Paprykarze zjeżdzają pod Wawel 16-19.01.06

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwojtaszek
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 09-2005
    • 114

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dendi23
    Czy zarezerwowaliście lokal, bo ja też się piszę na imprezę, a cosik paprykarzom doniosę.
    Myślę, że na 17-tą zdążę. do zobaczyska!
    Sądzę, że rezerwacja byłaby mocno wskazana - inaczej mamy znów szansę na przytulne, bo ciemne, ciasne i nieco chłodne miejsce zaraz przy (otwartych na oścież) drzwiach
    Marek - domowarzyciel namiętny

    Comment

    • Shlangbaum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 03-2005
      • 5828

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwojtaszek
      Sądzę, że rezerwacja byłaby mocno wskazana - inaczej mamy znów szansę na przytulne, bo ciemne, ciasne i nieco chłodne miejsce zaraz przy (otwartych na oścież) drzwiach
      e-prezes już zarezerwował miejsce

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 05-2002
        • 19238

        #78
        zatem krótkie sprawozdanie z wczorajszego dnia:
        rozkopany dworzec, ale paprykarze raczej bezproblemowo dotarli na miejsce, bo o ok. 17.30 już ruszyliśmy na zdobywanie Smoczych twierdz. Bez metalu okazło się to niemożliwe i rutynowo wylądowaliśmy w CK. pierwsza wtopa: w Non-Iron i W Rutynie nie mieli wogóle Smoczej Głowy, a Stolarska zamknięta na głucho. Na szczęście w CK mieli 3 rodzaje piw: jasne, dunkel i imbirowe. ciemniaczek niezły, jasne niczego sobie, ciut bardziej goryczkowej jak mi się zdaje niż ostatnio, no i załapaliśmy się na darmowego Ingwera. Wtopa druga: palnąłem kompletną brednię w towarzystwie i pobladłem czym się to może skończyć. Pogoniarz, sorrry...
        Dziś z tego co słyszałem od Paprykarzy odwiedzili Non-Iron i zmierzają na relakspola do Kazimierskiej Piwniczki, więc jutro zostanie nam niewiele do odwiedzenia

        Comment

        • Titus_Fox
          Porucznik Browarny Tester
          • 10-2005
          • 400

          #79
          wow, krajowa turystka piwna Jak obszedłeś z nimi Kraków wczoraj, to co zostanie na jutro ? Mam nadzieję, że będzie co robić i z kim pić ok. 20 jak się pojawię...

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 05-2002
            • 19238

            #80
            wypili chyba wsio poza Pale Ale. spotkanie o 17stej aktualne! dwa stoliki zarezerwowane, ale znając liczebność gości o tej porze zmieścimy się spox! jak znam życie to do 20 na pewno zostaniemy

            Comment

            • adam16
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 02-2001
              • 9865

              #81
              No widzę, że Pogoniarz z Westą przeżyli jakoś opodatkowanie w Katowicach
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Shlangbaum
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 03-2005
                • 5828

                #82
                Przed chwilą wróciłem ze spotkania. Ilościowo to chyba rekord: Pogoniarz, Westa, Piokl13, e-prezes, bulet, bahtol, nitka, Antałek, Titus_Fox, dendi23, mwojtaszek z żoną, MarcinKa, shlangbaum z narzeczoną + Pani dziennikarka z Gazety Krakowskiej i jej fotoreporterka.

                W sumie 13 forumowiczów na Westerplatte 13

                Dzięki Pogoniarz za piwo

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • e-prezes
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 05-2002
                  • 19238

                  #83
                  no i obaliliśmy prawie całą bekę (30 l) Smoczej Głowy. chęć jeszcze była, ale już nie mieli więcej

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #84
                    Dotarliśmy dziś w końcu do Szczecina,wrażeń sporo,oj sporo.Piwa nie mniej.Jutro postaramy się coś więcej napisać.Miło było zobaczyć znajome piwne ryjki,jak i poznać nowe Powymieniać się piwkami i wspólnie napić naszego ulubionego napoju


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                      No widzę, że Pogoniarz z Westą przeżyli jakoś opodatkowanie w Katowicach
                      Oj nawet bardzo sobie chwalili Oby zawsze pobierano takie myto co prawda o mało co,a jeden ze "strażników"nie dotarłby na czas,ale chęć"skrojenia" paprykarzy sprawiła ,że doszło do prawie cudu.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #86
                        Także kilka słów już na spokojnie.
                        Jadąc do Krakowa,zapanowałem tak podróż by przesiadać się we Wro,a z powrotem w Poznaniu z wiadomych przyczyn We Wro zakupiło się piwko i oczywiście wypiło.Potem wymianka piw z Adamem 16 i Kiszotem(dzięki wielkie),a dalej to nieudany atak na Smoczka,ale z e-prezesem zaatakowaliśmy CK i w/g mnie bardzo dobry był dunkel.
                        W czasie pobytu zaliczyliśmy sporo Ambera Ale,które bardzo mi posmakowało,bardzo dobry był też Lany Relakspol,do tego stałem się posiadaczem sporej ilości piwek drogą wymiany(dzięki za piwka) i drogą kupna.
                        Czująć ,że okolice Zakopca nie należą do piwnego raju zabraliśmy ze sobą kilkanaście piwek i było to dobre posunięcie.Gdy zapas się wydatnie uszczuplił ,ruszyliśmy na Słowację uzupełnić płyny.
                        Dzięki wszystkim za możność wypicia z Wami piwka.
                        P.S Czy artykuł się ukazał?


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                          Czy artykuł się ukazał?
                          Jeszcze nie

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #88
                            Wywiad z LajboCKami i Pogoniarzem zostanie opublikowany w Gazecie Krakowskiej w piątek 10 lutego.

                            Natomiast wywiad z Non Iron w Dzienniku Polskim najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę.

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • Westa
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 06-2005
                              • 99

                              #89
                              [QUOTE=Shlangbaum]Wywiad z LajboCKami i Pogoniarzem zostanie opublikowany w Gazecie Krakowskiej w piątek 10 lutego.

                              Natomiast wywiad z Non Iron w Dzienniku Polskim najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę.[/QUOT
                              Czy byłaby możliwość przesłania dla nas tego artykułu? Bedziemy bardzo zobowiazani.Plisssss

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                                Czy byłaby możliwość przesłania dla nas tego artykułu? Bedziemy bardzo zobowiazani.Plisssss
                                Jeżeli nie wystarczy wam skan przesłany przez internet to podaj adres na PW
                                Czyżby Pogoniarza Westa sprzed komputera pogoniła

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...