Paprykarze zjeżdzają pod Wawel 16-19.01.06

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum

    Tak poza tym to chętnie jakieś piwa wymienię za Porterka z Witnicy. A co do piwnego szlaku po Krakowie...Może taki układ: (1)Do C.K albo tylko zajrzeć, albo na Imbirowe C.K. --> (2)Na Garbarska na C.K. Jasne -->(3)Na Plac Biskupi na Smoczą --> (4)Na róg Łobzowskiej i Szlaku na Relakspola i ewentualnie Namysłów. Punkty 3-4 można zamienić, żeby Relakspola po prostu zaliczyć a potem rozsiąść się na Placu Biskupim do oporu przy Smoczej(czych) Głowie(wach) Bo i dojazd z Placu Biskupiego dla wszystkich potem będzie bardzo dobry prosto do domów.

    Proponuję wtorek 17, byle nie czwartek 19 bo mam imprezę, którą organizuje i muszę na niej być i noc przed nią (18) tez bym się wyspał
    W sumie bardzo ciekawy plan i nam też odpowiada albo 17,albo 18.
    Czy Tobie chodzi,aby na pewno o Portera z Bossa...?Czy może Koźlaka?


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #17
      To ,którego się spotykamy i o której i od czego zaczynamy?Zapadły decyzje?
      My będziemy w Krakowie planowo 16.01 o 16.23; także kolejne dwa dni mamy do swojej dyspozycji,w tym czasie posnujemy się troszkę po Krakowie


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 05-2002
        • 19238

        #18
        jeśli chcecie posnuć się kameralnie i intymnie to nie będę się wpraszał, ale w wolnym czasie mogę trochę pooprowadzać i cóś niecóś powiedzieć. z tego co pisze Shlangie wchodzi w rachubę wtorek 17stego. co do planu to widzę go odmiennie. wszystko zależy, czy zwiedzanie (już nie takie gruntowne) zamierzacie uskuteczniać także w ten dzień.
        co do planu jeszcze dziś coś zaproponuję pod rozwagę.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #19
          Co do zwiedzania,to myślę,że pochodzimy sobie kameralnie(bez obrazy).Oboje już bywaliśmy w KRK i cosik już widzieliśmy i cosik wiemy.Co do piwa 17.01 od której mielibyście czas ?Czy jak zaczniemy spożywanko kole 15,to będzie Ktoś chętny?Może wcześniej?
          Tak w ogóle e-prezesie jak to byłoby po Twojemu?
          17.01 też chcemy troszkę pochodzić(kilka godzinek)
          Last edited by Pogoniarz; 11-01-2006, 13:26.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 05-2002
            • 19238

            #20
            ja jestem dostępny full zegar z przerwą na 2-3 godzinki (dowolne) cobym wpadł do pracy choćby pokazać się.
            C.K. otwierają wcześnie, podobnie piwiarnię firmową Relakspola na Kalwaryjskiej, więc zależnie z którego końca to można zacząć od 11 nawet
            (1)Do C.K albo tylko zajrzeć, albo na Imbirowe C.K. --> (2)Na Garbarska na C.K. Jasne -->(3)Na Plac Biskupi na Smoczą...(amber ale) lub do innego lokalu (jeszcze na Pale Ale)
            jeśli chcecie coś zjeść w między czasie to albo tak jak sugerował Shlangie w Gildzie na Garbarskiej, a może gdzie indziej (Tucher?) na Relakspola można ruszyć do Kazimierskiej Piwniczki, bo do późna i mają oba piwa (pils i mocne). można też zrobić w połowie przerwę na intymny rekonesans po Krakowie czy jedzenie. ja wtedy skoczę do pracy.
            Last edited by e-prezes; 11-01-2006, 13:41.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              ja jestem dostępny full zegar z przerwą na 2-3 godzinki (dowolne) cobym wpadł do pracy choćby pokazać się.
              C.K. otwierają wcześnie, podobnie piwiarnię firmową Relakspola na Kalwaryjskiej, więc zależnie z którego końca to można zacząć od 11 nawet
              (1)Do C.K albo tylko zajrzeć, albo na Imbirowe C.K. --> (2)Na Garbarska na C.K. Jasne -->(3)Na Plac Biskupi na Smoczą...(amber ale) lub do innego lokalu (jeszcze na Pale Ale)
              jeśli chcecie coś zjeść w między czasie to albo tak jak sugerował Shlangie w Gildzie na Garbarskiej, a może gdzie indziej (Tucher?) na Relakspola można ruszyć do Kazimierskiej Piwniczki, bo do późna i mają oba piwa (pils i mocne). można też zrobić w połowie przerwę na intymny rekonesans po Krakowie czy jedzenie. ja wtedy skoczę do pracy.
              To zaczynamy od 11 od C.K (zielona mordka).Na pewno chciałbym zaliczyć "jeszcze Pale Ale"i oczywiście Amber Ale,oczywiście w międzyczasie coś zjeść,czyli gdzie byłoby główne zakotwiczenie?W Relakspolu?


