Trójmiejskie harce (11.VI.)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 12-2003
    • 10861

    Trójmiejskie harce (11.VI.)

    Moi mili najbliższa sobota zbliża się wielkimi krokami, więc proponuję się spotkać się w miłym gronie, porozmawiać i napić się jakiegoś dobrego piwka. I tu mam do was pytanie. Gdzie się spotkamy i czego się napijemy ( powód jest duży! Nasz przyjaciel Czujnik otrzymał mieszkanie, więc okazja jest niemała )? My się dostosujemy do większości. Moja propozycja to lany Goch w Gdyni (ale to jest tylko moja propozycja).
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Makaron
    Major Piwnych Rewolucji
    • 08-2003
    • 2107

    #2
    Niestety dnia 11 będę pracował...ciężko. Zaczynam w sobote o 7 rano kończe w niedziele o 12 w podłudnie.
    Zatem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NOWEGO MIESZKANIA CZUJNIK. Przy najbliższej okazji pogratuluje osobiście.
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • Ahumba
      PremiumUżytkownik
      🥛🥛🥛
      • 05-2001
      • 8986

      #3
      Noooo, pułkowniku Czujnik, oby kwatera, którą otrzynaliście od waaaadz wojskowych dobrze sie sprawowała.
      Ponieważ być z Tobą ciałem w tak ważnym dla Ciebie momencie nie mogę, piję już dziś na to konto piwko noteckie
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • piotrrat
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 11-2002
        • 730

        #4
        Mam pewną propozycje- może spotkamy się we wrzeszczu w barze "bis" z przejściem "do źródełka" a spotkanie w Gdyni przełożymy na czas wizyty kolegi dkrasnodebski'ego?
        Mam tez inną koncepcję -Oliwa ul.Kwietna i Kasztelan?
        I co Wy na to?

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 12-2003
          • 10861

          #5
          Piotrze dobra myśl! Nam odpowiada bardziej pierwsza opcja (Bar"Bis" a nastepnie "U Źródełka"). Została jeszcze jedna kwestia do rozwiązania. O której sie spotykamy? 17,00? 18,00?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • ptc
            Porucznik Browarny Tester
            • 11-2001
            • 366

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            Piotrze dobra myśl! Nam odpowiada bardziej pierwsza opcja (Bar"Bis" a nastepnie "U Źródełka"). Została jeszcze jedna kwestia do rozwiązania. O której sie spotykamy? 17,00? 18,00?
            Poniewaz i tak sie wybieralismy do 'Do zrodelka' (na zuzel), wiec wezme dla Was obiecane plytki. Pojawimy sie tam kolo po 7.

            Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

            Comment

            • piotrrat
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 11-2002
              • 730

              #7
              My tradycyjnie będziemy na 17.30 w barze "bis" .

              Comment

              • abernacka
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛
                • 12-2003
                • 10861

                #8
                Czyli jesteśmy umówieni
                Z wielką przyjemnością przed niefiltrowanym amberkiem wypiję kasztelana i przegryzę zapiekanką.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • czujnik
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 11-2003
                  • 177

                  #9
                  Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. Ponieważ czeka mnie walka na froncie remontowym ( podłogę już wtargałem na moje 4 piętro ) nie mogę sie z Wami spotkać żeby uczcić ten niewątpliwy sukces, jakim jest zdobycie przyczółka czyli własnego M, od instytucji WAM.
                  Ahumba wie coś na ten temat więcej gdyż zapewne też prowadził z ww instytucją zaciekłe boje.
                  W związku z powyższym również w Żywcu w tym roku się nie pojawię (a miałem już zgodę mojego dowództwa) tak więc kolejna sposobność napicia się z Wami spaliła na panewce.
                  Pozdrawiam

                  Comment

                  • skandal
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2002
                    • 1439

                    #10
                    ah to "Źródełko" przyciąga i przyciąga szkoda że i tym razem się nie będe mógł wybrać, życze wszystkim miłego spożywania!

                    Comment

                    Przetwarzanie...