14 września 2012 - Warszawa - poprawiny pozlotowe.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 2001.10
    • 5055

    14 września 2012 - Warszawa - poprawiny pozlotowe.

    Tak dawno się nie widzieliśmy...
    Trzeba by poprawić sobie humory po tym meganudnym zlocie. Najlepiej w piątek (jutro).
    Wybór miejsca zostawię chyba lokalesom, bo nie wiem już co, gdzie i za ile, a przede wszystkim czy nie zamknęli w międzyczasie

    Majonez z Wami!
    Dick Laurent is dead.
  • docent
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 5205

    #2
    Może chcemy szerzyć kulturę piwną wg. TWA w nowym miejscu? W Po 2 Stronie Lustra na
    Jagiellońskiej 22 leją Jacentego i Krowę...
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #3
      Jestem golec... Nie możemy usiąść pod chmurką? W sklepie obok mnie mają właśnie promocję na jasne i ciemne Noteckie - jedyne 1,79 zł za bączek.

      A może domówka? Nie było chyba od przed wojny. Średniej wielkości mieszkanie na Mokotowie niestety odpada, ale ciekaw jestem, jak tam cywilizacja w Kadach.

      Comment

      • Jurandofil
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        🍼
        • 2007.10
        • 977

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
        Tak dawno się nie widzieliśmy...
        Trzeba by poprawić sobie humory po tym meganudnym zlocie. Najlepiej w piątek (jutro).
        Wybór miejsca zostawię chyba lokalesom, bo nie wiem już co, gdzie i za ile, a przede wszystkim czy nie zamknęli w międzyczasie

        Majonez z Wami!
        14 września oferuję trzy wolne miejsca w Jurandowozie na trasie Warszawa Woronicza - Brwinów przez Pruszków. Start ok. 22:45. Może się przyda?
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • iron
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.08
          • 6717

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Jestem golec... Nie możemy usiąść pod chmurką? W sklepie obok mnie mają właśnie promocję na jasne i ciemne Noteckie - jedyne 1,79 zł za bączek.

          A może domówka? Nie było chyba od przed wojny. Średniej wielkości mieszkanie na Mokotowie niestety odpada, ale ciekaw jestem, jak tam cywilizacja w Kadach.
          To witamy w świecie tych ciekawych ssaków http://pl.wikipedia.org/wiki/Golec
          My też dwa golce
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 2006.03
            • 13952

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil
            14 września oferuję trzy wolne miejsca w Jurandowozie na trasie Warszawa Woronicza
            17 ?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              #7
              Sprzedał film ze zlotu do Ekspressu Reporterów, odcinek o patologiach
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Pendragon
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛
                • 2006.03
                • 13952

                #8
                Słodka zemsta za zeszłoroczny test pierwszaka.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • VanPurRz
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2008.09
                  • 4229

                  #9
                  Kompletny brak kasy. Może na jedno czy dwa bym wyskrobał ale nie wiem czy warto robić całą wyprawę żeby posiedzieć godzinkę i spadać. Raczej odpadam.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • slavoy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🥛🥛🥛
                    • 2001.10
                    • 5055

                    #10
                    A propos domówki, to znam (tylko ze słyszenia) taką jedną chatę na Bemowie, w której miały się odbyć afterparty po różnych porykiwaniach szarpidrutów, ale żadne (przynajmniej ze mną w składzie) nie doszło do skutku.
                    Może tym razem afterparty zlotowe. Tylko co na właścicielka?

                    Do przeczytania się wczesnym wieczorem.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2005.09
                      • 9780

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      To witamy w świecie tych ciekawych ssaków http://pl.wikipedia.org/wiki/Golec
                      My też dwa golce
                      Ale Wy, kuufa, brzydkie jesteście!!! Fu! Na pewno nie przyjdę, nawet na minutkę!

                      Comment

                      • Justi
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2006.09
                        • 135

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                        A propos domówki, to znam (tylko ze słyszenia) taką jedną chatę na Bemowie, w której miały się odbyć afterparty po różnych porykiwaniach szarpidrutów, ale żadne (przynajmniej ze mną w składzie) nie doszło do skutku.
                        Może tym razem afterparty zlotowe. Tylko co na właścicielka?

                        Do przeczytania się wczesnym wieczorem.
                        Nie na Bemowie tylko na Bielanach Zasadniczo jest to do zrobienia ale start musiałby nastąpić nie wcześniej niż o 20 a zakończenie nie później niż w sobotnie południe....
                        I won't change to fit your plan, take me as I am!

                        Comment

                        • Jurandofil
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          🍼
                          • 2007.10
                          • 977

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                          17 ?
                          Zacytowałeś mój wycinek i nie bardzo rozumiem do czego ta 17 się tyczy?
                          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2006.03
                            • 13952

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil
                            Zacytowałeś mój wycinek i nie bardzo rozumiem do czego ta 17 się tyczy?
                            No na pewno nie numeru tramwaju

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • JAckson
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🍼🍼
                              • 2004.05
                              • 6122

                              #15
                              Skoro mowa o Warszawie to ja proponuję zupę we Wrocku. Premiera będzie.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              Przetwarzanie...