Aldach w Świnoujściu 25.06 - 08.07

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.07
    • 1269

    Aldach w Świnoujściu 25.06 - 08.07

    Jako, że wybieramy się z małżonką i dziecięciem do Świnoujścia, a nic nie wiemy o piwie w tym mieście może któryś z forumowiczów będzie tam również i uskutecznimy jakieś małe spotkanie?
    Co prawda nasz pobyt tam nie będzie w zasadzie czystym wypoczynkiem, jedziemy jako opiekunowie osób niepełnosprawnych, ale zapewne da się jakoś jedno czy dwa popołudnia wykroić.
    Problem może być taki, że od 24.06 mogę nie mieć dostępu do internetu, więc jakby ktoś był wstępnie chętny podam telefon na PW.
    Oby się udało

    PS. Jeżeli jest ktoś chętny to jakieś piwo też mogę w niewielkich ilościach przywieźć.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach
    Jako, że wybieramy się z małżonką i dziecięciem do Świnoujścia, a nic nie wiemy o piwie w tym mieście może któryś z forumowiczów będzie tam również i uskutecznimy jakieś małe spotkanie?
    Co prawda nasz pobyt tam nie będzie w zasadzie czystym wypoczynkiem, jedziemy jako opiekunowie osób niepełnosprawnych, ale zapewne da się jakoś jedno czy dwa popołudnia wykroić.
    Problem może być taki, że od 24.06 mogę nie mieć dostępu do internetu, więc jakby ktoś był wstępnie chętny podam telefon na PW.
    Oby się udało

    PS. Jeżeli jest ktoś chętny to jakieś piwo też mogę w niewielkich ilościach przywieźć.
    Służę niewielką pomocą.Rok temu był na promenadzie lany Porter z Bossa poza tym masówka.Proponuję wycieczkę do Ahlbecku i Heringsdorfu,zacne piwka można tam zakupić i dodatkowo miejscowości bardzo mi się podobają
    Ja wraz z Anią będziemy przebywać od 25.06-do 27.06 w Wolinie Pomorskim-także jest szansa się spotkać( w końcu to czterdzieści kilka km.)Jakby co zapraszam na PW również
    Last edited by Pogoniarz; 21-06-2005, 14:57.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 2003.02
      • 7971

      #3
      My jedziemy za jakieś max. dwie godzinki w stronę morza(pogoda żyleta-38 stopni w słoneczku) Być może do zobaczonka w Świnoujściu na piwku
      Last edited by Pogoniarz; 24-06-2005, 10:20.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Aldach
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.07
        • 1269

        #4
        My jedziemy wieczorkiem, jutro rano będziemy na miejscu.
        Oby do zobaczenia.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach
          My jedziemy wieczorkiem, jutro rano będziemy na miejscu.
          Oby do zobaczenia.
          No i zobaczyliśmy się w Świnoujściu Niestety nie było za dużo czasu i nie było lanego Portera z Bossa,także raczyliśmy się Bosmanem Dzięki za piwka z Zabrza i oczekuj rewanżu


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 2003.02
            • 7971

            #6
            Wczoraj ponowne spotkanko z Aldachem,tym razem przy lanym Hermanku(całkiem dobrym ),tylko skąd on jest... Smakowo nie jestem przekonany czy jest z Koszalina...Ech nic to, grunt ,że się pogadało i usłyszałem część piosenki o Polonii Bytom śpiewanej przez syna Aldacha
            Last edited by Pogoniarz; 04-07-2005, 18:03.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            Przetwarzanie...