Spotkanie Forumowiczöw Wodzislaw slaski i Okolice

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.07
    • 1915

    #76
    i juz w domu

    Udaje mi sie dopiero teraz zameldowac bo mialem jakies klopoty z PC.
    Od tygodnia pröbuje wejsc na Browar i nic -ART zna möj problem.
    A wracajac do spotkania to musze powiedziec ze bardzo udane.
    Szkoda tylko ze Jasiowi auto w Niedziele odmöwilo posluszenstwa.
    Samym spotkaniem juz sie cieszylem o wiele przed jego zorganizowaniem-w koncu chcialem tego Wielkiego B poznac osobiscie.
    pomimo tego ze wielu z was pamieta moje zmagania z Wielkim B to musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony z Tego spotkania.
    okazalo sie ze jest to pozadny czlowiek i wszystko na miejscu wyjasnilismy.
    Ciesze sie ze spotkania z Iomim,jasiem Piwoszem ii z Marusia juz drugi raz w czasie mojego pobytu w Polsce.
    Inni ktörzy byli na spotkaniu a ktörych osobiscie jeszcze nie znalem röwniez dziekuje.
    piwka byly spaniale,Atmosfera super a lokal z jego obsluga jeszcze lepsze-Wielkie dzieki
    Jak tylko sie wyrobie z moim Pc to zamieszcze zdjecia z tego spotkania
    Szkoda tylko ze zdjecia nie oddaja smaköw kwasnych i Papierowych bo bym zamiescil zdjecia Piwek wiadomo jakiego pochodzenia.
    Piwka Marusi bede powoli pröbowal i zamieszcze odpowiedni komentarz w miejscu co trzeba.
    Piwa wielkiego B mi smakowaly ale nie moge duzo na ten temat napisac -te 2 podarowane wypilismy z Jasiem Piwoszem jeszcze w Hotelu po godzinie 2 w Nocy i nikt z nas nie nazejal na Hrapianie wspölbiesiadnika w Pokoju.
    Wielkie dzieki wszystkim i do nastepnego spiotkania
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Andi
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.07
      • 1915

      #77
      Fotki juz Gotowe ale nie jestem w stanie wszystkich zamiescic w jeden dzien-Ograniczenia zeby nie przeciazac Serwera.
      A wiec cierpliwosci-Jutro dalsza czesc Fotek z Wroclawskiego spotkania a üpotem juz Spotkanie w pszowie
      Wasze Zdrowie
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      Przetwarzanie...