4-6 marca, Cyborg u Abernackich prawdopodobnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Chyba z beczkowego Koźlaka wyjdą nici, browar nie chce lać do beczek 10l i 30l .
    Ps. Dzisiaj dostałem smutnego sms'a od pani Cyborg informującej mnie o tym, że jest bardzo chora i nie może pojawić się u nas w ten weekend w 3mieście .
    Cyborgu zdrowiej nam !
    To przykre, że Marcelinkę tak długo trzyma choróbsko.Zdrowiej nam jak najszybciej
    Co do piwa hm,jakie są propozycje?Co kombinujemy?


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 12-2003
      • 10861

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      (...)
      Co do piwa hm,jakie są propozycje?Co kombinujemy?

      Moja propozycja jest następująca w Sobotę pochodzimy po Gdyni a wieczorkiem impezka u nas w domku (swoją wizytę zapowiedział u nas Czujnik) przy Amberku i Gościszewie. Może być?
      Ps. W piątek wieczorem muszę iść niestety do pracy, więc w tego dnia muszę powstrzymać się od większej konsumpcji piwa.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Moja propozycja jest następująca w Sobotę pochodzimy po Gdyni a wieczorkiem impezka u nas w domku (swoją wizytę zapowiedział u nas Czujnik) przy Amberku i Gościszewie. Może być?
        Ps. W piątek wieczorem muszę iść niestety do pracy, więc w tego dnia muszę powstrzymać się od większej konsumpcji piwa.
        No jasne Amberka zakupimy w butelkach tak?


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #49
          Wczoraj molestowałem poprzez telefonię komórkową Koleżankę i udało się Pojechaliśmy dziś do Locknitz i zakupiłem między innymi trochę piwka,którego pewną część oddam w łapki Trójmiejskiej sekcji . Jak ja lubię tam jeździć i te euro tylko po 3.98 zł
          Choć asortyment piwek ,nie licząć pilsów nieznacznie się zmniejszył...
          Last edited by Pogoniarz; 01-03-2005, 22:17.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • piotrrat
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 11-2002
            • 730

            #50
            Trzydziestkę niefiltra był bym w stanie załatwić ale myślę że nie damy rady tego wypić no i termin przydatności kiludniowy, na następny weekend będzie kwaśne
            Przywioze trochę Żywego w butelkach,co wy na to?

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 12-2003
              • 10861

              #51
              Piotrze chyba masz rację! Na razie wiele osób nie wyraziło chęci uczestnictwa w sobotniej biesiadzie, więc proponuję spotkać się przy Żywym i Rycerzu.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #52
                Ja tam nie widzę przeciwskazań.Doborowe towarzystwo,dobre piwko,co więcej "trza"


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • abernacka
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛🥛
                  • 12-2003
                  • 10861

                  #53
                  Powolutku plan pobytu naszego serdecznego kolegi ze Szczecina się klaruje. Już jutro wielkie uroczyste powitanie na peronie dworca w Gdyni o godzinie 15,11. Następnie idziemy wypić za zdrowie naszego gościa w Atut'cie. W sobotę wielki bal u nas około 16,00, wcześniej wybierzemy się do Gdyni na lanego Broka, Ambera i Gościszewo a w niedzielę wycieczka do Brzeźnia i Jelitkowa (około 13,00) gdzie z stamtąd udamy się do "Stańczyka" (około godziny 17,00) na niefiltra.
                  Ps. Godziny podaję po to, aby jak najwięcej forumowiczów dołączyło się do nas!
                  Last edited by abernacka; 03-03-2005, 19:28.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    Powolutku plan pobytu naszego serdecznego kolegi ze Szczecina się klaruje. Już jutro wielkie uroczyste powitanie na peronie dworca w Gdyni o godzinie 15,11. Następnie idziemy wypić za zdrowie naszego gościa w Atut'cie. W sobotę wielki bal u nas około 16,00, wcześniej wybierzemy się do Gdyni na lanego Broka, Ambera i Gościszewo a w niedzielę wycieczka do Brzeźnia i Jelitkowa (około 13,00) gdzie z stamtąd udamy się do "Stańczyka" (około godziny 17,00) na niefiltra.
                    Ps. Godziny podaję po to, aby jak najwięcej forumowiczów dołączyło się do nas!
                    Całkiem sympatyczna wizja .15:11 powiadasz ,to tylko planowy przyjazd.Dodaj ze dwadzieścia minut


