Wwa, 3-5 XII, piwny zespół forumowiczowy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 03-2003
    • 3467

    #46
    jak przed północą cyborg wychodził to tańców dalej nie było, ale rozmowy o rurach, tancerkach go-go i striptizerach mieliśmy już za sobą
    weszłam do baru tuż za Słoniątkiem, który nie poznał zaczytanego Ahumby skrytego w kącie z krzyżówką, na chwilę pojawił się Sz. Pan lider Zespołu Darek, ale niestety po jednym miodowym musiał uciekać na kolejną degustację... dołączyli zakatarzony Piecia i zmarznięty Hannibal... z ok. godzinnym opóźnieniem dotarł Emes (brak wymówki) i Słoneczko (po wizycie u fryzjera)

    wnioski takie, że następnym razem dobrze było by pójść na piwo do jakiegoś rozrywkowego lokalu i zostać tam może trochę dłużej (niestety Powiśle dość wcześnie zamykają, za wcześnie na możliwości piwne forumowiczów...)
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • emes
      Major Piwnych Rewolucji
      • 08-2003
      • 4275

      #47
      Żeby nie było, że nic skandalicznego się nie działo, to podciągam pod skandal moje zachowanie w innym lokalu zwanym Tango (notabene znany z występów gogo ) , do którego w okrojonym składzie dotarliśmy po "ciechanowie". Zapomniałem, że nasz stolik jest na podwyższeniu i z fantazją wstając od stolika, na dodatek przemieszczając się bokiem zrobiłem niczym nieskrępowany znany np z judo klasyczny pad na ramię
      Niestety nie jestem posłem SLD, żeby o tym napisali w poniedziałkowych gazetach

      Comment

      • sloniatko
        Major Piwnych Rewolucji
        • 02-2004
        • 1014

        #48
        cyborg_marcel napisał(a)
        [...]wnioski takie, że następnym razem dobrze było by pójść na piwo do jakiegoś rozrywkowego lokalu i zostać tam może trochę dłużej (niestety Powiśle dość wcześnie zamykają, za wcześnie na możliwości piwne forumowiczów...)
        A mówiełem, żeby w sobotę udać sie na koncert celt-foka. Żałujcie było naprawdę fajnie
        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

        Comment

        Przetwarzanie...