A może tak spotkanko piwne sekcji Śląskiej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Muttah
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2006.09
    • 85

    A może tak spotkanko piwne sekcji Śląskiej?

    witam wszystkich forumowiczów (a ziomków ze Śląska w szczególności. niedawno się zarejestrowałem i chciałbym zaproponować integracyjne piwne spotkanko w Katowicach odczuwam po prostu potrzebę werbalnego kontaktu z innymi piwnymi bytami Kolega Doodek narzekał na spotkanie w Bierhalle, bo wszystkich podobno wywiało do Zwierzyńca. NAPRAWMY TEN BŁĄD!!! propozycje miejsca i terminu (chyba najlepiej weekend?) mile widziane. pozdrawiam i odzywajcie się! wasze
  • adam16
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.02
    • 9865

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Muttah
    witam wszystkich forumowiczów (a ziomków ze Śląska w szczególności. niedawno się zarejestrowałem i chciałbym zaproponować integracyjne piwne spotkanko w Katowicach odczuwam po prostu potrzebę werbalnego kontaktu z innymi piwnymi bytami Kolega Doodek narzekał na spotkanie w Bierhalle, bo wszystkich podobno wywiało do Zwierzyńca. NAPRAWMY TEN BŁĄD!!! propozycje miejsca i terminu (chyba najlepiej weekend?) mile widziane. pozdrawiam i odzywajcie się! wasze
    Proponuję brać pod uwagę datę sugerowaną przez Krezysztofa. Mam nadzieję że mnie uda się przybyć w tym terminie : Bierhalle Katowice - teraźniejszość
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Doodeck
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.05
      • 1612

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Proponuję brać pod uwagę datę sugerowaną przez Krezysztofa. Mam nadzieję że mnie uda się przybyć w tym terminie : Bierhalle Katowice - teraźniejszość
      Zajrzę na jedno małe
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • Muttah
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2006.09
        • 85

        #4
        ok, proponuję usunąć ten wątek, jako, że już piszemy o tym spotkaniu w wątku założonym przez Krzysztofa

        Comment

        Przetwarzanie...