Cyborg w Poznaniu, 14-15 X 2006

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 3467

    Cyborg w Poznaniu, 14-15 X 2006

    Tym razem, jak najbardziej oficjalnie, ruszę w sobotę, 14 października br., swe cielsko do Poznania i, o ile moim ewentualni gospodarze potwierdzą chęć i odwagę przenocowania mnie pod wpływem, zostanę do niedzieli
    W sobotę ok. 18:00 / 19:00 wychodzę z Lizard Kinga (wiem, tam nie leją piwa) i mam czas do oporu i wedle woli gospodarzy, w niedzielę - w zależności od formy
    Proponuję sekcji wielkopolskiej (lub przynajmniej jej części) jakieś małe spotkanko w sobotę np. w Unrealu, tudzież spacerek krajoznawczy w niedzielę.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • albeertos
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.10
    • 2313

    #2
    Oj, Cyborg nie na bieżąco... Unreal w kwietniu został zamknięty
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • cyborg_marcel
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.03
      • 3467

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
      Oj, Cyborg nie na bieżąco... Unreal w kwietniu został zamknięty
      Ło matko... No fakt, mało Forum ostatnio czytałam, a i nie jeździłam z wolnym czasem do Poznania - szkoda knajpki Ale liczę na inwencję sekcji wielkopolskiej
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 3467

        #4
        Kurka, chyba chętnych na spotkanie brak...
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • brew
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2003.12
          • 159

          #5
          Chetni - owszem!
          Nie dalej jak wczoraj spojrzalem na butelki przygotowane onegdaj z mysla o Cyborgu w Poznaniu.
          Czy to juz ten ostatni weekend przed slynnymi urodzinami?
          Termin wybralas rewelacyjnie, chyba specjalnie tak by mnie z grona licznych - jak widac (?) - chetnych wyeliminowac i bym tych flaszeczek przekazac Ci nie mogl. Kurka, w ten weekend nie moge...

          Reasumujac:
          Chetni - som ale nie mogom.
          Baw sie dobrze! Bo w to, ze jednak bedzie z kim - nie watpie!
          [Wiara! - Cyborg u nas to na prawde nie lada gratka!]

          Comment

          • kham
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2006.01
            • 751

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
            Kurka, chyba chętnych na spotkanie brak...
            Narazie na 80% będę w ten weekend w Warsaw. Gdyby jednak udało się przesunąć wizytę to ja na piwo zawsze chętny.

            Comment

            • cyborg_marcel
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.03
              • 3467

              #7
              Idzie się załamać... Czy ten 14 października jest naprawdę tak kluczowym dniem dla wszystkich poznaniaków i okołopoznaniaków? Cóż, przyjdzie mi pożytecznie spędzić niedzielę na nauce albo pracy.
              Tak, to jest ostatni weekend tego roku mojego życia.
              Nie, to nie ja wymyśliłam ten termin, a pewien poznaniak.

              No to do zobaczenia się z Sekcją Wielkopolską np. w Tychach, bądź za kolejne kilka miesięcy gdzieś w Polsce.
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • brew
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2003.12
                • 159

                #8
                Jeszcze tak ochoczo sie z nami nie zegnaj. To, ze jednago z drugim brewa, khama, czy biermanna nie bedzie - nie oznacza, ze sekcja jako calosc czegos nie zaprezentuje. No koledzy, dalej, do boju!

                Comment

                • crizz
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2003.02
                  • 1255

                  #9
                  Dobijam Cyborga

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                  Idzie się załamać... Czy ten 14 października jest naprawdę tak kluczowym dniem dla wszystkich poznaniaków i okołopoznaniaków?
                  Czy kluczowy? Albo będę na imprezie firmowej w Krakowie, albo na porodówce... sama oceń.

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.03
                    • 3467

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                    Czy kluczowy? Albo będę na imprezie firmowej w Krakowie, albo na porodówce... sama oceń.
                    Ło matko! To gratuluję ewentualności porodówkowej (bo imprezę firmową w Krakowie, to [prawie] każdy może mieć )
                    No dobra, widzę, że ten łykend jest mega niewygodnym łykendem dla niemalże całej wielkopolskiej braci. Jeszcze pomyślę, że to jakiś protest czy cuś...
                    Właśnie się zabrałam za przedłużenie szkolenia, które miało się skończyć o 19:00 - może uda mi się ich zmusić do ...
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Audi
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.03
                      • 1682

                      #11
                      Witam

                      Jak chętnie, jak wiesz po naszej rozmowie telefonicznej, ale .....
                      z 14 na 15 wybywam do Krosna na mecz barażowy i wracam 16 rano
                      Wyjazd ten zorganizowałem prędzej niż zdecydowałaś się przyjechać

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.03
                        • 3467

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
                        Witam

                        Jak chętnie, jak wiesz po naszej rozmowie telefonicznej, ale .....
                        z 14 na 15 wybywam do Krosna na mecz barażowy i wracam 16 rano
                        Wyjazd ten zorganizowałem prędzej niż zdecydowałaś się przyjechać

                        http://www.fanclubskorpiony.pl/wyjazd_krosno.html
                        W nawiązaniu do mojej wczorajszej korespondencji: wiem, niestety wiem

                        Cyborg czuje się coraz bardziej dobity - właśnie w akcie desperacji zaproponował pięćdziesiątce obcych osób wstępne świętowanie rocznicy uruchomienia Cyborga
                        Mam nadzieję, że uda mi się dobre piwo w okolicach Rynku znaleźć, bo podejrzewam, że nawet na kilkanaście osób, to w sobotni wieczór może nie być w Browarii miejsc
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • arcy
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.07
                          • 7538

                          #13
                          Na mnie możesz liczyć. Odbiór z dworca, atrakcje w postaci chaty w remoncie, nieograniczony dostęp do lodówki stojącej w sypialni, a w razie chęci nawet współudział w zakupach meblowo-AGDowych

                          Gdybyś chciała coś pomalować (drzwi, futryny, kufer) to da się załatwić

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.03
                            • 3467

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            Na mnie możesz liczyć. Odbiór z dworca, atrakcje w postaci chaty w remoncie, nieograniczony dostęp do lodówki stojącej w sypialni, a w razie chęci nawet współudział w zakupach meblowo-AGDowych

                            Gdybyś chciała coś pomalować (drzwi, futryny, kufer) to da się załatwić
                            Lodówka w sypialni - to mi się podoba, tylko nie wiem, kiedy ja na resztę znajdę czas...
                            Swoją drogą niezły potret socjologiczny - albo nie mogą być, albo zapraszają (do roboty)
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • kony
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2005.08
                              • 1701

                              #15
                              Wstyd mi i przykrość mnie ogarnia ale ja także nie wypełnię obywatelskiego obowiązku goszczenia Cyborga w Poznaniu. Ja podobnie jak Arcy mam małe zamieszanie mieszkaniowe tylko zostałem za nim trochę w tyle i muszę nadrabiać. A wszystko to przez tych cholernych "fachowców"

                              Comment

                              Przetwarzanie...