Gdańsk Brzeźno -22.VI

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    Gdańsk Brzeźno -22.VI

    W związku z tym, że jutro z Piotrat'em i Alicją idziemy na lanego Juranda do Baru Led'o, może ktoś się do nas dołączy? Zbiórka o 18,30 po knajpą.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Makaron
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.08
    • 2107

    #2
    Szkoda,że spotkanie jest dzisiaj NIestety właśnie zbieram się do pracy... ale bym napił się piwa w dniach najbliższych Jakby co to prosze o jakieś informacje na ten temat (odpada mi jedynie sobota ,niestety będę zuszony konsumować wode ognistą w niewielkich ilościach, niestety taki zwyczaj mamy na weselach )
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      #3
      ciekawe czy tam jest tv i czy przy tym Jurandzie będą kibicować skandynawom
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2003.12
        • 10861

        #4
        Co prawda telewizor jest, ale z dzisiejszego spotkania nici . Dostałem temperaturę 39C i bez najbliższy czas mam z głowy piwo (chyba zaszkodził mi wczorajszy Achilles z Stanleya).
        Ps. Ale na pewno Brovarii sobie nie odpuszczę( To już za półtora tygodnia )
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        Przetwarzanie...