Spotkajmy się na Festiwalu Piwnym w Gdańsku (30.IV.)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bigrobeert
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.07
    • 29

    #46
    święto piwa gdańsk

    wymienię

    Comment

    • Rolek
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.08
      • 1038

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bigrobeert
      Kochani Forumowicze!
      Zapraszam wszystkich do knajpki POD KASZTANAMI Gdańsk al. Zwycięstwa 8-10
      Faaajnie!
      Niegdyś była to mekka stoczniowców, niejedna butelka lądowała na głowie akordowego spawacza...

      Oczywiście piwo gratis dla forumowiczów.Będę miał też swoje podstawki.
      No takie rzeczy, to my lubimy

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2003.12
        • 10861

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        (...)
        ale przyszło mi jeszcze jedno pytanie do głowy - czy trzeba będzie ze sobą przytargać jakieś szkło na festiwal, bo nie uśmiechałoby nam się na pewno korzystanie z tworzywnych zasobników...
        W sumie jest to bardzo dobry pomysł. Ale jest jedno "ale". Nie wiem jak na tej imprezie, ale na kilku podobnych (pod względem ilości ludzi)spędach, których byłem obowiązywał całkowity zakaz wnoszenia szklanych przedmiotów. I tu chyba jest przysłowiowy kot pogrzebany, ponieważ nie uśmiecha mi się zostawić przed bramką mojego kufla. A co wy na ten temat sądzicie??
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Rolek
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.08
          • 1038

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          W sumie jest to bardzo dobry pomysł. Ale jest jedno "ale". Nie wiem jak na tej imprezie, ale na kilku podobnych (pod względem ilości ludzi)spędach, których byłem obowiązywał całkowity zakaz wnoszenia szklanych przedmiotów. I tu chyba jest przysłowiowy kot pogrzebany, ponieważ nie uśmiecha mi się zostawić przed bramką mojego kufla. A co wy na ten temat sądzicie??
          Jakoś nie wyobrażam sobie przeszukiwania damskich torebek. Z drugiej jednak strony, mogą być problemy przy nalewaniu - obsługa może się zdziwić, widząc że wyciągamy własne szkło. I kłopot gotowy.
          I bądź tu mądry?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2001.02
            • 23858

            #50
            w razie czego zostawimy u BigRoBEERta na przechowanie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23858

              #51
              trudno - można zamówić w plastiku i przelać do szkła. Może będziemy mieć wtedy nawet pianę
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • bigrobeert
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.07
                • 29

                #52
                święto piwa gdańsk

                ART, to dobry pomysł.Mogę miec otwarte cała dobę.Karimata,styropian,śpiwór i można biesiadować od piatku do wtorku. Szklanki będą ambera.

                Comment

                • pivaria
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.03
                  • 1538

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bigrobeert
                  ART, to dobry pomysł.Mogę miec otwarte cała dobę.Karimata,styropian,śpiwór i można biesiadować od piatku do wtorku. Szklanki będą ambera.
                  Obyś bratku w złą godzinę nie wypowiedział: właśnie się zastanawiałem co ze sobą począć o 5 nad ranem w niedzielę 1 maja? A tu proszę: "Pod Kasztanami" spędzę miłe chwile...
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • piokl13
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2003.06
                    • 946

                    #54
                    Jak można robić taką imprezę i nie skonsultować ze mną terminu.
                    Będę daleko ale duchem z wami.

                    Comment

                    • piotrrat
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2002.11
                      • 730

                      #55
                      Ale się dzieje! Będzie nowa knajpka Ambera,super!Na pewno wypijemy tam "kilka" piwek.

                      A co do Festwalu, na terenie 25 tys.mkw. stanie największy na świecie namiot 16 m. wysokości w środku stoły i ławy dla gości i jak by tam lali piwko w plastiku to bym się zdziwił . Ale u nas wszystko możliwe

                      Comment

                      • bigrobeert
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.07
                        • 29

                        #56
                        swieto piwa gdansk

                        pivaria...bedziesz mile widziany

                        Comment

                        • Rolek
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.08
                          • 1038

                          #57
                          Fragment z wczorajszego trójmieskiego wydania "Dzień Dobry" (str. 23):

                          Międzynarodowy Festiwal Piwa im. Jana Heweliusza połączony z targami napojów i urządzeń gastronomicznych odbędzie się w Gdańsku między 30 kwietnia a 3 maja. W tym czasie na pl. Zebrań Ludowych powstanie piwne miasteczko. Na terenie o pow. 25 tys. mkw. stanie największy na świecie namiot (16 metrów wysokości), scena, ławy i stoły dla gości. Spodziewamy się kilkudziesięciu tysięcy gości - mówi Szymon Jankowiak z biura organizacji imprezy, która ma być największym tego typu wydarzeniem w tej części Europy.
                          Gospodarzem festiwalubędzie Tadeusz Drozda. W programie koncerty m.in. Detko Band i Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej, konkursy i codzienne piwne biesiady. Chętni będą mogli spróować około 200 gatunków piwa. Obecność na festiwalu i targach zapowiedzieli przedstawiciele 30 browarów, głównie z Niemiec, Austrii i Belgii. To okazja do posmakowania trunków, których na co dzień nie próbujemy - zapowiada Jankowiak. Na imprezie coś dla siebie znajdą nie tylko smakosze, ale także wielbiciele nowinek. Zaprezentowana zostanie m. in. aparatura dla minibrowarów, które zdobywają w Polsce coraz większą popularność.



                          Wytłuszczony przeze mnie fragment, a szczególnie ta coraz większa popularność minibrowarów w Polsce wzbudziła we mnie nie ukrywaną wesołość, wszak jak wszyscy zaobserwowaliśmy, w ostatnim czasie przybytki tego typu rosną w naszych miastach i wsiach jak grzyby po deszczu...

                          Comment

                          • Rolek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2001.08
                            • 1038

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat
                            Ale się dzieje! Będzie nowa knajpka Ambera,super!Na pewno wypijemy tam "kilka" piwek.
                            Czyżby to miałaby być ta knajpa która ma powstać w Gdańsku w centrum, ale nie w centrum, ale blisko centrum?

                            Też się cieszę, czyżby Trójmiejska Ława Piwna znalazła drugie (po Atucie ) miejsce dla swoich nasiadówek?
                            Gratulacje i

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 2001.02
                              • 23858

                              #59
                              heh, oczywiście samej aparatury nie zaprezentowano.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Cyrkonia
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2001.10
                                • 1936

                                #60
                                to "Pod Kasztanami" to chyba jeszcze poczeka sobie trochę na otwarcie
                                W każdym bądź razie miejsce zapowiada się całkiem przyjemnie.

                                A Festiwal - zawsze co coś innego. Oby za rok znów się odbył i był bogatszy o oferty małych browarów.

                                Dzięki Forumowiczom atmosfera była bardzo przyjemna
                                www.stat-gra.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...