Ciechanów w Warszawie - kiedy uderzamy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Major Piwnych Rewolucji
    • 03-2003
    • 4602

    #61
    iron napisał(a)
    No i czas lekko zmodyfikować listę obecności - z uwagi na swój bardzo gumowy stan Slavoy nie był wczoraj Slavoyem tylko SŁABOYEM
    No i Slavoy nie okazał się jednak Słaboyem w odróżnieniu od paru forumowiczów, którzy to nie byli warci powierzenia im zgrzewek z piwem. Na spotkanie w Kadach nie dotarli, mimo iż w czwartek (a niektórzy nawet w sobotę)deklarowali swoją obecność wraz ze zdeponowanym u nich piwem. Źółte kartki otrzymują:
    grzeber
    dkrasnodebski
    Czerwoną natomiast otrzymuje Piecia, który nie przyjechał bo mu się po prostu nie chciało (wiadomość przekazana telefonicznie)

    Comment

    • Piecia
      Major Piwnych Rewolucji
      • 02-2002
      • 3312

      #62
      Małażonka napisał(a)

      Czerwoną natomiast otrzymuje Piecia, który nie przyjechał bo mu się po prostu nie chciało (wiadomość przekazana telefonicznie)
      nie wiem kto Ci tą wiadomość przekazywał ale z Darkiem Krasnodębskim czekaliśmy na preonie WKD na kogoś kto odwołał swoje przybycie...ciekawe kto to był...
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Małażonka
        Major Piwnych Rewolucji
        • 03-2003
        • 4602

        #63
        Piecia, o tym że mój przyjazd jest wątpliwy wiedzieliście od czwartku i nie ze mną się na sobotę umawialiście. Dlatego też ja nie mogłam odwołać imprezy, mógł to zrobić jedynie Ark jako gospodarz. Po to braliście piwo, by je do Kad dowieźć... Nie wystarczy stać tylko na stacji WKD aby dotrzeć na miejsce. Zrobiliście o jeden krok za mało - aby dotrzeć na miejsce należy WSIĄŚĆ do pociągu, a nie tylko na niego popatrzeć. Stary chłop, a nie wie!
        Jeśli zaś chodzi o Twoją wypowiedź, to usłyszeliśmy ją już po dotarciu na miejsce. Iron rozmawiając z Darkiem dowiedział się, że dla Darka już jest za późno, a Tobie się po prostu NIE CHCE! Dalej nie zamierzam tego komentować

        Comment

        • Piecia
          Major Piwnych Rewolucji
          • 02-2002
          • 3312

          #64
          Małażonka napisał(a)
          Iron rozmawiając z Darkiem dowiedział się, że dla Darka już jest za późno, a Tobie się po prostu NIE CHCE! Dalej nie zamierzam tego komentować
          po pierwsze nie chcesz to nie komentuj a po drugie to ja od razu powiedziałem że mogę zostać tylko do wieczora i to dla mnie WKD o 18.20 byłaby bezsensem...co do piwa, które wzięliśmy nie zamierzamy go pić - tyle na ten temat
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 01-2002
            • 13239

            #65
            Dobrze wam tak. Nie zaczekaliście kiedyś na mnie z otwarciem beczki, to teraz zobaczcie, jak to fajnie, gdy komuś nie chce się być lojalnym wobec współwłaścicieli piwa.

            Chłopaki, obalcie sobie część tych zgrzewek!
            Last edited by żąleną; 10-10-2004, 15:03.

            Comment

            • dkrasnodebski
              Major Piwnych Rewolucji
              • 05-2003
              • 2316

              #66
              Chciałbym prosić również o czerwoną kartkę gdyż zawiniłem dokładnie tak samo jak Piecia.
              Równocześnie chciałbym przeprosić Arka za mą nieobecność.
              Last edited by dkrasnodebski; 11-10-2004, 08:44.
              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

              www.radoslawstolar.pl

              Comment

              • sloniatko
                Major Piwnych Rewolucji
                • 02-2004
                • 1014

                #67
                Ponieważ za blisko mieszkam i pracuję to kanjpka ta jest mi niezbyt "podrodze", ale myśle, że w końcu uda mi sie tam dotrzeć - może na następne spotkanie. Czy jest tam telewizor bo może byśmy sie umówili na mecz Walia-Polska
                A tak przy okazji to jaki Ciechanów leją tam z beczki ??
                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                Comment

                • dkrasnodebski
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 05-2003
                  • 2316

                  #68
                  Telewizor jest a Ciechanów z beczki to: black huger i beczkowe wyborne.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • sloniatko
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 02-2004
                    • 1014

                    #69
                    Skoro TV jest to nic nie stoi na przeszkodzie aby sie w środę tam spotakać. Niniejszym rzucam propozycję-mecz Walia-Polska(13.10.04,środa) najpóźniej o 20.30.
                    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                    Comment

                    • dkrasnodebski
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 05-2003
                      • 2316

                      #70
                      Może będzie lepiej jak założysz nowy temat.
                      A co do meczu to kiedyś byłem tam i owszem można było sobie popatrzeć ale niestety nie można było posłuchać. Możliwe, że wystarczyło poprosić o włączenie dźwięku-fonii ale jako bardzo mały entuzjasta futbolu nie sprawdziłem tego.
                      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                      www.radoslawstolar.pl

                      Comment

                      • sloniatko
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 02-2004
                        • 1014

                        #71
                        Dobra zaraz nowy temet założę.
                        A co do fonii to w sobotę na imprezie oglądałem bez (tylko obraz udało mi się wynegocjować ) i nie narzekałem. Zresztą biorąc pod uwagę poziom naszych komentatorów to bez głosu bedzie lepiej
                        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                        Comment

                        Przetwarzanie...