Zagłębie piwowarskie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oleg84
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 01-2010
    • 4

    Zagłębie piwowarskie :D

    Witam. Jestem nowy Mam pytanko, z tego co wiem, nie ma takiego tworu jak np. "Zagłębiowskie Bractwo Piwne", krzewiące kulturę piwa i dbające o tradycje browarnictwa w regionie. Czy bylibyście zainteresowani założeniem i zorganizowaniem się w podobnej formie?

    Akcja "ożywiania" osiedli Zagłębia przez organizowanie np. osiedlowych klubów pokerowych z opcją na warzenie własnego unikatowego piwa, wykłady, dyskusje , wypady turystyczno-birofilskie po kraju i zagranicę?

    Pozdrawiam, póki co zbieram się do pracy

  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 12-2003
    • 10861

    #2
    A czy bez tego "tworu" nie da się organizować "wypadów turystyczno-birofilskich po kraju i zagranicy"?
    Last edited by abernacka; 15-01-2010, 09:24.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • mareks
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2002
      • 1939

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Oleg84
      Witam. Jestem nowy Mam pytanko, z tego co wiem, nie ma takiego tworu jak np. "Zagłębiowskie Bractwo Piwne", krzewiące kulturę piwa i dbające o tradycje browarnictwa w regionie. Czy bylibyście zainteresowani założeniem i zorganizowaniem się w podobnej formie?

      Akcja "ożywiania" osiedli Zagłębia przez organizowanie np. osiedlowych klubów pokerowych z opcją na warzenie własnego unikatowego piwa, wykłady, dyskusje , wypady turystyczno-birofilskie po kraju i zagranicę?

      Pozdrawiam, póki co zbieram się do pracy

      To jest coś dla Ciebie:

      Comment

      • strzelczyk76
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 11-2003
        • 823

        #4
        mareks - dobre, dobre 10/10, wyjatkowo złośliwa sugestia , że Heineken mógłby się zajmować organizacją hazardu w Zagłębiu

        a poważnie - Oleg84 - ograniczając się terytorialnie do Zagłębia - ograniczasz się do kilku osób z forum, więc nie licz na duży odzew, zresztą jest sekcja zagłębiowska na niniejszym forum:

        jeśli chcesz zorganizować spotkanie Forumowiczów, tutaj jest odpowiednie miejsce na to


        a i tak ciężko się im spotkać w składzie wiekszym niż 3 osoby - a ty całe osiedla chcesz "ożywiać"... może wesprzyj wspomnianą sekcję
        NORMALNOŚĆ



        Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

        Comment

        • silvian
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 08-2008
          • 727

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76

          a i tak ciężko się im spotkać w składzie wiekszym niż 3 osoby - a ty całe osiedla chcesz "ożywiać"... może wesprzyj wspomnianą sekcję
          Faktycznie ciężko nam to idzie, ludzie wolą chyba jednak anonimowo klikać przed monitorem niż spotkać się przy kuflu piwa. Nikt nikogo do niczego nie będzie zmuszał, ale jeśli masz ochotę to odezwij się w odpowiednim, temacie.

          Ps. Miło powitać nową osobę z Zagłębia na forum.
          Last edited by silvian; 15-01-2010, 12:07.
          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

          Comment

          • Promil03
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Witaj na forum Oleg84. Zapraszamy na nasze najbliższe spotkanie, przy kufelku piwa z chęcią poznamy Twoje pomysły na wiadome tematy.

            Twoje

            PS. Z jakiej dzielnicy Sosnowca jesteś?

            Comment

            • Oleg84
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 01-2010
              • 4

              #7
              Witam. Przepraszam za poślizg z odpowiedzią. Praca, praca... ehh Zagórze-Sikorskiego.

              Dzięki za linki,sugestie- wszystkie:P . Tematem zarzucilem tylko tak, na początek, żeby sprawdzić reakcję,opinię. Luzik, nie ma problemu.Najpierw Spotkamy się wszyscy, skromna ekipka i własne miejsce na meetingi

              A co do tego "tworu"... nie, nie musi to powstawać. Możemy to zrobić spokojnie w ramach Forum dla Zagłębia,żeby przyciągnąć więcej osób.

              Pozdrawiam lecę do Bierhale do Silesii po marcoe

              Comment

              Przetwarzanie...