Abernaccy w Łodzi (10-11.XII)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 06-2002
    • 2814

    #31
    No to i mnie nie pozostaje nic innego jak podziękować wszystkim spotkanym forumowiczom, tym których znałem i tym których poznałem za miłą i sympatyczną atmosferę.
    Nie z każdym pogadałem bo jakoś czasu mało, ale chociaż wymieniliśmy uściski dłoni lub czułe spojrzenia .
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • gisou
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 05-2005
      • 230

      #32
      Gala była bardzo udana. Niestety musielismy się a mayem szybko z Łodzi ewakuować.
      Chciałem podziekować organizatorom za huczną zabawę, oraz wszystkim wo poznanym za miłe towarzystwo.
      Jednak popieram abernacką, że spacerek Piotrkowską był przedni. A bar ze Saropolskim po prostu rewelacja Kto nie wybrał się z nami niech żałuje

      Comment

      • may
        Major Piwnych Rewolucji
        • 01-2002
        • 1508

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gisou
        Gala była bardzo udana. Niestety musielismy się a mayem szybko z Łodzi ewakuować.
        Gisu! Nie tak szybko - przecież na dworcu Kaliskim poszukiwaliśmy węża!

        Wracając do wspomnianej gali - rzeczywiście była udana. Bractwu Piwnemu dziękuję za zaproszenie, spotkanym BrowForumowiczom za miłe towarzystwo i końcowe niezapomniane spotkanie w PERONIE6
        Attached Files

        Comment

        • gisou
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 05-2005
          • 230

          #34
          No tak... 1-2 w nocy a ty chciałeś pójść do kasy i się zapytać "Przepraszam. Czy ma pani węża?"
          Chyba już późno było i odpowiednia ilość piwka też



          edit: literówka
          Last edited by gisou; 14-12-2005, 15:00.

          Comment

          Przetwarzanie...