Cyborg_marcel w Warszawie - pomóżcie jej ciekawie spędzić czas

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sloniatko
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.02
    • 1014

    #16
    Myślę, że nie ważna jaka knajpa ważne jakie piwko tam leją. A Ciechanów jest MNIAM
    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

    Comment

    • sloniatko
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.02
      • 1014

      #17
      A co knajpki to nie jest na dworcu tylko obok
      Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

      Comment

      • cyborg_marcel
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 3467

        #18
        kurcze, słoniątko, ja myślałam, że jesteś dziewczyną!!! przepraszam, ale taki nick...
        bardzo chętnie pogadam przy piwie, ale pśmiem podejrzewać, że się znam mniej na bazach aniżeli Ty...
        knajpa - każda z dobrym piwem, tylko jakby co to uprzedź mnie, żebym zamiast płaszcza założyła dwa swetry
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • sloniatko
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.02
          • 1014

          #19
          DZIEWCZYNĄ ??!!
          Swego czasu Zythum przekręcił na sloneczko to rzeczywiscie mogło by zmylić ale sloniatko - dlaczego ?
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • cyborg_marcel
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.03
            • 3467

            #20
            a tak jakoś... bo nick taki jakiś... pogadamy przy piwie, o ile dane nam będzie się spotkać
            widziałam ogłoszenie o jutrzejszej No Mercy, może się wybiorę...
            a tymczasem czekam na kolejne propozycje sensownych miejsc do picia (również samotnego)
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • yemiołka
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2002.02
              • 1012

              #21
              Marusia napisał(a)
              O kurka, Marcelina, no nie, jakiś dzień pod znakiem **** - dziś przed pracą spotkałam Żabę....
              ech, zrobiło się dramatycznie...
              dzień ino, a rok za rokiem bez **** znika z horyzontu...
              pozdrówko Marcelinaaa
              **** zbliża ludzi... :-]

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.01
                • 13239

                #22
                sloniatko napisał(a)
                DZIEWCZYNĄ ??!!
                Swego czasu Zythum przekręcił na sloneczko to rzeczywiscie mogło by zmylić ale sloniatko - dlaczego ?
                Bądźmy szczerzy - róziowy podskakujący słonik kojarzy się raczej z płcia przeciwną. Żeby był np. czarny jak smoła i miał irokeza, to co innego....

                Comment

                • sloniatko
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.02
                  • 1014

                  #23
                  Jeżeli chodzi o jutrzejszą imprezkę to ja raczej odpadam. W sobotę i niedzielę rano gram mecz. A z doświadczenia wiem, że gra w piłkę następnego dnia może być naprawde traumatycznym przeżyciem. Trzy tygodnie temu po 30 urodzinach, niestety moich , myślałem, że umrę, a bramkarz to jest raczej odpowiedzialna pozycja .

                  A co do Ciechanowa to może jakoś w przyszłym tygodniu...
                  Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                  Comment

                  • sloniatko
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.02
                    • 1014

                    #24
                    żąleną napisał(a)
                    Bądźmy szczerzy - róziowy podskakujący słonik kojarzy się raczej z płcia przeciwną. Żeby był np. czarny jak smoła i miał irokeza, to co innego....
                    A to dlaczego ?? W czym czarny jest lepszy od rózowego, nie wspominając już o irokezie ??
                    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      #25
                      No dobra - więc gdyby ten słonik był w panterkę i miał hełm na głowie, to co innego...

                      Comment

                      • sloniatko
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2004.02
                        • 1014

                        #26
                        Ależ z Ciebie militarysta ale jeszcze parę postów i w końcu ustalimy kompromisowy wygląd słonika
                        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                        Comment

                        • Małażonka
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 4602

                          #27
                          sloniatko napisał(a)
                          (...)A co do Ciechanowa to może jakoś w przyszłym tygodniu...
                          A co, nie mówiliśmy, że dobra data - to dopiero przyszły tydzień

                          PS. A irokez (najlepiej zielono-czarny) to bardzo dobry pomysł . Liczę, że jeśli nie słonik, to chociaż właściciel słonika go sobie zahoduje

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.03
                            • 3467

                            #28
                            pozdro dla Małejżonki i Yemiołki

                            hi hi hi ... słoniątko: po prostu Twój profil jest słodki, co jakoś średnio się kojarzy z 30-letnim geodetą-informatykiem grającym na bramce i proponującym mi wycieczkę do knajpy, która wprawia w lekkie przerażenie Pieczarka i Starego Kocura
                            ale żeś Waćpan spod znaku Wagi - rozumiem, że też jesteś średnio zrównoważony czasami

                            chyba że Twój przemiły profil ma być Twoim zrównoważeniem brutalności życia i wysysania krwi z dziewic mających nieszczęście przechadzać się nocą w Twoich rejonach stolycy... Twoje zdrowie!

                            ps. właśnie przyszła do firmy kadrowo-księgowa i zamęczyła mnie stosem papierzysk do wypełnienia, ale wzięła ode mnie nr konta i sama powiedziała, że dokona przelewu na dniach
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • sloniatko
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2004.02
                              • 1014

                              #29
                              Małażonka napisał(a)
                              A co, nie mówiliśmy, że dobra data - to dopiero przyszły tydzień

                              PS. A irokez (najlepiej zielono-czarny) to bardzo dobry pomysł . Liczę, że jeśli nie słonik, to chociaż właściciel słonika go sobie zahoduje
                              Z tym irokezem to chyba łatwiej bedzię na słoniku niz jego właścicielu A co do Ciechanowa to w przyszłym jestem otwarty praktycznie na każdy termin

                              cyborg_marcel napisał(a)
                              [...]proponującym mi wycieczkę do knajpy, która wprawia w lekkie przerażenie Pieczarka i Starego Kocura [...]
                              To tylko pzresadzone plotki , zreczywistość jest o wiele bardziej przyjemna.

                              cyborg_marcel napisał(a)
                              ps. właśnie przyszła do firmy kadrowo-księgowa i zamęczyła mnie stosem papierzysk do wypełnienia, ale wzięła ode mnie nr konta i sama powiedziała, że dokona przelewu na dniach
                              Czyli przyszły tydzień jest jak najbardziej aktualny
                              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.03
                                • 3467

                                #30
                                ok. na przyszły tydzień - będę żyła perspektywą przeżycia niesamotnych piwnych wieczorów
                                z góry wielkie dzięki za towarzystwo wszystkim, których spotkam

                                słoniątko - irokez fajna rzecz jedyny facet z dzielnicy, którego znam z widzenia i który pokazał mi drogę w mój pierwszy dzień w Wwie jest punkiem ... ale przynajmniej wiem, że to nie byłeś Ty!
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...