Wrocław, 19.10.2007 - piwny clubbing

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 3467

    Wrocław, 19.10.2007 - piwny clubbing

    A taka ot propozycja spotkania (być może pożegnalnego) z Cyborgiem: piwny clubbing.

    Spotykamy się po 18:00 w Kuźni na Skalaku (w sobotę postaram się zarezerwować stoliki ze dwa), następnie wysyłamy zwiadowcę do Armine - jeśli Bartek będzie pijalny, to przenosimy sie tam. I tak dalej, bo ponoć na tym mniej więcej clubbing polega (a poza tym krótkie przewietrzenie dobrze nam zrobi).

    Mile widziane miłe osoby. Wzajemne lubienie się - wymagane.
    Howgh.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • Wiktoria
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2003.07
    • 798

    #2
    Bardzo miła propozycja. Nie wiem, czy mnie lubisz - ja Ciebie owszem, ale prawdopodobnie będę już wtedy w Katowicach (o ile mój ojciec udostępni mi nocleg). Miłej zabawy!

    Comment

    • Marusia
      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
      🍼🍼
      • 2001.02
      • 20221

      #3
      Niestety, Cyborgu, czai się w Twojej propozycji zbyt wiele trudności w wykonaniu przedsięwzięcia. Uwaga, teraz będę Pieczarkiem

      1. Taki clubbing jest bardzo fajny, ale wyklucza włóczenie się w ilości osób powyżej 4, bo są kłopoty ze znalezieniem miejsca nawet dla dwóch
      2. Clubbing z Tobą oznaczałby, że trzeba się zadeklarować, czy się Ciebie lubi, czy nie, a to raz, że nie zawsze jest proste, a dwa, że lekko irytujące jest stawianie sprawy
      3. Osoby co bardziej nieśmiałe nie przyjdą, bo nie będą wiedziały, czy je lubisz, czy nie, więc nie będą chciały ryzykować
      4. Proponując Kuźnię w przyszły piątek stawiasz ekipę Wro w dziwnej sytuacji, bo zważywszy powyższe punkty, nie wiadomo, czy jak część wybierze Lamusa, to jak to będzie trzeba interpretować, a jak wybierzemy Kuźnię lub Armine, to czy mamy brać osobny stolik? A wiadomo, że spotkanie i tak będzie.

      Proponuję zatem, żebyś po prostu w piątek przyszła na piwo, a kto będzie chciał z Tobą pójść w tango, to pójdzie.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • monne
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2006.02
        • 914

        #4
        Ja wpadnę na jedno piwko, bo dalej czeka mnie impreza konkurencyjna
        .



        Comment

        • cyborg_marcel
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 3467

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
          Bardzo miła propozycja. Nie wiem, czy mnie lubisz - ja Ciebie owszem
          Wiktoria, pewnie, że Cię lubię!


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Niestety, Cyborgu, czai się w Twojej propozycji zbyt wiele trudności w wykonaniu przedsięwzięcia.
          Jak zawsze... Tym się się zazwyczaj cechują moje propozycje na tym Forum.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Uwaga, teraz będę Pieczarkiem
          A czy Pieczarek o tym wie?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          1. Taki clubbing jest bardzo fajny, ale wyklucza włóczenie się w ilości osób powyżej 4, bo są kłopoty ze znalezieniem miejsca nawet dla dwóch
          Udawało mi się z większymi grupami, ale rozumiem. Rzeczywiście Browarowicze raczej w nasiadówkach się specjalizują...

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          2. Clubbing z Tobą oznaczałby, że trzeba się zadeklarować, czy się Ciebie lubi, czy nie, a to raz, że nie zawsze jest proste, a dwa, że lekko irytujące jest stawianie sprawy
          Uwielbiam być postacią irytującą
          To ujmę to inaczej: sprawa jest prosta - miałam ochotę spędzić tego dnia czas z ludźmi, którzy mają ochotę na moje towarzystwo. I tyle.
          Wbrew pozorom, mi się zdarza dobrze się bawić w towarzystwie tych, którzy mnie raczej nie lubią, jak np. ... He, he, he, i tak żadnego imienia nie podam!

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          3. Osoby co bardziej nieśmiałe nie przyjdą, bo nie będą wiedziały, czy je lubisz, czy nie, więc nie będą chciały ryzykować
          Jeśli ktoś jest nieśmiały, to już go lubię.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          4. Proponując Kuźnię w przyszły piątek stawiasz ekipę Wro w dziwnej sytuacji, bo zważywszy powyższe punkty, nie wiadomo, czy jak część wybierze Lamusa, to jak to będzie trzeba interpretować, a jak wybierzemy Kuźnię lub Armine, to czy mamy brać osobny stolik? A wiadomo, że spotkanie i tak będzie.
          Dżizas... Ja nie widzę w tym żadnego problemu: nigdzie nie napisałam, że to spotkanie obowiązkowe, czy że płakać będę po kątach z tego powodu. Każdy idzie tam, gdzie ma akurat ochotę się napić. Jeśli zaś którakolwiek ekipa wejdzie do lokalu, w którym już inna siedzi - to cóż, to ich sprawa czy będzie się chciała socjalizować, czy alienować.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Proponuję zatem, żebyś po prostu w piątek przyszła na piwo, a kto będzie chciał z Tobą pójść w tango, to pójdzie.
          Dobra, żeby nie było, że rozłam w sekcji wprowadzam: niech się wszyscy wpisują w temat ogólny, do zainteresowanych poszła info o mojej propozycji na gg.

