Giełdowy trójkąt bermudzki - Poznań-Radom-Lublin

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 08-2002
    • 6717

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Chłopaki, proszę - nie róbcie boruty, albo załóżcie sobie oddzielny temat do tego typu dyskusji.
    Czemu Arcie - są siebie warci - wpisy z obu stron skutecznie zniechęcają do pojawienia się w obu miejscach - taka polska specjalność - czarny pijar
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Grothesk
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 11-2005
      • 811

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura
      Yoreck, rozumiem, że to przejęzyczenie Wsiura to jest pod Włodawą. Jam z Radomia.
      Widzę, że znasz wszystkie okoliczne zadupia podwłodawskie. Ja znam tylko jedną wieś, o której od czterech lat niezmiennie się mówi, na salonach i pokątnie. To pewna wieś umysłowa, mniej więcej 100km na południowy zachód od Lublina.

      To nie ja robię Ci czarny pijar, tylko Ty sam działasz na szkodę własną, własnej reputacji oraz własnej imprezy, o tak bogatej tradycji. Po co to wszystko? Żeby za 3 lata na giełdę przyjechało 20 osób? Zastanów się.

      Myślałem, że sprzedaż (bezpłatnie otrzymanych) etykiet sponsora - Warki, a także nie przekazanie całości nagród (otrzymanych bezpłatnie od Jacka z browaru Belgia) to był jednorazowy wybryk pięć lat temu, ale co roku jakieś nowe gówno wypływa na światło dzienne. W ubiegłym roku były jaja z opłatą za wstęp - sprawa Jurka. Co będzie w tym roku, ja się pytam?

      Wieśku, opamiętaj się!

      TP

      Comment

      • wizura
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 01-2007
        • 199

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
        Widzę, że znasz wszystkie okoliczne zadupia podwłodawskie. Ja znam tylko jedną wieś, o której od czterech lat niezmiennie się mówi, na salonach i pokątnie. To pewna wieś umysłowa, mniej więcej 100km na południowy zachód od Lublina.

        To nie ja robię Ci czarny pijar, tylko Ty sam działasz na szkodę własną, własnej reputacji oraz własnej imprezy, o tak bogatej tradycji. Po co to wszystko? Żeby za 3 lata na giełdę przyjechało 20 osób? Zastanów się.

        Myślałem, że sprzedaż (bezpłatnie otrzymanych) etykiet sponsora - Warki, a także nie przekazanie całości nagród (otrzymanych bezpłatnie od Jacka z browaru Belgia) to był jednorazowy wybryk pięć lat temu, ale co roku jakieś nowe gówno wypływa na światło dzienne. W ubiegłym roku były jaja z opłatą za wstęp - sprawa Jurka. Co będzie w tym roku, ja się pytam?

        Wieśku, opamiętaj się!

        TP
        Nie znasz okoliczności sprzed 5 lat, więc nie pisz - Jakoś ludzie nie narzekają na radomską giełdę, tylko Ty - stały bywalec polskich spotkań kolekcjonerskich. Frekwencji się nie obawiam.O Yorku, pisałem rok temu , po co wracać do sprawy. Nie kumasz, w pierwszym wpisie zapodałem, żebyś pisał na mego e-maila, jak Ci coś leży na wątrobie, ale widzę, ze chcesz rozgłosu?

        Comment

        • Grothesk
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 11-2005
          • 811

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura
          Nie znasz okoliczności sprzed 5 lat, więc nie pisz - Jakoś ludzie nie narzekają na radomską giełdę, tylko Ty - stały bywalec polskich spotkań kolekcjonerskich. Frekwencji się nie obawiam.O Yorku, pisałem rok temu , po co wracać do sprawy. Nie kumasz, w pierwszym wpisie zapodałem, żebyś pisał na mego e-maila, jak Ci coś leży na wątrobie, ale widzę, ze chcesz rozgłosu?
          Wyobraź sobie, że znam okoliczności sprzed pięciu lat, bo przypomnę Ci, że byłem wtedy w Radomiu na giełdzie - rok później także. Gdybym pewnych rzeczy nie widział, to bym o pewnych rzeczach nie pisał.

          Temat z mojej strony wyczerpany i skończony.
          Musiałem jedynie skomentować pewną hipokryzję, ku potomnym.

          TP

          Comment

          • darek99
            Major Piwnych Rewolucji
            • 04-2002
            • 2147

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
            a także nie przekazanie całości nagród (otrzymanych bezpłatnie od Jacka z browaru Belgia)
            TP
            Łżesz jak bura suka, byłem świadkiem jak Wiesiek wraz z Jackiem który te fanty przywiózł z browaru wnosili je na salę giełdową w pudełkach tekturowych do rozdania giełdowiczom, posuwasz się o krok za daleko wypisując te bzdury
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • Grothesk
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 11-2005
              • 811

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
              Łżesz jak bura suka, byłem świadkiem jak Wiesiek wraz z Jackiem który te fanty przywiózł z browaru wnosili je na salę giełdową w pudełkach tekturowych do rozdania giełdowiczom, posuwasz się o krok za daleko wypisując te bzdury
              A w którym momencie napisałem, że to nie zostało wniesione w pudełkach do sali giełdowej? Ja napisałem, że nie wszystko co zostało przekazane od sponsora, zostało przekazane giełdowiczom - w ramach wejściówki bądź też nagród konkursowych. Ja byłem na tej giełdzie i widziałem co się działo a Ty piszesz jakbym spadł z nieba i sobie coś ubzdurał. Byłem na giełdzie i widziałem co i jak zostało rozdystrubuowane.

              Dziękuję za uwagę.

              Łżąca bura suka.

              Comment

              • blazers
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 10-2009
                • 217

                #22
                panowie po co te klotnie inwektywy itp? brac piwna powinna trzymac sie razem a nie byc kaczka z donaldem... pozdrowki piwne

                Comment

                • Grothesk
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 11-2005
                  • 811

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blazers
                  panowie po co te klotnie inwektywy itp? brac piwna powinna trzymac sie razem a nie byc kaczka z donaldem... pozdrowki piwne
                  Gdy widzę, że ktoś dostaje pudło etykiet od sponsora (w tym wypadku Warki) a potem to sprzedaje na giełdzie to mnie kurwica strzela. Dziękuję za uwagę.

                  Comment

                  • Marusia
                    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                    🍼🍼
                    • 02-2001
                    • 20221

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    wpisy z obu stron skutecznie zniechęcają do pojawienia się w obu miejscach
                    Zgadzam się w 100%
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Grothesk
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 11-2005
                      • 811

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Zgadzam się w 100%
                      Dlatego też ślubuję niniejszym, że w TYM temacie nic już więcej nie napiszę.

                      Comment

                      Przetwarzanie...