Kraków - Adam16 w CK Browarze - 23.08.2004.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.02
    • 9865

    Kraków - Adam16 w CK Browarze - 23.08.2004.

    Będę w Krakowie 23 sierpnia. W ramach tej bytności zawitam około 16.30 do CK.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.02
    • 9865

    #2
    Ewentualny kontakt - patrz profil
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.02
      • 9865

      #3
      Szkoda, że tak w ostatniej chwili zapadła decyzja o moim wyjeździe do Krakowa. Widać dałem za mało czasu na zebranie się ekipy. Ale ile tego C.K-stego piwa wypiłem to moje
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • ergie
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.05
        • 1041

        #4
        adam16 napisał(a)
        Szkoda, że tak w ostatniej chwili zapadła decyzja o moim wyjeździe do Krakowa. Widać dałem za mało czasu na zebranie się ekipy. Ale ile tego C.K-stego piwa wypiłem to moje
        Zebranie do kupy Krakowskiej ekipy tak naprawdę chyba sie jeszcze nikomu nie udało, więc nie wyrzucaj sobie że to Twoja wina.

        A ja najzwyczajnie zapomniałem, że będzie okazja wypicia z Tobą piwka w C.K>
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • adam16
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.02
          • 9865

          #5
          Pewnie okazja będzie jeszcze nie jedna.
          Połaziłem sobie po Krakowie, pooglądałem mury browaru przy ul. Lubicz. Ale nie dało się wejść na teren. Wszystko zamknięte na głucho. Nie było nawet, do kogo zapukać.
          Last edited by adam16; 25-08-2004, 08:46.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • ergie
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.05
            • 1041

            #6
            adam16 napisał(a)
            Pewnie okazja będzie jeszcze nie jedna.
            Połaziłem sobie po Krakowie, pooglądałem mury browaru przy ul. Lubicz. Ale nie dało się wejść na teren. Wszystko zamknięte na głucho. Nie było nawet, do kogo zapukać.
            No bo Góra Karola zamknęła przybytek i z tego co wiem to trwa waklka bo browar ma być zbyurzony.
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            Przetwarzanie...