IV Przedświąteczne Spotkanie Wlkp Piwowarów Domowych , XII 2006

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.10
    • 2313

    IV Przedświąteczne Spotkanie Wlkp Piwowarów Domowych , XII 2006

    Czas już najwyższy poruszyć temat, nie obyło się już bez kilku PW i innych monitów ze strony zainteresowanych

    Zatem kilka szczegółów:

    Proponuję 15 grudnia 2006, termin uzgodniony z I_Sekretarzem, gdyż w tym roku spotkanie zostaje przeniesione ze ś.p. Unreala do Proletaryatu, na ul. Wrocławską.

    No tradycyjnie już, "Wielkopolskie" to z racji miejsca , oczywiście zapraszamy innych, chętnych piwowarów, ale nie tylko.Założenie podobne jak w latach poprzednich - imprezę robimy własnym sumptem, piwowarzy przynoszą piwo, nie-piwowarzy inne specjały, np. chleb własnej roboty, smalec, ogórki, utopence itp. Oczywiście mozna przynieść i piwo i inne wiktuały.
    Niniejszym dziękuję tutaj I_Sekretarzowi za udostępnienie lokalu, odwdzięczymy się z pewnością zamówieniami niepasteryzowanego Proletaryatu w barze

    Proszę o zgłaszanie się chętnych do udziału w spotkaniu, jest to o tyle ważne, że mogę skorygowac liczbę rezerwowanych miejsc.

    PS. Niniejsze "ogłoszenie" zamieszczam również na forum WES.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • kham
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2006.01
    • 751

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
    Czas już najwyższy poruszyć temat, nie obyło się już bez kilku PW i innych monitów ze strony zainteresowanych

    Zatem kilka szczegółów:

    Proponuję 15 grudnia 2006, termin uzgodniony z I_Sekretarzem, gdyż w tym roku spotkanie zostaje przeniesione ze ś.p. Unreala do Proletaryatu, na ul. Wrocławską.
    Się pojawię napewno. Tylko pewności nie mam czy jakiekolwiek z moich piw jest właśnie pijalne.

    Comment

    • arcy
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.07
      • 7538

      #3
      Kurka, tym razem bez utopenców - ale za to trochę chleba napiekę.

      Comment

      • biermann
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.09
        • 2552

        #4
        Oj w tym terminie całkowicie nie realne bym się pojawił
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • sopista
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.01
          • 1747

          #5
          Wprawdzie na spotkaniu nie będę ale jak zawsze przy takiej okazji nie mogę sobie odmówić małej prośby. Gdyby udało się na to spotkanie dostarczyć wraz z piwami etykiety do nich i gdyby zebrałe je jedna osoba i gdyby się ze mną skontaktowała i gdyby.... starczy tych gdyby. Byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście, życzę udanego spotkania.

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.07
            • 7538

            #6
            Wszelkie etykiety dla Sopisty możecie przekazywać za moim pośrednictwem.

            Comment

            • kony
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2005.08
              • 1701

              #7
              Ja będę i jakieś piwo z mojej piwnicy też się znajdzie.
              Mam nadzieję, że sprawy przeprowadzkowe uda mi się z tym wszystkim pogodzić.

              Comment

              • brew
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2003.12
                • 159

                #8
                Hura! Te pw z monitami (o których wspomina mistrz-albeertos) to rowniez ode mnie wiec teraz moge glosno wyrazic radosc, ze Proletaryat i w ogole.
                Wszystko to znaczy jedno: jak zawsze bede i bardzo sie na spotkanie z wami ciesze!

                Comment

                • brew
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2003.12
                  • 159

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Kurka, tym razem bez utopenców - ale za to trochę chleba napiekę.
                  Pozostajac w tej poetyce: KURKA - arcy mnie zawiodles ale moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo?

                  Comment

                  • arcy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.07
                    • 7538

                    #10
                    Czasu za mało. Przed następnym spotkaniem proszę o zawiadomienie z trzytygodniowym wyprzedzeniem.

                    Comment

                    • brew
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2003.12
                      • 159

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      Czasu za mało. Przed następnym spotkaniem proszę o zawiadomienie z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
                      Wykrecacie sie kolego - spotkanie ZAWSZE jest i to zawsze w okresie przedswiatecznym. Mam jednak nadzieje, ze chlebkiem nam wynagrodzicie. (mniam)

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2005.11
                        • 2201

                        #12
                        Tak, myslę, że 15 to dobry dzień na spotkanie
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • pezet
                          Porucznik Browarny Tester
                          • 2006.03
                          • 481

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                          Tak, myslę, że 15 to dobry dzień na spotkanie
                          Bardzo dobry!
                          Niestety z piwkiem własnej roboty nie przyjadę bo jeszcze nic nie uwarzyłem
                          Ale chlebek przywiozę
                          Zapytam jeszcze czy można przyjść z ogonem w postaci 2-3 osób spoza forum?
                          „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                          Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                          Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • kony
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2005.08
                            • 1701

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                            Zapytam jeszcze czy można przyjść z ogonem w postaci 2-3 osób spoza forum?
                            Co prawda nie jestem organizatorem, ale ponieważ nikt Ci nie odpowiedział to ja Ci odpowiem, że nie przypuszczam aby ktoś miał coś przeciwko temu. Wręcz przeciwnie, nie powinien mieć nic na przeciwko...

                            Comment

                            • brew
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2003.12
                              • 159

                              #15
                              Co prawda nie jestem organizatorem ale... przypomne co napisal organizator (czy tez dezorganizator?) zakladajac ten watek:
                              "...piwowarzy przynoszą piwo, nie-piwowarzy inne specjały..."
                              Wniosek z tego widze taki: im wiecej "ogonow" tym wiecej innych specjalow.
                              (A jeszcze - w tajemnicy przed "kotem_z..." - chcialbym dodac, ze fajnie by to byly ogony plci przeciwnej.)

                              Comment

                              Przetwarzanie...