20-26 sierpień 2006 - Jackson i Fteo w Goraju

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 07-2005
    • 783

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    W piątek pewnikiem odwiedzimy Janów. Jest tam kto????
    Myślę, że ktoś by się znalazł.

    Comment

    • Seta
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 10-2002
      • 6964

      #17
      Właśnie zbieramy się do wyjazdu do Janów-City. Chcemy odwiedzić Porytowa Wzgórza.
      Impra odbyła się... i w sumie trwa Nie trafiam w klawiaturę za dobrze to się na razie nie rozpisuję...
      Last edited by Seta; 22-08-2006, 10:11.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • JAckson
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 05-2004
        • 6122

        #18
        Wielkie dzięki dla państwa Setów za towarzystwo, nocleg i super śniadanko.
        Poznaliśmu dziś osobiście kolegę Lacriferno oraz browar Janów od środka. Nawiązaliśmy ciekawe kontakty z browarem.
        Znaleźliśmy ciekawą knajpkę z lanym Jagiełłą w Janowie. Udało mi się zakupić szklankę za 2,50 choć proponowałem właścicielowi 5,00zł
        Na koniec wybraliśmy się z Setami do Goraja na lany Janów. Po ich wyjeździe ja udałem się dla odmiany na lany Janów i wpominałem dzisiejsze chwile.
        Dzięki
        Last edited by JAckson; 22-08-2006, 22:05.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Seta
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 10-2002
          • 6964

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
          Poznaliśmu dziś osobiście kolegę Lacriferno oraz browar Janów od środka.
          Generalnie Janów poznaliśmy na wylot.
          Ja np. wypiłem go przez te 2 dni ponad 5l
          Sety dziękują Dżeksonom za bardzo udaną imprezkę/imprezki... i piwa co się chłodzą i co już w DP
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Łysa
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 08-2006
            • 73

            #20
            Ja dziękuję za podziękowania za śniadanko, ale to pikuś w porównaniu z wrażeniami z Janowa. POZDRAWIAM WIKTORA (czekamy na zlocie i nie zapomnij zaopatrzyć Baru pod Urzędem przed naszym najazdem )
            Jeszcze raz dzięki wszystkim za fajną imprezę!
            Do zobaczenia na Zlocie!!
            Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

            Comment

            Przetwarzanie...