Sekcja Zagłębiowska Browar.bizu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silvian
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 08-2008
    • 727

    #61
    Chcesz się z kimś zabrać bo nie masz jak dojechać czy może chcesz kogoś zabrać bo masz wolne miejsce w samochodzie?
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

    Comment

    • Doodeck
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2003
      • 1612

      #62
      Mam dwa miejsca w samochodzie - odjazd spod pubu Caro w Sosnowcu o 7:30. Jeżeli szukasz transportu - wstań pół godziny wcześniej, podjedź tramwajką pod kościół na Pogoni i daj mi znać.
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • silvian
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 08-2008
        • 727

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
        Mam dwa miejsca w samochodzie - odjazd spod pubu Caro w Sosnowcu o 7:30. Jeżeli szukasz transportu - wstań pół godziny wcześniej, podjedź tramwajką pod kościół na Pogoni i daj mi znać.
        Na giełdę się nie wybieram ale dzięki za pomocne info. Zapytałem miska o transport bo nie zrozumiałem jego postu.
        A tak w ogóle to robi offtop:/
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • Promil03
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 10-2007
          • 2833

          #64
          Wybieram się samochodem na giełdę do Tychów i mam 1 wolne miejsce. Jadę ok 7.30, a na giełdzie będę ok. 2-3 godzinki. Jak ktoś jest chętny to zapraszam.

          Comment

          • misjogi
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 04-2006
            • 147

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian
            A tak w ogóle to robi offtop:/
            Offtop (Off-Topic) czyli odbieganie od tematu, pisanie nie na temat.
            Nie mam pojęcia kiedy...

            Comment

            • zjawa

              #66
              Zjawa obiecywacz bardzo przeprasza, ale nagłe komplikacje osobiste i rodzinne uniemożliwiły mi przybycie. Serdecznie przepraszam i na przyszłość obiecuję poprawę. Panowie: kolejka ode mnie następnym razem. Stawiam.

              Byłem dzisiaj na jednym w tej knajpce. Faktycznie: Rybnicki Full znakomity. No to kto ma ochotę w piątek na piwo? Proponuję ok. 17 spotkać się może w tej knajpce z Brackim? A potem przenieść się do ten z Rybnickim Fullem?

              Comment

              • Promil03
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 10-2007
                • 2833

                #67
                Ja niestety odpadam. Ten weekend mam w całości wyjęty z życiorysu.

                Comment

                • silvian
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 08-2008
                  • 727

                  #68
                  Podobnie jak ja więc tym razem odpadam.
                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • zjawa

                    #69
                    A może pomyślimy nad tym Zawierciem? Bo takim znakomitym piwkiem z Browaru na Jurze pogardzić nie możemy.

                    No chyba, że znacie inne knajpy, gdzie leją coś innego, niż szarzyzna korporacji.

                    Comment

                    • winczer
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 05-2002
                      • 233

                      #70
                      Czołem Dąbrowa...

                      Mam pytanko, jak cała dąbrowska śmietanka kolekcjonerska wybiera sie do Żywca...?
                      Jedziecie w piątek, czy w sobotę rano - samochodami czy pociągiem...?

                      Jeśli nikt nie ma jakiejś KONKRETNIE sprecyzowanej alternatywy wyjazdu - to może warto by sie było zastanowić nad 'wynajęciem' busa do Żywca.

                      Jest nas przecież sporo - więc koszty nie byłyby takie ogromne.

                      Czekam na info, i wszelkie sugestie.
                      Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                      ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                      Comment

                      • Promil03
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #71
                        Ja na eskapadę do Żywca wybieram się już we czwartek wieczorem lub w piątek rano. Na giełdę jadę samochodem (dwuosobowym, wiec nie mogę służyć pomocą, ponieważ tradycyjnie zabieram żonkę). Nocleg mamy zapewniony 20 km od Żywca.

                        Comment

                        • zjawa

                          #72
                          Dziwię za Wam, że wybieracie się tam samochodem. A już propozycja busa zupełnie mnie zszokowała. Przecież z Katowic jest naprawdę dogodne połączenie pociągiem.

                          Comment

                          • Promil03
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 10-2007
                            • 2833

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zjawa
                            Dziwię za Wam, że wybieracie się tam samochodem. A już propozycja busa zupełnie mnie zszokowała. Przecież z Katowic jest naprawdę dogodne połączenie pociągiem.
                            No wybacz, ale ja na giełdę zabieram kupę gratów, 2-3 skrzynki piwka i raczej nie widzę dźwigania tego wszystkiego w pociągu.
                            I uprzedzając Twoje pytanie: "czy na giełdzie będziesz pił piwo, a potem prowadził samochód?"
                            Odpowiadam: na giełdę zabieram kochaną żonkę

                            Comment

                            • misjogi
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 04-2006
                              • 147

                              #74
                              Sekcja Zagłębiowska!

                              BACZNOŚĆ ! ! ! Zarządzam zbiórkę w Żywcu!! ! ! SPOCZNIJ! ! !

                              Comment

                              • winczer
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 05-2002
                                • 233

                                #75
                                TAK JEST...! Ja z pewnością się zamelduję...

                                Będzie to w prawdzie dopiero w sobotę gdzieś koło 7:00 - ale z pewnością będę.

                                Jeśli ktoś będzie wcześniej / lub już dnia poprzedniego / a byłby tak uprzejmy - to SERDECZNIE bym prosił o 'rezerwację' dla mnie jakiegoś stoliczka na zewnątrz pod parasolem - wystarczy po prostu przykleić kartkę z napisem " REZERWACJA 'WINCZER' " lub " REZERWACJA ROBERT WINKLER " i będę takiej osobie naprawdę BARDZO wdzięczny...
                                Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                                ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                                Comment

                                Przetwarzanie...