Abernaccy w Przemyślu (11.IX.)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    Abernaccy w Przemyślu (11.IX.)

    W drodze na Ukrainę postanowiłem z Anią, że zatrzymamy się na jedną noc w Przemyślu 11 września (niedziela). W związku z tym może tamtejsi forumowicze wyrażą chęć na spotkanie z nami w barze na ul Leszczyńskiego przy beczkowym Janowie lub gdzieś gdzie leją inne pyszne specjały. Czekamy na rozsądne propozycje.
    Może jakieś zamówienia piwne?
    Piwna turystyka według abernackiego
  • peter_1000
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2003.05
    • 583

    #2
    he!!!!!!!!! "tamtejszych forumowiczów" jak się doliczyłem jest aż jedna osoba, czyli JA!!!!!. I w imieniu tych wszystkich forumowiczów z Przemyśla, jestem jak najbardziej za jakimś spotkaniem. W spomnianym barze na Leszczyńskiego nie dość że wciąż leją Janowa to u konkurencji 10 metrów dalej też się ten tunek pojawił. Niestety bary te, to raczej lokale z kategorii mordowni. Specyfiką mojego miasta jest to że w tzw "lepsiejszych" miejscach rządzą do spóły Heńkowy Żywiec i Tyskie.
    Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 2003.12
      • 10861

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter_1000
      (...)W spomnianym barze na Leszczyńskiego nie dość że wciąż leją Janowa to u konkurencji 10 metrów dalej też się ten tunek pojawił. Niestety bary te, to raczej lokale z kategorii mordowni. (...)
      Ale nam to naprawdę nie przeszkada . Ewentualnie po Janowie możemy wybrać sie na beczkowego Leżajska (jeśli takowy jest).
      Ps. Peter nie jesteś sam na ziemi Przemyskiej otóż rok temu zawarłem ręcznikową transakcję z pewną forumowiczą z Przemyśla (niestety nie pamiętam już jej nika).
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • peter_1000
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2003.05
        • 583

        #4
        Lyżajsk może by się i gdzieś znalazł . Kiedyś to było dość popularne piwo w przemyskim wyszynku. Istniał nawet lokal o głupkowatej nazwie "Leżajsk Pub Legenda" ale padł.
        Tak więc jesteśmy wstępnie umówieni, ze szczegółami odezwę się na PW.
        Co do przemyskiej forumowiczki, to się nie kłócę, ja jednak jak dotąd nie spotkałem tu żadnego ziomala, nie mówiąc już a jakiejś aktywnej forumowiczce
        Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 2003.12
          • 10861

          #5
          Nastąpiła u nas drobna zmiana planów wakacyjnych. Wybieramy sie na wakacje w trochę inne rejony a dokładnie do Tunezji . Peter1000 najmocniej przepraszam za zamieszanie.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Lacriferno
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.07
            • 783

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            ...przy beczkowym Janowie lub gdzieś gdzie leją inne pyszne specjały.
            Duma mnie rozpiera, że piwo ze stron moich ma takie w świecie poważanie. W knajpce przy browarze podają pyszne, świeżutkie janowskie. Polecam i zapraszam

            Comment

            Przetwarzanie...