LajboCKowy PaździernikFest 2006

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 05-2002
    • 19238

    #46
    pytanie kontrolne: jak widzicie lokalizację w bliskich okolicach ronda czyżyńskiego? dwa przystanki do kocmyżowskiego i stamtąd 172 w kierunku krowodrzy, a z samego czyżyńskiego w różne kierunki tramwaje i autobusy.

    Comment

    • Shlangbaum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 03-2005
      • 5828

      #47

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Cez
        Major Piwnych Rewolucji
        • 01-2003
        • 1789

        #48
        Jaki jest dokładny adres? chociaż propozycja troche egzotyczna, jak dla mnie...
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 02-2001
          • 23858

          #49
          Zróbcie imprezę u Cielaka
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • MarcinKa
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼🍼
            • 02-2005
            • 2734

            #50
            Ja akceptuję każdą lokalizację I tak pewnie będę na bRowerze
            Tylko żeby nie padało
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • berdo
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 07-2005
              • 100

              #51
              Witam po dłuższej nieobecności. Co do 7.10 to ja odpadam, bo planowo jestem w Turcji. Jednakowoż, mną się nie przejmujcie (wystarczy, że zostanie choćby jedna buteleczka paru...)

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 05-2002
                • 19238

                #52
                a są jakieś buteleczki? mowa była o beczce...
                zatem rozumiem, że bez aplauzu przeszła lokalizacja "czyżyńskie"? może i słusznie, instalacja byłaby do czyszczenia
                ja tam się nie znam, nie wiem jak Shlangie chce podłączyć bekę typu Cornelius do instalacji piwnej, nie wiem też w jaki sposób miałoby się to odbyć w Espresso (trzeba by odpiąć jakąś beczkę, bo nie ma tam wolnych nalewaków?? dla pani Maryli te 19 litrów to strata niby ok. 60-70 zł. niemniej wydaje mi się, że nie odpina się beczki w trakcie jej opróżniania, no i którą by odpięła??), ale wątpię by zgodziła się na to za tak skromną sumę i to przy tak znikomym zainteresowaniu tematem ze strony forumowiczów.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 02-2001
                  • 23858

                  #53
                  Forumowicze struchleli i boją się odezwać ja na ten przykład w swoim temacie obawiam się zapytać kto w końcu zamierza przybyć w grudniu do Opola
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    a są jakieś buteleczki? mowa była o beczce...
                    zatem rozumiem, że bez aplauzu przeszła lokalizacja "czyżyńskie"? może i słusznie, instalacja byłaby do czyszczenia
                    ja tam się nie znam, nie wiem jak Shlangie chce podłączyć bekę typu Cornelius do instalacji piwnej, nie wiem też w jaki sposób miałoby się to odbyć w Espresso (trzeba by odpiąć jakąś beczkę, bo nie ma tam wolnych nalewaków?? dla pani Maryli te 19 litrów to strata niby ok. 60-70 zł. niemniej wydaje mi się, że nie odpina się beczki w trakcie jej opróżniania, no i którą by odpięła??), ale wątpię by zgodziła się na to za tak skromną sumę i to przy tak znikomym zainteresowaniu tematem ze strony forumowiczów.
                    napiszę dużymi literami:

                    NIE JEST NAM POTRZEBNY NALEWAK, BO MAM WŁASNY tyle, że piwo będzie nie przez chłodziarkę lecz schłodone 'tradycyjnie'

                    Co do Czyżyńskiego to chętnie wam tam beczkę i sprzęt dowiozę jeżeli ją później oddacie, gdyż nie jestem tam w stanie dowieść sprzętu tramwajem i musiałbym jechać samochodem i bym się nie napił. A boję się w obcym mi miejscu sprzętu zostawiać na dzień przed i dzień po. Dla mnie jest to wogóle za daleko i nie po drodze więc wpadnę tam tylko na jedno piwo. Enter.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • e-prezes
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 05-2002
                      • 19238

                      #55
                      Zatem pozostaje spisać listę chętnych! Tyle, że ja będę wiedział kiedy mam wolne dopiero 1 października. Do tego czasu nic nie jest jasne: ile osób i kiedy dokładnie?
                      Last edited by e-prezes; 24-09-2006, 19:30.

                      Comment

                      • Cez
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 01-2003
                        • 1789

                        #56
                        Ja jestem cały czas chętny
                        Nie pasuje mi w te dni: 13, 14 i 15 października; 27, 28 i 29 października 2006.

                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 05-2002
                          • 19238

                          #57
                          Natomiast ja cienko widzę mój udział w imprezach do 15 listopada. Od dziś zaczęły się przygotowania do inwentaryzacji, która odbędzie się 15 listopada. Wiąże się to z przymusowymi nadgodzinami, rozwalonym grafikiem i nocą w pracy.

                          Comment

                          • Antałek
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 12-2005
                            • 164

                            #58
                            Ja się chętnie pojawię w sobotę /o ile oczywiście impreza będzie w sobotę /, piątek mam już zaplanowany, więc odpada. Co do "wejściówek"- dostosuję się.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 05-2002
                              • 19238

                              #59
                              ja dzień wolny mam 2, 3, 8, 10. reszta dni odpada. nie jestem w stanie być.

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #60
                                7 X odpada bo niektórzy pracują. Pasuj wam 21 X w sobotę po giełdzie w Tychach ? akurat przywiezie się coś do wypicia

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...