Żą w Łodzi, 28 października 2004 (czwartek)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    Major Piwnych Rewolucji
    • 05-2003
    • 2316

    #31
    żąleną napisał(a)

    Jestem na dworcu Łódź Gabryczna o 17:30.
    Żą, a gdzie jest ta Gabryczna
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      #32
      Nie wiem, ja z Qarszawy.

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 01-2002
        • 13239

        #33
        Kresowa jest na Piotrkowskiej?

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Major Piwnych Rewolucji
          • 01-2004
          • 4628

          #34
          żąleną napisał(a)
          Nie wiem, ja z Qarszawy.
          Powinno być z Earszawy (FCL=Forum Czystości Literówek )
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Borysko
            Major Piwnych Rewolucji
            • 02-2004
            • 1144

            #35
            No nie całkiem, na Narutowicza, ale blisko skrzyżowania z Piotrkowską (tak coś ze 4 kamienice od niej).
            Idąc Narutowicza od dworca, zbliżając się do Pietryny, miniesz po prawej stronie sklep EMPiK (przed nim zatoczka z parkingiem). Kresowa jest chyba w 2 kamienicy za EMPiKiem

            Dokładnie możesz sobie sprawdzić na mapie:
            Last edited by Borysko; 28-10-2004, 12:12.

            Comment

            • dziku
              Major Piwnych Rewolucji
              • 12-2002
              • 1992

              #36
              No i nie dotarłem. Wolny byłem dopiero w okolicach 22.00, ale za to nieludzko zmęczony. Przez chwilę myślałem sobie czy nie podjechać jednak, ale w sumie nie miałem pewności gdzie o tej porze będziecie, potem zmęczenie jednak przeważyło i pojechałem do domu.
              Napiszcie jak było...
              Dziku


              Comment

              • Twilight_Alehouse
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 06-2004
                • 6310

                #37
                Bardzo sympatycznie było. Biesiadowaliśmy generalnie w składzie: Żą, Borysko, znany podobno niektórym forumowiczom Michał zwany Homerem oraz moja skromna osoba.
                Najpierw posiedzieliśmy w Kresowej racząc się przepysznym Staropolskim. Tamże dokonaliśmy wymiany piwnej. Jak Żą rozpakowal swój plecak, to praktycznie cały blat stolika zastawiony był buteleczkami Dostał mi się prawie cały garniturek Ciechanowa, Konstanciny oraz Noteckie! Wielkie dzięki! W zamian Żą otrzymał przekrój twórczości Browarów Łódzkich.
                Około 21 wyemigrowaliśmy do Peronu 6, gdzie z Boryskiem i Michałem raczyliśmy się zakręconymi kanadyjskimi wynalazkami (Fin du Monde z browaru Unibroue) o astronomicznej mocy i na szczęście nie tak astronomicznej cenie, natomiast Żą uskuteczniał beczkowe Irish Beer. Niestety, jako że musieliśmy dzisiaj wcześnie wstawać, wraz z Boryskiem opuściliśmy Peron koło 22.30.

                Comment

                • Marusia
                  Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                  🍼🍼
                  • 02-2001
                  • 20221

                  #38
                  Twilight_Alehouse napisał(a)
                  Dostał mi się prawie cały garniturek Ciechanowa, Konstanciny oraz Noteckie!
                  No popatrz, a Wrocławiakom przywiózł po sztuce Ciechanowa argumentując, że ma mały plecak! Chyba się chłopu oberwie, oj, cosik czuję w kościach, oj!
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 02-2001
                    • 23858

                    #39
                    chłopak był przecież jeszcze w Katowicach i Opolu przed wizytą we Wrocławiu
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 06-2004
                      • 6310

                      #40
                      Marusia napisał(a)
                      No popatrz, a Wrocławiakom przywiózł po sztuce Ciechanowa argumentując, że ma mały plecak! Chyba się chłopu oberwie, oj, cosik czuję w kościach, oj!
                      Ja złożyłem dokładne zamówienie, tak więc większości składników przesyłki się spodziewałem. Były jednak bonusy, z których się bardzo ucieszyłem.

                      Comment

                      • Marusia
                        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                        🍼🍼
                        • 02-2001
                        • 20221

                        #41
                        ART napisał(a)
                        chłopak był przecież jeszcze w Katowicach i Opolu przed wizytą we Wrocławiu
                        Ty nie bądź taki adwokat, bo Ci nocleg w "Przytułku" będę musiała podrożyć
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Borysko
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 02-2004
                          • 1144

                          #42
                          Marusia napisał(a)
                          No popatrz, a Wrocławiakom przywiózł po sztuce Ciechanowa argumentując, że ma mały plecak! Chyba się chłopu oberwie, oj, cosik czuję w kościach, oj!
                          No więc do Łodzi przezornie wziął większy plecaczek, ze stelażem

                          I jest jeszcze kwestia, ilu było tych Wrocławiakow do obdarowania

                          A spotkanko było bardzo przyjemne. Moment wymiany piwnej robił wrażenie (na innych ludziach obecnych w lokalu zwłaszcza ). Na stole wylądowało dobrze ponad 40 buteleczek.

                          Polecamy się na przyszłość

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #43
                            Marusia, za późno poddałaś mi pomysł wzięcia konkretnego plecaka...

                            Przednio się biesiadowało, ale przesadziłem z ilością piwogodzin i powrót miałem jak w malignie. Michał stwierdził, że przed jazdą do domu trzeba się posilić chińszczyzną. Pomysł był bardzo dobry, żarcie również, ale grzebiąc w ryżu z tofu marzyłem bardziej, żeby się w nim położyć i zasnąć. A Michał rano przyznał, że Borysko i Twilight mieli rację idąc o 23 do domu - zaspał 4 godziny do pracy. Ale ja się z tego cieszyłem, bo miałem wychodzić razem z nim.

                            A następnego dnia się okazało, że prawdopodobnie ktoś mi wyczyścił konto i nici z Janowa.

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #44
                              He, nawiasem mówiąc okazało się, że znam Boryska. Z ostatniego zlotu. Borysko mi powiedział.

                              Panowie, poproszę jeszcze o informacje i instrukcje (leżakowanie itp.) dotyczące otrzymanego od was piwa, na PW. Oczywiście nie pamiętam, czyje były oznaczone cyframi rzymskimi, a czyje arabskimi.

                              Dostałem III i IV oraz 5, 11 i 13 W.

                              Comment

                              Przetwarzanie...