Nalot sekcji trójmiejskiej na Śląsk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    #61
    Wszystkim serdecznie dziękuję za przednią zabawę w szczególności Adamowi 16. Twoje
    Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy wybrać się z wizytą na Górny Śląsk to od tej chwili nie ma, nad czym się zastanawiać. Jest to polskie piwne zagłębie. Takiej różnorodność piw beczkowych w knajpach nie ma w żadnym innym rejonie Polski. Polecam
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • piotrrat
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.11
      • 730

      #62
      Ja również przyłączam się do podziękowań dla naszych współbiesiadników a w szczególności dla człowieka roku za okazaną nam cierpliwość.
      Wasze zdrowie

      Comment

      • adam16
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.02
        • 9865

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        O żesz ty.Jak tkniesz moje geszefty to upija Cię Tyskaczem.
        No i już masz jedno miej - zastanowię się jeszcze tylko które

        Koledzy piszą coś o piwnym zagłębiu A ja ubolewam nad "mizerią" tegoż rynku. Jeszcze parę lat temu te piwa na których skosztowanie musieliśmy teraz się rozjeżdżać tramwajami i autobusami, były dostępne przy jednej ulicy. Swoją drogą - mówienie o zagłębiu w Chorzowie może być niebezpieczne
        Na dodatek właśnie teraz w Batorym zabrakło piwa z Namysłowa - na szczęście w zamian jest Górnośląskie.

        Na Kasprowicza był całkiem przyjemny Hammer, i pani zza lady totalnie zaskoczona informacją że specjalnie do niej trzech ludzi aż z nad morza się pofatygowało. Na dodatek jeden z biesiadników od razu przystąpił do zaprzyjaźniania się i wręczył Bombadilowi to co uważał za najlepsze - butelkę Tyskiego Gronnia. No i było cieplutki przy "kozie".

        Najwięcej poświecenia kosztowało spożywanie Imielina, bo nasza gromadka była prawie na celowniku - co chwila koło ucha przelatywała lotka z ostrą końcówką. Samo piwo poprawne i świeże.

        Potem był Pub EURO i lane Zawiercie. I tam chyba przygód nie było - w każdym razie nie pamiętam

        W Bierhalle koledzy już się dobrze rozkręcili i porządnie zawstydzali komplementami śliczną panią kelnerkę "piękno ustą", choć "o piersi małej". Tam też dołączyli do nas Doodeck i Kiszot.

        A potem był Spiż, nieco wkurzający. Zanim dotarliśmy do piwopoju to skasowali nas za samo wejście i przymusową szatnię. Na szczęście tylko na chwilę popsuło to nastroje, bo piwo ciemne i miodowe były dobre.

        Na sam koniec pozostał nam hałaśliwy, zatłoczony ale sympatyczny Rebel. A tam Strzelczyk z małżonką i kolegą. Tam też domęczyliśmy trójkę naszych gości, że prosto z Rebela pozostało im już tylko udać się na miejsce spoczynku (no chyba, że ja o czymś nie wiem )

        A ja tam wszędzie byłem i piwa piłem
        Last edited by adam16; 28-01-2008, 18:52.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.02
          • 9865

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
          A potem był Spiż, nieco wkurzający. Zanim dotarliśmy do piwopoju to skasowali nas za samo wejście i przymusową szatnię. Na szczęście tylko na chwilę popsuło to nastroje, bo piwo ciemne i miodowe były dobre.
          Tylko te porozbierane małolaty już przed wejściem, na mrozie, w rozmowie używające zwrotu "proszę pana" Toż to ważny epizod więc pominąć nie można
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            (...)

            W Bierhalle koledzy już się dobrze rozkręcili i porządnie zawstydzali komplementami śliczną panią kelnerkę "piękno ustą", choć "o piersi małej". (...)
            Mi i tak osobiście bardziej przypadła do gustu Kudłata
            Last edited by abernacka; 28-01-2008, 18:59.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • adam16
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.02
              • 9865

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              Mi i tak osobiście bardziej przypadła do gustu Kudłata
              No zdania były podzielone.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • strzelczyk76
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2003.11
                • 823

                #67
                Dodam tylko, że w Rebel Barze - to nam nasi goście - cały zapas Baltasa wykończyli
                i źle przez to skończyłem - bo się po waszym wyjściu na La Trappe przerzuciliśmy - no i po Blondzie, Dubbelku i Quadruplu - koniec był ciężki a tak całkiem serio - to fajnie was było spotkać
                NORMALNOŚĆ



                Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                Comment

                • Bombadil13
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2005.05
                  • 2479

                  #68
                  W nocy z poniedziałku na wtorek trzech zamaskowanych mężczyzn okradło kasę klubu Ruch Chorzów. Zaczynam potrójnie cieszyć się, że zatrzymaliśmy się w Poznaniu i mamy świadków, że już w niedzielę wyjeżdżaliśmy, bo pewnie byśmy byli podejrzani. I żaden sąd na świecie nie uwierzyłby nam, że przyjechaliśmy tylko na piwo
                  Poszukuję

                  Comment

                  • adam16
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2001.02
                    • 9865

                    #69
                    Trójka z Trójmiasta przywiozła piwa. Wygląda mi na to, że sam je wypiję, a że są nie koniecznie pasteryzowane, to trzeba to prędko zrobić. I zrobię to jak się koleżeństwo ze Śląska nie zgłosi po odbiór! Kiszot, Doodeck, Aldach!
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • Doodeck
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.05
                      • 1612

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                      Trójka z Trójmiasta przywiozła piwa. Wygląda mi na to, że sam je wypiję, a że są nie koniecznie pasteryzowane, to trzeba to prędko zrobić. I zrobię to jak się koleżeństwo ze Śląska nie zgłosi po odbiór! Kiszot, Doodeck, Aldach!
                      Jakoś mi Batory ostatnio nie po drodze
                      Postaram się - może w weekend...
                      Dalekosiężny
                      Obserwator
                      Obiektów
                      Dynamicznie
                      Epatujących
                      Ciekawymi
                      Koncepcjami

                      Comment

                      • kiszot
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        🍼🍼
                        • 2001.08
                        • 8105

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
                        Jakoś mi Batory ostatnio nie po drodze
                        Postaram się - może w weekend...
                        Tak,łikend jest dobrym terminem.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • adam16
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.02
                          • 9865

                          #72
                          Uprzedzam tylko że moja choroba ma się coraz lepiej i mogę zarażać.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Aldach
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.07
                            • 1269

                            #73
                            Dosyć długo nie zaglądałem na forum i stąd niedopatrzenie.
                            Ale piwa już są - dzięki wielkie dla sekcji trójmiejskiej
                            Dzięki też Kiszotowi za dostarczenie do domu i Adamowi za przetrzymanie.

                            Comment

                            Przetwarzanie...