Sylwester w adminowie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RZuFF
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2005.06
    • 1

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
    Sebastian natomiast ma uczulenie na włosy w jedzeniu
    Witam. Jestem zmuszony protestować. Nie wybrzydzam tak jak Joelka. Dzielnie zjadam każdego jej włosa z talerza

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      🍼
      • 2004.05
      • 5617

      #62
      O, O, O, witamy. No i do zobaczenia wieczorkiem
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 2001.08
        • 3562

        #63
        Właśnie powróciłem do domu, dodam, że o własnych siłach.
        Impreza bardzo udana. A rozwijając tą myśl sprawa przedstawia się następująco:
        Maggykowe sałatki oraz koreczki zostały pochłonięte w całości i w bardzo szybkim tempie.
        Nowy talent wokalny jakim okazał się Marcin_wc na pewno rozkołysze niejedno spotkanie forumowe, no może poza Joelką, która jednak nie dała rady i po setnym odśpiewaniu przez Marcina jednej z piosenek Kazika usnęła w swoich kosmicznych skarpetach.
        Art i Maggyk oczywiście wzór gościnności, nie mieli nic przeciwko żeby ich dywan, co kilkanaście minut był obdarowywany przez uczestników imprezy różnego typu spadającymi z talerzyków warzywami.
        Doborowy wybór piw polskich jak i kilku reprezentantów wschodu. Tylko nie wiadomo kto zakłócił piwną sielankę i przyniósł wódkę
        RzuFF bardzo lubi sałatki, a na dodatek bardzo mocno opierał się zejściu na zła drogę(zamianie piwa na trunek o większym procencie).
        Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę i wieczorno-nocne dysputy o wszystkim i o niczym
        Ps. Chowajcie puste butelki przed Marcinem_wc bo wszystkie pozabiera

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 2003.12
          • 10861

          #64
          Dzieki łączność komórkowej miałem okazję usłyszeć jak pięknie się bawicie. Wasze
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Marcin_wc
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2005.09
            • 2115

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
            Nowy talent wokalny jakim okazał się Marcin_wc na pewno rozkołysze niejedno spotkanie forumowe, no może poza Joelką, która jednak nie dała rady i po setnym odśpiewaniu przez Marcina jednej z piosenek Kazika usnęła w swoich kosmicznych skarpetach.
            Szkoda, że ja tylko jedną pamiętam
            Impreza całkiem udana, gdyby nie ten bigos na zimno

            Comment

            • joelka
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2005.03
              • 817

              #66
              Dziękuję za sylwestrowe kilkanaście godzin spędzonych w miłym towarzystwie
              Maggykowi za fenomenalne menu i literki w sałatkach
              Arturowi za wygodne łóżko i cierpliwość do mojej migreny. I za koźlaka, którym trafiłeś w moje podniebienie
              Bakłażankowi za to, że nie dolewał mi wódki dzięki czemu poranek był przychylny dla mnie
              I dzięki Rzuffiu za podwiezienie do Wrocławia. W końcu tak bardzo ci było podrodze do Bytomia

              Comment

              Przetwarzanie...