Małażonka & Iron w Trójmieście (12.VII-14.VII)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    Małażonka & Iron w Trójmieście (12.VII-14.VII)

    Ponieważ państwo Ironowie przebywają na skaksach w Karieńskich Błotach i nie mają dostępu do netu pozwoliłem sobie, poinformować was o dzisiejszym spotkaniu z naszymi gośćmi ze stolicy w Gdyni o godzinie 17,30 w Atucie. Niewykluczone, że przeniesiemy się potem na Gosie do Kapera.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    #2
    Testowałem beczkowego pilsa kilka dni temu w Atucie i nie był pszeniczny(pewnie nowa partia),na butelkowy "trza" zwrócić uwagę."Pszeniczny" był wypijalny,aczkolwiek...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Makaron
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.08
      • 2107

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Testowałem beczkowego pilsa kilka dni temu w Atucie i nie był pszeniczny(pewnie nowa partia),na butelkowy "trza" zwrócić uwagę."Pszeniczny" był wypijalny,aczkolwiek...

      Dzisiaj Iron-ów spotkała nowa patria gosi... Piwo 1 klasa...
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • Makaron
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.08
        • 2107

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron
        Dzisiaj Iron-ów spotkała nowa patria gosi... Piwo 1 klasa...
        Przepraszam w Atucie było już pszeniczne... na Gosi było ok...
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • iron
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.08
          • 6717

          #5
          Wielkie dzięki Ani, Abernackiemu i Makaronom za oprowadzenie nas po gdyńskich lokalach, a Abernackim w szczególności za dwudniowe przygarnięcie naszej rozbrykanej dwójki

          A zaczęło się niewinnie, acz boleśnie - pakowaniem się i wyruszeniem z Błot. Potem szybkie przejęcie Abernackiego w Gdyni, wycofanie Mazdy na z góry upatrzone pozycje , no i wizyta w bastionie kibiców Arki na ul. Morskiej
          Potem "pszeniczny" Rycerz w Atucie (już w towarzystwie Makarona), wielkie znajome Zythumowi hamburgery "Normalność" i Gosia w Kaprze (już z Anią, a na koniec to i Makaron miał towarzyszkę )
          Potem jeszcze wesoły trolejbus, nocne "Żywe" i lulu.

          A wczoraj mały rajdzik na Wyspę Sobieszewską, ale to już zupełnie inna historia, ... którą Wam opowiem jak zjem zupę
          Last edited by iron; 14-07-2005, 21:15.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          Przetwarzanie...