2005.08.01 - Administracja w Łodzi - UWAGA! inspekcja odwołana

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23858

    2005.08.01 - Administracja w Łodzi - UWAGA! inspekcja odwołana

    proszę się przygotować - szykuje się administracyjna inspekcja sekcji łódzkiej (inne sekcje również mile widziane )

    Będziemy z Maggykiem przelotem w Łodzi w poniedziałek, 1.08.2005 od przedpołudnia do 17.30 i chętnie spotkamy się z Wami, odwiedzimy m.in. Peron 6 i takie tam

    Mam świadomość że to wariacki początek tygodnia - może jednak w tych godzinach chętni na piwko tudzież pokazanie nam ciekawszych zakątków w centrum się znajdą?



    p.s. jeśli moglibyśmy u kogoś z Was kto pracuje/mieszka w centrum złożyć nasze toboły na czas łażenia po mieście baaaaardzo bylibyśmy wdzięczni - proszę o PW - gdyby ktoś był chętny do pomocy w tej sprawie
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.06
    • 6310

    #2
    Zapraszam! Na szczęście mam nienormowany czas pracy, tak więc z przyjemnością oprowadzę Was po piwnej i nie tylko Łodzi. Ze swojej strony proponuję właśnie Peron, a poza tym lane Staropolskie i Kipera.
    Mam nadzieję, że mimo kłopotliwej pory dołączą się inni Łodziacy?

    P.S.: W sprawie tobołów info na PW.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23858

      #3
      niestety z wielkim bólem serca muszę odwołać nasz przyjazd, życie nam pokrzyżowało plany wycieczkowe i nie zdołamy wykonać spotkania w rzeczonym terminie.

      jest niewykluczone że podejmiemy jeszcze jedną próbę później - ale wtedy damy znać, tymczasem dziękuję za chęć spotkania i wyrozumiałość dla administracji.

      chlip chlip
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...