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 05-2002
                • 19238

                #22
                wszystko zależy co ci/wam smakowo przypasuje zaletą Relakspola jest, że można go wypić więcej, bez większego uszczerbku dla kieszeni.
                początek w C.K. mi się podoba... i tam można by (jeśli ktoś nie zgłosi sprzeciwu już teraz) obgadać resztę.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #23
                  Teraz tak w związku z tym ,że będę miał "kilka" piwek na wymianę,a nie chce mi się ich cały dzień targać ,co z tym fantem zrobić...?Gdzieś można ostawić,czy podrzucić następną razą (czytaj 18)czy też macie jakiś inszy pomysł?


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • adam16
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                    Teraz tak w związku z tym ,że będę miał "kilka" piwek na wymianę,a nie chce mi się ich cały dzień targać ,co z tym fantem zrobić...?Gdzieś można ostawić,...
                    W Katowicach, już po drodze możemy je odebrać - będziesz miał lżej
                    Last edited by adam16; 11-01-2006, 15:44.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • pivaria
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 03-2001
                      • 1538

                      #25
                      A CO Z ZAGRYCHĄ ?

                      Pogoniarzu - piwne wiano wieziesz i to jest zrozumiałe! Ale, dlaczego ani słowa o zagryzce? Kto ma przywieźć "paprykarz szczeciński" w konserwach? - było nie było przysmak, że palce lizać!
                      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                      www.pivaria.pl
                      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                      Comment

                      • e-prezes
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 05-2002
                        • 19238

                        #26
                        te słuchaj adam16, ja nie widzę przeciwskazań byście sekcją śląską wsiedli do tego pociągu i nawet kosztem tych paru piwek odwiedzili z paprykarzami Kraków
                        ja pracuje na Długiej, blisko stąd do CK i dworzec niedaleko (zwłaszcza, że teraz remonty), można je zostawić u mnie w sklepie. chyba, że ktoś ma inne rozwiązanie na podorędziu.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                          Pogoniarzu - piwne wiano wieziesz i to jest zrozumiałe! Ale, dlaczego ani słowa o zagryzce? Kto ma przywieźć "paprykarz szczeciński" w konserwach? - było nie było przysmak, że palce lizać!
                          Niestety ,paprykarz szczeciński jest tylko z nazwy,produkuje się to cudo m.in. w Gdyni.To jak Królewskie z Warki -wrrrr


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                            W Katowicach, już po drodze możemy je odebrać - będziesz miał lżej
                            Chętnie bym się wymienił na piwko z Zabrza Bardzo chętnie


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              jeśli chcecie coś zjeść w między czasie to albo tak jak sugerował Shlangie w Gildzie na Garbarskiej, a może gdzie indziej (Tucher?) na Relakspola można ruszyć do Kazimierskiej Piwniczki, bo do późna i mają oba piwa (pils i mocne). można też zrobić w połowie przerwę na intymny rekonesans po Krakowie czy jedzenie. ja wtedy skoczę do pracy.
                              Niestety na Garbarskiej skończyło sie piwo z C.K. i mają tylko butelki w tym tygodniu z jedzeniem też było tam kiepsko. Jeżeli chodzi o datę, to 17 nie moge bo mam debatę oksfordzką w Wydawnictwie Literackim i seminarium magisterskie później. Także jestem wolny dopiero od 20

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #30
                                To co przekładamy spotkanko na 18.01?


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...