Weekend majowy 2008 - Pilzno,Bamberg

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    🍼
    • 2007.10
    • 977

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Żebyś wiedział jaki ja jestem wściekły. Wiedziałem, że bilety trzeba kupić wcześniej ale miałem na moje głowie przygotowanie nowego mieszkania i po prostu jak już miałem chwilę to nie było biletów.
    Nie poddawaj się!
    Ja z kolegami wyruszam dziś Chopinem z Warszawy. Biletów nie ma już ponoć od trzech tygodni (Spółka IC nie daje rady w zaplanowaniu odpowiedniej podaży miejsc; a Batorego zlikwidowali w PRach ). Wsiadamy do pociągu i dalej to juz nie nasze zmartwienie - w najgorszym przypadku korytarz do Katowic. Ale sącząc piwko w zatłoczonym pociągu czas szybko minie.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.08
      • 8305

      #17
      Szczególnie z 4 letnim dzieckiem Z tym jest problem. Bilety na miejsca siedzące były ale ja nie mogę jechać z małym dzieckiem całą noc bez mozliwości zeby dzieicka poszedł normalnie spać chociaż w kuszetce. Niestety dzieci ograniczają potwornie życie.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • ada13
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2004.03
        • 128

        #18
        Jednak udało nam się spotkać kolegów z browar.biz .



        Szkoda że następnego dnia ta sztuka już się nie udała .

        Comment

        Przetwarzanie...