Ironki - w Trójmieście 15-17. VII. 2006

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.08
    • 1038

    #16
    Chętnie bym Wasze gąby obaczył, niestety z powodu rozpoczętej budowy nie jestem w stanie zaplanować dnia co do godziny.
    Chciałoby się być i w Sopocie i w Kartuzach, ale...

    Poprawka: już wiem, że do SKT wpadniemy w niedzielę i potem przejdziemy do Piratów.

    Prośba/pytanie do Jerzego: dałoby się zatankować trochę Bartka? Od mojej ostatniej wizyty we Wrocku chodzi za Luśką jak diabli <mordka mniam mniam>.
    Moglibyśmy się spotkać dziś wieczorem w Gdańsku na Fecie i potem przejść pod parasole Ambera. No i jak, pomożecie?

    Comment

    • piotrrat
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.11
      • 730

      #17
      Zmieniliśmy troszkę plany i pojawimy się w niedziele o 19.00 u "Piratów"

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2004.06
        • 6310

        #18
        Niniejszym witam się tym postem po ponad 2 miesiącach absencji od forum
        I spieszę z informacją, że w w Sopocie w połowie Monciaka widziałem w zesżłym tygodniu parasole Juranda. Nie sprawdzałem organoleptycznie, a poza tym wiadamo, Monciak, tłumy... Ale może warto tam zajrzeć?

        Comment

        • Małażonka
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 4602

          #19
          Na Monciaku na szczęście nie byliśmy ( nie licząc naszej - Ironowej wizyty przy ścianie płaczu ), byliśmy za to w Plaży Piratów, w Stańczyku (cudowne miejsce) i u Piotrratów (jeszcze cudowniejsze miejsce)
          Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie (szkoda tylko, że Jerzy wystraszony sobotnią rozmową ze mną - zrezygnował ze spotkania), a w szczególności Rolkom za podwózkę do Stańczyka i Piotrratom za gościnę. Piwo od Piotrratów otrzymane na drogę dotrzymało do rana (jakoś wieczorem zmęczeni poszliśmy spać) w doskonałym stanie - dobrze nagazowane, zimne i doskonałe. Wypiliśmy z przyjemnością. Jeszcze raz Wam wszystkim duże dzięki - jesteście wielcy!!! Wasze zdrowie opijamy dziś janowskim Bieszczadzkim!

          PS. Piotrrat, pozdrów od nas serdecznie właściciela Stańczyka! Szkoda, że rzadko można spotkać ludzi z taką pasją, jak On...

          Comment

          • Małażonka
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.03
            • 4602

            #20
            Na Monciaku na szczęście nie byliśmy ( nie licząc naszej - Ironowej wizyty przy ścianie płaczu ), byliśmy za to w Plaży Piratów, w Stańczyku (cudowne miejsce) i u Piotrratów (jeszcze cudowniejsze miejsce)
            Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie (szkoda tylko, że Jerzy wystraszony sobotnią rozmową ze mną - zrezygnował ze spotkania), a w szczególności Rolkom za podwózkę do Stańczyka i Piotrratom za gościnę. Piwo od Piotrratów otrzymane na drogę dotrzymało do rana (jakoś wieczorem zmęczeni poszliśmy spać) w doskonałym stanie - dobrze nagazowane, zimne i doskonałe. Wypiliśmy z przyjemnością. Jeszcze raz Wam wszystkim duże dzięki - jesteście wielcy!!! Wasze zdrowie opijamy dziś janowskim Bieszczadzkim!

            PS. Piotrrat, pozdrów od nas serdecznie właściciela Stańczyka! Szkoda, że rzadko można spotkać ludzi z taką pasją, jak On, którzy przy okazji robią to, co lubią...

            Comment

            • jerzy
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.10
              • 4707

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
              szkoda tylko, że Jerzy wystraszony sobotnią rozmową ze mną - zrezygnował ze spotkania
              Ja wcale nie zrezygnowałem, tylko nikt się ze mną nie chciał spotkać, z wyjątkiem Rolka.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Małażonka
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.03
                • 4602

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                Ja wcale nie zrezygnowałem, tylko nikt się ze mną nie chciał spotkać, z wyjątkiem Rolka.
                A miałeś przecież dotrzeć na wystawę... Twój widok na pewno poprawiłby mi humor. A piwo z Tobą byłoby lekarstwem na wszystko. A tak... Fantasia musiała dwa razy zdobyć BIV-a, bym w niedzielny wieczór piła z radością....

                Comment

                • Piecia
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.02
                  • 3312

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                  Ja wcale nie zrezygnowałem, tylko nikt się ze mną nie chciał spotkać, z wyjątkiem Rolka.

                  kurde, jaka szkoda, że nie wiedziałem, że jesteż w okolicy - spotkałem u Stańczyka wesołą gromadkę Forumowiczów) - dzięki Wam Abernaccy za transport na trasie Oliwa-Stańczyk-Gdynia!

                  w każdym miejscu, w każdym czasie - Forum Browar.biz
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  Przetwarzanie...