3miasto na Kasztelena -5.VI

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    3miasto na Kasztelena -5.VI

    W związku z tym, że jest coraz ładniejsza pogoda za naszymi oknami, może tak na małe piwko byśmy poszli. Proponuję Kasztelana na ul.Kwietnej w Oliwie, w sobotę 5.VI. Chyba że macie inne propozycje?
    Last edited by abernacka; 30-05-2004, 19:59.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Andrewbrw
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2004.03
    • 932

    #2
    Abernacka pozwolisz ,że dorzucę swoje dwa grosze... Wy spotykacie się w Oliwie, a ja będąc w Waszych pięknych rejonach, piłem Kasztelana za 3,50, nabyłem go podzczas spaceru plażą, idąc z Gdańska do Sopotu, tam też czasem zaglądacie?
    "TWOJE ZDROWIE!!!"

    Comment

    • Alicja
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2002.11
      • 104

      #3
      Jeżeli chodzi o mnie i o Piotrarata to 5 czerwiec odpada,ale w piątek 4 czerwca to moglibyśmy wpaść na kontrolne piwko

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2003.12
        • 10861

        #4
        Dzisiaj z szanownym kolegą Makaronem przeprowadziliśmy kontrole jakości piwa Rycerz z Gościszewa w Atucie oraz Gocha z Bytowa na gdyńskiej plaży. Zapytacie jak wypadła ta kontrola. Rycerz okazał się MNIAM MNIAM . Jedyny minus daję za szybko znikającą piankę. Kolorek, nasycenie CO2, smak na 5+. Jeśli chodzi o Gocha, nareszcie nie był zmrożony jak to już się wcześniej zdarzało. Dzięki temu można było delektować się pełnią smaku. Same okoliczności przyrody zachęcały do wypicia Gosi (plaża, +25C, ładne dziewczęta ).
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • piokl13
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2003.06
          • 946

          #5
          Nieźle sobie pozwalacie.
          Co do soboty, to my planujemy gdzieś wyskoczyć na piwko. Ale to na razie niepewne.
          Co do kasztelana, to wolałbym śladem Andrewbrw gdzieś na morzem - okolice Jelitkowa zapewne. Pewno i inne lane piwka też tam występują.

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            #6
            piokl13 napisał(a)
            (...)
            Co do kasztelana, to wolałbym śladem Andrewbrw gdzieś na morzem - okolice Jelitkowa zapewne. Pewno i inne lane piwka też tam występują.
            Nie ma problemu! Można pójść do Jelitkowa. W takim razie jedno pytanko. Gdzie się spotkamy i o której??
            Ps. Po Jelitkowie można udać się do Sopotu na laną Gosie.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 2003.12
              • 10861

              #7
              Alicja napisał(a)
              (...)ale w piątek 4 czerwca to moglibyśmy wpaść na kontrolne piwko
              Niestety beze mnie . Pilne sprawy służbowe przytrzymają mnie aż do późnego wieczora . Wielka szkoda!!
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • piokl13
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2003.06
                • 946

                #8
                abernacka napisał(a)
                Nie ma problemu! Można pójść do Jelitkowa. W takim razie jedno pytanko. Gdzie się spotkamy i o której??
                Ps. Po Jelitkowie można udać się do Sopotu na laną Gosie.
                My się wybieramy na 90%. Dam jutro dać znać sms (numer wezmę od Piotrrat, mam nadzieję, że ma).
                P.

                Comment

                Przetwarzanie...