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Całkiem sympatyczna wizja .15:11 powiadasz ,to tylko planowy przyjazd.Dodaj ze dwadzieścia minut
                      Przepraszam niniejszym szanowne Przewozy Regionalne.Pociąg spóźnił się 10 minut,także o 100% się pomyliłem .Czyli w sumie przyjechał o 10 minut wcześniej
                      Po odebraniu mnie przez Kolegę Abernacka uderzyliśmy do Atuta ,gdzie dołączył do nas Makaron .Wlaliśmy w swoje gardła po dwa beczkowe Rycerze(bardzo smaczne) ,została zakupiona skrzyneczka i ruszyliśmy na Leszczynki.Tam dalsza degustacja z Makaronem ,Marcin szedł na 22 do pracy i raczył się już tylko mlekiem
                      My piliśmy co wpadło w nasze łapki.Ja Miodowe-rewelacyjne!!!,Lwa z Zodiaka-okolice oceny 4,Juranda-niestety no w dalszym ciągu mi nie wchodzi.Przyjechał też na godzinkę Piotrrat z dwiema skrzynkami żywego i pewną ilością Miodowego.
                      Dokonaliśmy wymian,pogadało się,potem nagle wszyscy się porozchodzili,Ania poszła spać i jak to mówi Cyborg (dzwoniłem ,Marcelina chora dalej i nie słychać żadnej poprawy ) trzeba było posamotnościować.Postanowiłem po chwili namysłu jednak się uwalić spać.Trzeba powbijać piwka póki się pamięta
                      Last edited by Pogoniarz; 05-03-2005, 07:12.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Dokonaliśmy wymian,pogadało się,potem nagle wszyscy się porozchodzili,Ania poszła spać i jak to mówi Cyborg (dzwoniłem ,Marcelina chora dalej i nie słychać żadnej poprawy ) trzeba było posamotnościować.Postanowiłem po chwili namysłu jednak się uwalić spać.Trzeba powbijać piwka póki się pamięta
                        telekonferencja była, ale niestety krótka, jako że mam problemy z oddychaniem i gadaniem, ale obiecuję Wam solennie, że przyjadę do 3miasta jeszcze tego roku, a konkretnie w pierwszej połowie, a dokładnie to wiosną
                        pozdr. dla Wszystkich wytrwałych
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #57
                          Wczorajszy dzień rozpocząłem od...nie zgadniecie ... . Z Anią Marcina zrobiliśmy piwny patrol, Marcin odsypiał po nocce. Zaowocowało to piwkiem z Krajana i Ambera.Po pewnym czasie nastąpiła wycieczka po Gdyni między innymi nad morze(dostałem zlecenie na zebranie muszelek) Pospacerowaliśmy sobie nad jak to mówi kolega Abernacka Zatoką ,by przed powrotem "kontrolnie" zaliczyć Pilsa z Gościszewa.
                          Potem przyjechała przemiła brygada z Lęborka(Czujnik z Żoną i z dziećmi).Następnie dołączył do Nas Piotrrat. Piwo lało się do gardeł, rozmowy toczyły się, u co poniektórych odezwały się instynkty macierzyńskie Ach jakie to miłe uczucie
                          Zabawa była przednia, Ania przygotowała wspaniałe jedzonko -ukłony Podziękowania dla Czujnika za jego wspaniałe piwko i bardzo miłe spotkanie z całą Rodzinką .Mam nadzieję do rychłego zobaczenia(Kto słyszał ten wie
                          Dziś uderzmy na... kurde normalnie zapomniałem,aaa kolega Abernacka podpowiedział na...PIWO,czyli Gościszewo w dalszym ciągu na topie


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • abernacka
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛
                            • 12-2003
                            • 10861

                            #58
                            No cóż ja mogę więcej dodać ! Na wczorajszej imprezie bawiliśmy się z Anią wspaniale a to dzięki znakomitym gościom (dzięki wielkie za odwiedziny) i przy wyśmienitych piwach (m.in. Miodowym z Ciechna, Rycerzem oraz Żywym). Dzisiaj wybieramy się na nieflitrowanego Red'a z Ambera.
                            Ps. Drogi Czujniku prosimy bardzo o fotki .
                            Last edited by abernacka; 06-03-2005, 09:33.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • czujnik
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 11-2003
                              • 177

                              #59
                              Zgodnie z obietnicą daną wczoraj, zamieszczam trzy fotki z naszego wczorajszego spotkania.
                              Attached Files

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #60
                                No czas na podsumowanie wizyty.Może jeszcze o niedzieli.Pojechaliśmy do "Stańczyka" i w międzyczasie nad morze(no dobra dobra nad Zatokę )Mieli się pojawić Piotrrat i Wzmacniacz. Bar miał być czynny od 15 :00,ale okazało się ,że będzie dopiero od 17:00 i zrezygnowaliśmy. Nastąpił powrót do Gdyni.Kontrolnie znakomity lany Rycerz w klimatycznej knajpce przy ul.Morskiej(tak Marcin?) w barwach Arki .Zasiadał tam tzw."Kwiat Młodzieży" ; nie wszyscy byli w stanie siedzieć .Piwko tam to Specjal w dwóch wersjach ,tak było zastępczo napisane na nalewakach(oryginalnie Goch).
                                Dzięki wielkie za przechowanie i przemiłą gościnę i możność wypicia piwka w towarzystwie Trójmiejskiej sekcji (nie tylko).Do zobaczonka w Szczecinie


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...