Tyskie spotkania przy piwie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.09
    • 2523

    #31
    a może jednak przypomnimy ten temat ?

    Ja i Artk31 jesteśmy chętni spotkać się w brackim gronie np. na Brackim w Pasikoniku lub w Jaskini przy innym, bo przecież na Racibora do Ławek nie pojedziemy, oczywiście po godz. 18-tej, tylko ustalmy dzień dzielni tyszanie i zaproszeni goście ...

    Comment

    • ZIOMEK2
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.09
      • 2523

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      Ja i Artk31 jesteśmy chętni spotkać się w brackim gronie np. na Brackim w Pasikoniku lub w Jaskini przy innym, bo przecież na Racibora do Ławek nie pojedziemy, oczywiście po godz. 18-tej, tylko ustalmy dzień dzielni tyszanie i zaproszeni goście ...
      i co nie ma dalszych ryjków do poznania myślę, że w Tychach tylko ja działam z Panem A. i kilku przypadkowych !?

      Comment

      • ZIOMEK2
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2004.09
        • 2523

        #33
        10 XI br / piątek / - picie piwa na czas - nasze szóste spotkanie !

        Tego jeszcze nie było na Forum, zaczynamy od Jaskini - godz. 18.30 - Palone i inne, później około godz. 19.45 będziemy w Żywiec Pubie na Porterze, a skończymy przed zamknięciem w Pasikoniku na Brackim około godz. 21 !

        Ja i Artk31 liczymy na szeroką rzeszę tyszan i zaproszonych gości, a przynajmniej na ANĆKĘ z Mężem !

        Comment

        • AŃĆKA
          Porucznik Browarny Tester
          • 2003.01
          • 315

          #34
          Raczej nie damy rady , 2/3 famili chore ...
          http://www.beercoasters.i15.eu

          Comment

          • ZIOMEK2
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.09
            • 2523

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AŃĆKA
            Raczej nie damy rady , 2/3 famili chore ...
            to życzę powrotu do zdrowia a ja przypominam, że to już dzisiaj - nasze szóste, pierwsze takie na Forum - myślę, że nieostatnie !?

            Już się boje tych tłumów i czy im piwo będzie smakować ?

            Comment

            • ZIOMEK2
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2004.09
              • 2523

              #36
              i już po szóstym ...

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              Tego jeszcze nie było na Forum, zaczynamy od Jaskini - godz. 18.30 - Palone i inne, później około godz. 19.45 będziemy w Żywiec Pubie na Porterze, a skończymy przed zamknięciem w Pasikoniku na Brackim około godz. 21 !
              W Jaskini Warka na metry, Palonego nie było ale Harnaś tylko po 3zł/0,5l !
              W drodze do Żywiec Pubu zakup Książęcego z Lwówka Śl., zaś do Pasikonika zabrakło nam czasu, bo ten Porter zrobił swoje - morze harcerek,
              cała sala Pubu ( około 200 osób ! ) piła jasne tylko my znając jeszcze harcerski trud ... Portera - był smaczny !


              Do następnego spotkania na G. Śląsku !

              Comment

              Przetwarzanie...