115.08 - 17.08 Kiszot z ferajną Łeba - Gdańsk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2006.03
    • 9875

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
    Słaba wymówka,oj nieładnie.
    eee tam słaba Ja cały czas czekam na wytłumaczenie się kierownictwa Degustatorni na temat nie wpuszczania (czy nawet wypraszania) ludzi (jednego z bardziej znanych) z naszego forum do knajpy i nie otwierania o zadeklarowanych godzinach.


    Albo nam zależy na propagowaniu dobrego piwa albo panowie w Gdańsku robia sobie pisanki.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Pendragon
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 2006.03
      • 13952

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      Słaba wymówka,oj nieładnie.
      Może słaba, ale przynajmniej prawidziwa. Nie zgłaszałem tego na forum, bo wiedziałem, że i tak tego na czas nie przeczytasz. Poprzedniego dnia na samochód mojej znajomej z Podlasia spadł konar. Naszczęście przeżyła tylko szkło ją poraniło. Na dzień spotkania meteorolodzy zapowiadali podobne "atrakcje" na Pomorzu...

      Co do Degustatorni, to może obsługę zalało, albo komunikacja miejska ich zawiodła?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • jacer
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2006.03
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
        Co do Degustatorni, to może obsługę zalało, albo komunikacja miejska ich zawiodła?
        słaba wymówka
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 2006.03
          • 13952

          #19
          Nie jestem ich rzecznikiem, więc wysilać się nie będę
          A tak przy okazji, to mogliby się ujawnić (czytają forum) i skrobnąć jakieś wyjaśnienie i przy okazji dobrym wzorem np. krakowskich knajp, podawać aktualny asortyment. Niby ma to zaistniec w przyszłości, ale piszę to, by być moż przyspieszyć działania. 5 minut tygodniowo to tylko zajmuje...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...