          Proszę tylko Administrację o niekasowanie tego wątku do przyszłego piątku. Natomiast jeśli chcecie zamknąć ten temat - to nie mam nic przeciwko, aby wisiał jako ogłoszenie.
          Możemy tak zrobić?

          Pozdrawiam,
          Cyborg.
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #6
            Cyborg, na żartach się nie znasz - przecież napisałam, że będę Pieczarkiem i byłam

            Tak serio to pisałam tylko w punkcie pierwszym, bo, jak sama słusznie zauważyłaś, my z reguły stosujemy nasiadówki Co do reszty, to, przyznaj, że można to tak zinterpretować. Jak się chce być Pieczarkiem, oczywiście, bo ja raczej tak nie filozuję

            P.S. No, dobra, ale też chciałam być trochę irytująca - bo też lubię
            Last edited by Marusia; 12-10-2007, 13:43.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • JAckson
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2004.05
              • 6122

              #7
              Ja, o ile będę miał czas, mógłbym się poszwędać, ale sugerowałbym także knajpy w okolicach rynku (nie rezygnując z Bogusławskiego )
              MM961
              4:-)

              Comment

              • fteo
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.05
                • 1139

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                Ja, o ile będę miał czas, mógłbym się poszwędać, ale sugerowałbym także knajpy w okolicach rynku (nie rezygnując z Bogusławskiego )
                A są jakieś knajpy czynne do 8:30, żebyś zdążył na 9:00 na szkolenie?
                http://lotnictwo.net.pl/
                http://www.flightradar24.com/
                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2003.03
                  • 3467

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
                  A są jakieś knajpy czynne do 8:30, żebyś zdążył na 9:00 na szkolenie?
                  Niebo jest czynne o wiele dłużej - mają Murphy'sa i Paulanera.
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.03
                    • 3467

                    #10
                    Ps. Jeśli dożyję i doczłapię i skoro JAckson ewentualnie by się zjawił, to proponuję po uprzednim napojeniu partię bilarda lub piłkarzyków na Komandorskiej - przynajmniej nie trzeba będzie daleko chodzić...
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • czesiek
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 2004.10
                      • 58

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                      Ps. Jeśli dożyję i doczłapię i skoro JAckson ewentualnie by się zjawił, to proponuję po uprzednim napojeniu partię bilarda lub piłkarzyków na Komandorskiej - przynajmniej nie trzeba będzie daleko chodzić...
                      Dożyj bo i ja pojawiłbym się choć na trochę
                      janek

                      Comment

                      • Marusia
                        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                        🍼🍼
                        • 2001.02
                        • 20221

                        #12
                        Ja w ogóle nie wiem, czy się jutro pojawię na jakimkolwiek spotkaniu, zatem może ustawmy się wszyscy w Kuźni - kto przyjdzie, to przyjdzie

                        Ja jeśli przyjdę, to na clubbing się na pewno nie piszę, jak zostanie jakaś dusza do picia na miejscu to raczej chętnie przeniosę się do Lamusa na pszeniczkę, bo po zeszłotygodniowym Kuźniowaniu stwierdzam, że Rohozec nie nadaje się do masowego spożycia - wali w łeb. No, nie tak jak Żywe, ale jednak

                        Zamieszczam link do tego tematu w temacie o spotkaniach piątkowych - Cyborg jak rozumiem zrobi rezerwację w Kuźni? Cyborg - odzew
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 3467

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Ja w ogóle nie wiem, czy się jutro pojawię na jakimkolwiek spotkaniu, zatem może ustawmy się wszyscy w Kuźni - kto przyjdzie, to przyjdzie
                          Dobrze.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Zamieszczam link do tego tematu w temacie o spotkaniach piątkowych - Cyborg jak rozumiem zrobi rezerwację w Kuźni? Cyborg - odzew
                          Zrobiona, aczkolwiek jednego stolika, bo frekwencji się nie spodziewałam wysokiej, ale po 1-2 godz. siedzenia, czyli ok. 19:00 możemy zacząć prowadzić walkę podjazdową o kolejne.
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • Marusia
                            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                            🍼🍼
                            • 2001.02
                            • 20221

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                            ale po 1-2 godz. siedzenia, czyli ok. 19:00 możemy zacząć prowadzić walkę podjazdową o kolejne.
                            No to ładny mi clubbing

                            ja zarezerwowałam tydzien temu 2 stoły, nie były zbyt przepełnione, ale nie robią tam problemów z tego względu. A z naszą ekipą wiadomo jak jest - nigdy nie wiadomo, ile osób przyjdzie, a naczęściej więcej, niż się spodziewasz
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Marusia
                              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                              🍼🍼
                              • 2001.02
                              • 20221

                              #15
                              Podliczając pesymistycznie, to jeśli będę tylko ja (70% szans), Ty, JAQBA, Qboland, Jackson i Czesiek, to już mamy jeden stół.

                              Dorezerwuj drugi
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...