II doroczna "pielgrzymka" Strzelczyka76 do Wrocławia - 23-24.03.2006

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
    🍼🍼
    • 2001.02
    • 20221

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
    Eeee?
    Konkursowe to ledwie 5 dni temu butelkowałem...
    Nie szkodzi, już bylo niezłe, pod warunkiem, że zapach mu się zmieni

    P.S. Strzelczyk właśnie pije lane Palone, po którym wysłałam go na Irlandera do rejsu, mam nadzieję, żesię chłop do 18 wyrobi
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Chris
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2004.05
      • 812

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Chris napisał, że będzie już o 18.00. Tak też powiem Strzelczykowi Zatem spokojnie już od 18 można przybywać Zadzwonię na wszelki wypadek do Armine i powiem, że może nas być nawet 10 osób
      jeżeli już to dotyczyło to dnia wczorajszego
      chickkiller :)

      Comment

      • Marusia
        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
        🍼🍼
        • 2001.02
        • 20221

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris
        jeżeli już to dotyczyło to dnia wczorajszego
        hehe, no to gites - Gad dotarł do mnie dopiero dzisiaj
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • joelka
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2005.03
          • 817

          #34
          Pytam, o której ktos już będzie, bo już wychodzę i nie będę miała jak sprawdzić

          Comment

          • strzelczyk76
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2003.11
            • 823

            #35
            Uff... działo się działo - ale już doszedłem do siebie, odespałem itp.

            Wilekie podziękowania dla ekipy wrocławskiej za umilenie mi pobytu!!

            Super było spotkać "starych" znajomych oraz poznać nowych - bo chyba jak żadna sekcja - ta wasza rośnie w siłę - młodzieży przybywa - a zwłaszcza, jak to ktoś niedawno powiedział - "kobiet płci przeciwnej", czy jakoś tak

            Spotkanie u Marusi w biurze - wspaniałe - ci co nie byli - mają czego żałować!! Ponad 20 pysznych piw domowych do degustacji, do tego różne przygody - strzelające kapsle, skok stulecia (na pewną rolkę papieru), oceny i porównania piw - których nie powstydziłby się żaden mistrz fantasy , możliwość poznania dwóch joelek (w wersji na głodno i wręcz przeciwnie), próba forsowania 3 metrowej bramy ze skrzynką butelek w ręce itp. itd. i wiele wiele śmiechu... w tak wspaniałym towarzystwie

            Drugiego dnia też nie miałem czasu próżnować - dzięki Pani Prezes i białej skodzie - zrobiłem super zakupy piwne, potem udało mi się przetestować Okocim Palone z kija, oraz zapoznać się ze specyficzną atmosferą w Rejsie i spróbować wreszcie namysłowskiego Irlandera - oba testy wypadły bardzo dobrze
            NORMALNOŚĆ



            Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

            Comment

            • strzelczyk76
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2003.11
              • 823

              #36
              Nie marnując czasu - zaraz potem odbyło się spotkanie w Arminie, gdzie poszło dużooo Bartka, po godz. 12 w nocy wcale nas nie wyrzucili - przez to wcale nie było łatwo w sobotę rano spakować się i przygotować do wyjazdu

              Bardzo miłe miejsce na spotkania, frekwencja bardzo dobra - poznałem kolejnych członków sekcji wrocławskiej, w tym sobowtóra Mrożka , było jedzonko, ciekawe rozmowy, dużo piwa i bardzo ciepła i miła atmosfera

              Wkrótce zostaną zamieszczone zdjęcia z obu imprez , nie bedzie litości , powstał także "Krótki film o degustacji..." - jak go jakoś przerobię - będę wysyłał mailem zainteresowanym
              NORMALNOŚĆ



              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

              Comment

              • strzelczyk76
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2003.11
                • 823

                #37
                Na koniec czas na podziękowania dla:
                - przede wszystkim dla Marusi - za całokształt, opiekę, towarzystwo, super wrażenia, dużo suwenirów, piwa i wycieczkę skodą,
                - Joelki za towarzystwo, piwo do degustacji i w prezencie, ciekawe oceny piw i męczenie Sebastiana (ten musiał mieć czkawkę )
                - Monne - za spotkanie, wspólną degustację i towarzystwo,
                - Marcina wc i Chrisa - za towarzystwo, piwa, wspólną degustację, rozmowy, obgadywanie , śmichy itp. itd.
                - Wiktorii i Pepka - za spotkanie po latach, miłe towarzystwo, ciekawe rozmowy i dużo wypitego piwa razem,
                - Jacksona i Fteo - super było was wreszcie poznać i napić się razem piwa, pogadać i fogóle
                - GOŚCIA i Hani - czyli niezapomnianych Tygrysków - za niewątpliwe umilenie dwóch dni, wywoływanie częstego, niekontrolowanego skurczu mięśni twarzy , duże zdolności degustatorskie Hani oraz omawianie wizyty w Siemianowicach... cokolwiek z tego wyniknie
                - no i zarejestrowanego ale nieudzielającego sie na forum "Mrożka", za towarzytwo i piwo do samego końca...

                Było tak super - że najprawdopodobniej nawiedzimy was z Martą - chętnie wpadniemy na warsztaty w maju - rezerwuję sobie, jak już wcześniej z Marusią gadaliśmy - funkcję OWTIERACZA piw konkursowych (okulary ochronnę już mam )

                Zdrowie was wszystkich
                NORMALNOŚĆ



                Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                Comment

                • breslauer
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.05
                  • 2690

                  #38
                  Aż mię ściska z żalu, że na ten weekend nie udało mi się zjechać do Wrocławia...

                  Comment

                  • strzelczyk76
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2003.11
                    • 823

                    #39
                    "Krótki film o degustowaniu" już dostępny!!!

                    Chętni uczestnicy spotkania - proszę zgłaszać na PW - wysyłam na maila, plik AVI (DiVX), 5,9 MB - polecam
                    NORMALNOŚĆ



                    Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                    Comment

                    Przetwarzanie...