejscu z podziemi wyciągnę i opowiem, jakich ma antysprzedażowych pracowników
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Marusia
              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
              🍼🍼
              • 2001.02
              • 20221

              Babsko to Irena Pezda. Acha, powiedziała jeszcze, że nie chce, żebyśmy jej robili łaskę, cokolwiek miałoby to znaczyć
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • mark33
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2005.04
                • 3283

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Babsko to Irena Pezda. Acha, powiedziała jeszcze, że nie chce, żebyśmy jej robili łaskę, cokolwiek miałoby to znaczyć
                Dzwonie do Fregaty -zajęte , można spróbować złozyć( telefonicznie) skargę w GAT w końcu jest nas koło 60 osób o zachowaniu Panie Pezdy nie wspomnę.

                Gliwicka Agencja Turystyczna S.A.:
                sieć obiektów hotelarskich i rekreacyjnych w Polsce
                siedziba firmy: Gliwice 44 - 100, ul. Jasna 31, tel. (+48 32) 230 27 01

                Comment

                • mark33
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2005.04
                  • 3283

                  Rozmawiałem z sekretariatem GATu w Gliwicach, przedstawiłem sytuację naszej grupy z prośbą o interwencję z dyrekcji, obiecali panią Pezdę naprostować.
                  Oficjalną skargę z racji krótkiego czasu możemy wysłać na zarząd@gat.pl , prezes dostanie do poczytania.

                  Comment

                  • Marusia
                    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                    🍼🍼
                    • 2001.02
                    • 20221

                    Dzięki Marku Ale bardzo bym chciała, żeby zadzwoniło jeszcze parę osób, żeby nie było, że tylko 2 osoby się czepiają Skargę oczywiście zaraz wystosuję
                    Last edited by Marusia; 2007-06-11, 12:21.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • mark33
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2005.04
                      • 3283

                      Chyba coś poskutkował monit do GAT, telefon został odebrany w 2 sekundy rozmowa trwała 30 minut
                      Sprawy niestety się pokomplikowały , po pierwsze doba sie im zaczyna od 16:00 (hotelowa).

                      W tej kwestii postawiłem konieczność przyjęcia części uczestników z samego rana, a pani na to, że zamiast kolacji dali by śniadanie ( a ja nie wiem ile osób będzie rano) więc nic nie umówiłem.

                      Sobota kasę prowiantową chcą przeznaczyć na ognisko jakieś karczki, bigos itp co nie do końca nam pasuje bo trza zapłacić i to słono.

                      Niedziela chcą nam zapodać śniadanie.

                      Teraz kwestia najważniejsza trzeba się określić kto o której do Fregaty przyjedzie, kwestie
                      prowiantu telefonicznie zgłasza kierownik domku.

                      Trzeba uzgodnić strategię czy idziemy na maxa i walczymy o zniesienie prowiantu.
                      Czy dogadujemy się w kwestii godzin przybycia i odjazdu w niedzielę.

                      Comment

                      • wg2
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2004.07
                        • 264

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                        Chyba coś poskutkował monit do GAT, telefon został odebrany w 2 sekundy rozmowa trwała 30 minut
                        Sprawy niestety się pokomplikowały , po pierwsze doba sie im zaczyna od 16:00 (hotelowa).

                        W tej kwestii postawiłem konieczność przyjęcia części uczestników z samego rana, a pani na to, że zamiast kolacji dali by śniadanie ( a ja nie wiem ile osób będzie rano) więc nic nie umówiłem.

                        Sobota kasę prowiantową chcą przeznaczyć na ognisko jakieś karczki, bigos itp co nie do końca nam pasuje bo trza zapłacić i to słono.

                        Niedziela chcą nam zapodać śniadanie.

                        Teraz kwestia najważniejsza trzeba się określić kto o której do Fregaty przyjedzie, kwestie
                        prowiantu telefonicznie zgłasza kierownik domku.

                        Trzeba uzgodnić strategię czy idziemy na maxa i walczymy o zniesienie prowiantu.
                        Czy dogadujemy się w kwestii godzin przybycia i odjazdu w niedzielę.

                        My w 4 osoby przyjeżdźamy w piątek około 15 a mamy zamiar wyjechać przed południem w niedzielę, chcielibysmy się przyłączyć do większośći. Śledzę więc rozwój sprawy na bieżąco a do GAT_u piszę e-maila.
                        GAWEŁ

                        Comment

                        • piotry
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 2005.08
                          • 761

                          wysyłajcie e-maile z opcją potwierdzenia odbioru - oraz podkreślcie mocno że potrzebujecie odpowiedz, zalecam także o dołączenie w DW jakiegoś e-maila z GAT

                          nie wiem dlaczego ale ja z basią nie doczekalismy się odpowiedzi na nasze listy ....

                          pozdrawiam
                          piotry
                          Last edited by piotry; 2007-06-11, 13:00.

                          Comment

                          • huanghua
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2005.10
                            • 1910

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                            (...)
                            Czy dogadujemy się w kwestii godzin przybycia i odjazdu w niedzielę.
                            Przybycie domku trójmiejskiego:
                            Huanghua i Patrycja - piątek ok. 8:00
                            Bombadil13, skandal i chmielmilej - piątek ok. 10:00
                            Piwochłon - sobota, godzina nieznana
                            Banaszek - piątek (chyba), szczegółów nie znam

                            Nie chcę wchodzić w ustalenia Bombadila, więc telefonu interwencyjnego nie wykonam. Proszę o zrozumienie.
                            Last edited by huanghua; 2007-06-11, 13:05.
                            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                            Comment

                            • mark33
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2005.04
                              • 3283

                              Zaznaczam, że mail jest do dyrekcji GAT w Gliwicach zadrzad@gat.pl , do Fregaty można pisać na fregata@gat.pl choć ośrodek preferuje telefon ( którego nie odbiera i nie bardzo na co jest się później powołać )
                              Last edited by mark33; 2007-06-11, 13:06.

                              Comment

                              • mark33
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2005.04
                                • 3283

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                                Przybycie domku trójmiejskiego:
                                Huanghua i Patrycja - piątek ok. 8:00
                                Bombadil13, skandal i chmielmilej - piątek ok. 10:00
                                Piwochłon - sobota, godzina nieznana
                                Banaszek - piątek (chyba), szczegółów nie znam

                                Nie chcę wchodzić w ustalenia Bombadila, więc telefonu interwencyjnego nie wykonam. Proszę o zrozumienie.
                                Nr domku piszcie i kto jest kierownik (wpłacał zaliczkę).

                                Comment

                                Przetwarzanie...