Jak poniedziałek to Bierhalle

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛
    • 2001.05
    • 8986

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    Ahumba, kiedy Ty widziałeś 35 przy Centralnym??? 16, to i owszem, pasuje.
    Pewnie, że głupotę wypisałem. Na usprawiedliwienie mam tylko to, że właśnie jak odpowiadałem przyszła ekipa, co by mi canal+ podłączyć i musiałem szybko odpowiedzieć
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Krzysztof
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.04
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
      Plany mi się pozmieniały i zostaje do wtorku, więc czas w poniedziałkowy wieczór mam nieograniczony.
      Zatem zapraszam do warzelni. W poniedziałek gotuję.
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • huanghua
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2005.10
        • 1910

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
        Zatem zapraszam do warzelni. W poniedziałek gotuję.
        Podwijam kiecę i lecę. Już jestem wolny.
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • Ahumba
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛
          • 2001.05
          • 8986

          No i kilka osób spotkało się z huanghua.
          sopista, darek99, Wujcio_Shaggy, Żona-Taxi, majdenowiec z ładniejszą połową, małażonka i iron. Czy ktoś jeszcze dotarł? Nie wiem!
          Aha Krzysztof zmienił poniedziałkowy wystrój bierhalle .................................................. .................................................. .....................................
          NIE BYŁO D O C E N T A
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Krzysztof
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.04
            • 1689

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
            No i kilka osób spotkało się z huanghua.
            sopista, darek99, Wujcio_Shaggy, Żona-Taxi, majdenowiec z ładniejszą połową, małażonka i iron. Czy ktoś jeszcze dotarł? Nie wiem!
            Aha Krzysztof zmienił poniedziałkowy wystrój bierhalle .................................................. .................................................. .....................................
            NIE BYŁO D O C E N T A

            Mój Kolega podczas studiów mawiał: " doceńta docenta".
            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
            www.twojmalybrowar.pl

            Comment

            • iron
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2002.08
              • 6717

              Dotarł jeszcze Jarek lat 12, nie wiadomo czemu zwany przez "głupszą część społeczewństwa" - czyli "łżeelity" Dkrasnodebskim

              Ale faktrycznie brakowało nieodłącznego elementu wystroju (w skrócie NEW) czyli Docenta
              Czyżby wybrał emigrację u naszych południowych sąsiadów (nie dotyczy Słowacji )
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • docent
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2002.10
                • 5205

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                Ale faktrycznie brakowało nieodłącznego elementu wystroju (w skrócie NEW) czyli Docenta
                Czyżby wybrał emigrację u naszych południowych sąsiadów (nie dotyczy Słowacji )
                Czasem trochę odmiany się przyda . Sam się głupio czułem, że nie było mnie tam gdzie powinienem być w poniedziałkowy wieczór. Chociaż ostatnio nadrabiam w inne dni tygodnia więc z bierhallowym piwem jestem na bieżąco. Pytanie do Jarka lat 12: Czy szykuje się niedługo jakaś powtórka spotkania na bliskim Tarchominie?
                Last edited by docent; 27-03-2007, 09:30.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • huanghua
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2005.10
                  • 1910

                  Dzięki za towarzystwo w Bierhalle. Com zobaczył i spróbował to moje . Dzięki Krzysztof
                  Pozdrawiam Mieszkańców Miasta Stołecznego. Odpowiedni komentarz do tego, czy Warszawiaków da się lubić czy nie - we właściwym temacie.
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • endrio
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2004.10
                    • 222

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                    No i kilka osób spotkało się z huanghua.
                    sopista, darek99, Wujcio_Shaggy, Żona-Taxi, majdenowiec z ładniejszą połową, małażonka i iron. Czy ktoś jeszcze dotarł? Nie wiem!
                    I mnie udało się spotkać z Huanghua i Krzysztofem w poniedziałek, choć moja wizyta była zupełnie nie zaplanowana.
                    Niestety dla mnie mój czas był mocno ograniczony i nie mogłem pobyć dłużej jak godzinkę, no i balast w postaci prowadzenia samochodu skutecznie utrudnił pełną degustację smakołyków z Bierhalle .
                    Pomimo tego warto było zajrzeć nawet na chwilę aby móc zobaczyć proces warzenia, leżakownię i zdegustować wprost z tanku po łyku wspaniałego piwa.

                    Dzięki!!

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.07
                      • 2287

                      Dzisiaj jakoś od 14 w załodze Adela, Warmike i ja będziem urzędować w Bierhalle.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      Przetwarzanie...