Zwycięzca Plebiscytu zaprasza !

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Simon
    † 1964-2008 Piwosz w Raju
    • 2001.02
    • 993

    Zwycięzca Plebiscytu zaprasza !

    W związku z zakończeniem plebiscytu na Piwo Roku 2004 Koźlak przekazał mi treść podziękowań:
    " Dziękuję Wszystkim Forumowiczom, którzy na mnie głosowali i dzięki którym mogę dzisiaj cieszyć się ( po raz drugi ! ) z tego doniosłego i Ważnego Sukcesu ! Podziękowania kieruję również do Piwowarów, bez których bym się nie uwarzył, dla zespołu dzielnych handlowców, bez których trudno byłoby mi się poruszać i wreszcie - dla dzielnych dystrybutorów, którzy nie czują respektu przed zmasowanymi działaniami sił imperialnych "
    Na koniec beknął coś ( dopiero po interwencji .... ) o marketingu dziękując w ten sposób za szatki , które podkreślają jego godne pochodzenie...

    Acha.. no i zaprosił Was na imprezkę na Pokładzie w Gdyni, Skwer Kościuszki, w sobotę, 23 kwietnia, od godziny 18.00. Tym razem tajemniczy Koźlak wystąpi w otoczeniu stadka rubinowych Koźlaczek a towarzyszyć im będzie zespół "Nasza Basia Kochana" z koncertem jubileuszowym.
    Koźlak poprosił mnie o zajęcie się zaproszeniem, przeto proszę o potwierdzenie obecności na PW do jutra godz. 15.00 - potwierdzona lista gości będzie u bramkarzy przy wejściu do lokalu.

    A z mojej strony gratuluję wszystkim Wielbicielom Prawdziwego Piwa i browarom, które odważyły się je warzyć !
    Simon
  • garfunkel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2005.04
    • 1068

    #2
    hmm...jaka to jednak szkoda, że do Gdyni tak daleko gratulacje dla Kożlaka i Jego Twórcy!!!!!

    Comment

    • Shlangbaum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2005.03
      • 5828

      #3
      Amber nie dość, że warzy znakomite piwa to jeszcze ma klasę na łeb bijacą wielkie koncerny.
      Vive l'Amber!!!


      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 2001.02
        • 993

        #4
        Poniżej - dotychczasowa lista obecności. Jeśli są jeszcze zainteresowani obecnością to proszę o kontakt:
        Piotrrat
        Alicja
        Pepesz
        Xtom71
        Makaron
        Agnieszka
        Abernacka
        Ania
        piokl13
        adriana
        O godz. 15.00 zamykam listę.
        Pozdrawiam,
        S.
        Simon

        Comment

        • sopista
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.01
          • 1747

          #5
          Mogę tylko żałować, że to nie w sierpniu, gdy tradycyjnie będę moczył nogi w jeziorze Jeleń k. Bytowa. Niestety, w ub. r. w Bytowie Amberka nie było nawet na lekarstwo.

          Comment

          • Simon
            † 1964-2008 Piwosz w Raju
            • 2001.02
            • 993

            #6
            Tak więc listę zamykam, w razie czego jednak do południa zajrzę na stronę - jakby "co", to na PW.
            Przypominam: na wejściu będzie lista - wejście jest normalnie płatne ( koncert ) - dla zaproszonych bezpłatnie. I pytac o stolik dla zaproszonych !
            Do zobaczenia na Pokładzie,
            S.
            Simon

            Comment

            • abernacka
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛
              • 2003.12
              • 10861

              #7
              Bardzo żałuję, że impreza już się skończyła. Już dawno tak się nie ubawiłem jak właśnie wczoraj. Aby pogratulować Koziołkowi zdobycia tytułu „Piwo Roku” w prestiżowym konkursie, pojawili się:
              -Simon (nasz gospodarz)
              -Ala
              -Agnisia
              -Aniulka
              -Andżela
              -Piotrrat
              -Makaron
              -Czujnik (delegat z Lęborka)
              -Xtom71
              -Pepesz
              -oraz moja skromna osoba.
              Pierwsze dwie godziny spędziliśmy w spokoju, przysłuchując się mega gwieździe, jaką była ”Nasza Basia Kochana”. Wymieniliśmy się domowymi piwkami pochodzącymi z pomorskich domów piwnych: Czujnika (pszeniczne i jasne), Pepesza (Pal Ale) i Piotrrata (ciemniaczek). A potem to się już zaczęło na całego . . Tańce wywijańce na stołach i parkiecie, dzikie śpiewy (SIKORECZKA! Ta ludowa przyśpiewka królowała w naszym repertuarze), tłuczone szkło pokali, a to wszystko pod patronatem naszego Koziołka! Twoje zdrówko .Nie obyło się oczywiście bez telepomostów ze Szczecinem, Warszawą, Opolem i Wrocławiem
              Ps. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować naszemu Simonowi za tak serdeczną gościnę, za zadbanie o to, aby na naszym biesiadnym stole nie zabrakło piwka. Twoje zdrowie (wyjątkowo gorącą herbatką wznoszę ten toast, chyba nawrót choroby podobnej ze Szczecina).
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 2003.02
                • 7971

                #8
                Dziękuję za wiadomości wprost z biesiady.Mało co usłyszałem czyli działo się Tak 3mać sekcjo 3miejska


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • zythum
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.08
                  • 8305

                  #9
                  Ja też wielkie dzieki za kontakt - było słychać, że zabawa jest przez duże Z
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • czujnik
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2003.11
                    • 177

                    #10
                    Ja również przyłączam się do podziękowań dla naszego Sponsora.
                    Zabawa była super chociaż Marcin ja już tych tańców nie pamiętam
                    Wielkie podziękowania dla Ani i Marcina za zacholowanie moich zwłok do swojego mieszkania i przenocowania mnie.

                    Comment

                    • czujnik
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2003.11
                      • 177

                      #11
                      Oczywiście miało być zaholowali a nie zacholowali, ale jestem jeszcze wczorajszy a internet to chodzi wolniej niż żółw i nie zdążyłem zmienić

                      Comment

                      Przetwarzanie...