Abernaccy w Łodzi (10-11.XII)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mste
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2005
    • 152

    #16
    Jak na tą chwilę to na gali jestem na 100%, ale planuję także pojawić się w peronie o 16, oraz dotrzymać towarzystwa przyjezdnym gościom także po uroczystości.

    Comment

    • Borysko
      Major Piwnych Rewolucji
      • 02-2004
      • 1144

      #17
      Ja na pewno zdążę na uroczystość, ale wcześniej raczej nie. Po uroczystości także jestem do dyspozycji. Myślę, że zrobię rezerwację w Peronie na jakiś większy stolik (dziś tam będę). Chyba że Fukfuk już o tym pomyślał.

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 12-2003
        • 10861

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
        (...) Myślę, że zrobię rezerwację w Peronie na jakiś większy stolik.(...)
        Słuszna myśl
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • peter007
          Major Piwnych Rewolucji
          • 06-2004
          • 2820

          #19
          Ja mam nadzieję, że uda się urwać ze szkolenia i wpaść na gale a później to się zobaczy
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • fukfuk
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 09-2003
            • 175

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
            Ja na pewno zdążę na uroczystość, ale wcześniej raczej nie. Po uroczystości także jestem do dyspozycji. Myślę, że zrobię rezerwację w Peronie na jakiś większy stolik (dziś tam będę). Chyba że Fukfuk już o tym pomyślał.
            Fukfuk trochę myślał, ale w sobotę - wynika z zapowiedzi Marka z Peronu - ma być straszny tłok. Mam nadzieję, że późnym wieczorem się trochę zwolni i damy sobie radę

            Comment

            • boriczka
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 12-2005
              • 12

              #21
              [Staropolskie jest jeszcze w ciekawej knajpce róg Kilińskiego/Piłsudskiego (Pod Kasztanami się zowie) - na trasie z sobotniego spotkania do Piotrkowskiej...[/QUOTE]
              Knajpka typu "spelunka", ale ma swój urok. Oprócz Staropolskiego podają jeszcze Warkę jasną i Stronga. Zdecydowany plus knajpki: zaledwie 5 min. drogi od miejsca wieczornej imprezy!!!! Czynna w sobote do ok 1, w niedziele niestety otwierają dopiero o 14.
              Jeżeli ktoś ma ochotę pobalować cała noc - polecam Bohemę - czynna do ostatniego klienta (!!!), a jeżeli barmance zależy na wcześniejszym zamknięciu - wypraszają o 10 rano

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 06-2004
                • 6310

                #22
                Uroczystość się odbyła.
                ART dostał rzecz jasna medal (dość specyficzny ), jeszcze raz złożę w tym miejscu gratulacje!
                Stawiło się sporo forumowiczów, nie tylko łódzkich. Miło było zobaczyć po raz pierwszy Maya, gisou i Arzego.
                Lały się piwa: z Ambera Żywe i Koźlak, z Kormorana Irish Beer, z Koreba Mocne (eufemistycznie mówiąc nie za dobre... butelkowe lepsze).
                Reszta towarzystwa udała się na dalsze biesiadowanie w Peronie 6, a ja niestety po 22 musiałem wracać do pracy

                Comment

                • lzkamil
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 01-2003
                  • 3611

                  #23
                  Miło było spotkać po dłuższym czasie stare piwne ryjki i poznać nowe - Maggyko-Artów, Abernackich, Simona, Maya, Gisou, Arzego, Efdiska, może kogoś pominąłem bo dużo piwa się lało Szczególne dzięki dla kierowcy Bractwa Piwnego za rajd ulicami Łodzi na pace furgonu!
                  Last edited by lzkamil; 11-12-2005, 21:13.
                  Lepszy jabol pod okapem
                  niż GŻ, CP i KP !


                  Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                  Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                  Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                  Comment

                  • abernacka
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛
                    • 12-2003
                    • 10861

                    #24
                    Nam także bardzo miło było poznać kolegów Izkamil'a i Mste oraz spotkać się ze starymi znajomymi. Jak Kamil wspomniał piwa bylo aż nad to (dla mnie zbyt dużo). Przypomniałem sobie smak beczkowego Kipera, Łodzkiego i Staropolskiego i pierwszy raz mogłem degustować Mocnego Koreba z kega (osobiście piwo przypadło do gustu).
                    Jeszcze raz bardzo dziekuję za Bractwu Piwnemu za możliwośc bawienia się w tak nakomitym gronie (do następnego razu!). Wasze
                    Ps. Fotki pojawią sie już jutro.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Borysko
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 02-2004
                      • 1144

                      #25
                      I ja się przyłączam do podziękowań za wspólną zabawę w Muzeum Kinematografii i potem w Peronie.
                      P.S.
                      Kamil, to nie był kierowca Bractwa. Po prostu człowiek o dobrym sercu, znajomy jednego z Braci Piwnych. A rajd był pierwsza klasa, chociaż dziś rano zobaczyłem w lustrze czerwony ślad na czole, będący wspomnieniem po tej podróży

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #26
                        Łojejku, to z kim tak ostro jechaliście?
                        Chciałem jeszcze podziękować Abernackiemu za Rycerzyka. Warka wyjątkowo udana, był przepyszny

                        Comment

                        • abernacka
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛🥛
                          • 12-2003
                          • 10861

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
                          (...) A rajd był pierwsza klasa, chociaż dziś rano zobaczyłem w lustrze czerwony ślad na czole, będący wspomnieniem po tej podróży

                          Powiniście postąpić tak jak my z Mayem i Gisou. Powolutku bez szaleństw przejść sie po Piotrkowskiej. Wstąpić na jednego Staropolskiego z beczki następnie na chwilkę zahaczyć do Quick Baru a dopiero na samym końcu odpocząć w Peronie6.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • abernacka
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛
                            • 12-2003
                            • 10861

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                            Łojejku, to z kim tak ostro jechaliście?
                            Chciałem jeszcze podziękować Abernackiemu za Rycerzyka. Warka wyjątkowo udana, był przepyszny
                            We wtorek było rozlany do butelek
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • mste
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 01-2005
                              • 152

                              #29
                              Ja również chciałbym serdecznie podziękować wszystkim obecnym forumowiczom oraz braciom piwnym za wspaniałą imprezę.
                              Miło mi było poznać nowych forumowiczów oraz spotkać się z już znanymi.
                              Do następnego razu

                              Comment

                              • abernacka
                                Generał Wszelkich Fermentacji
                                🥛🥛🥛🥛
                                • 12-2003
                                • 10861

                                #30
                                Podczas gdy jedni już się bawili w Peronie6 inni podziwiali ulice Piotrkowską. Niestety podczas tych nocnych spacerów można być narazonym na zaczepki m.in. przez zapomnianych pisarzy ( w tym wypadku J. Tuwima)
                                Attached Files
                                Last edited by abernacka; 11-12-2005, 22:25.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...