25.04.2010, Pendragon i Tomek35 w Warszawie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 03-2006
    • 13952

    25.04.2010, Pendragon i Tomek35 w Warszawie

    Jeśli ktoś ma czas i ochotę na piwkowanie z nami, to w najbliższą niedzielę po południu będziemy się przemieszczać między Bierhalle w Arkadii a miejscem, gdzie leją Konstancin - czyli Rock Barem.
    Plan zakłada pojawienie się w Bierhalle około godziny 15-16, by w okolicach 18-tej cieszyć się już wyłącznie Konstancinem.
    Gdyby w Rock Barze piwa zabrakło, to miejscem rezerwowym jest Gramofon (o ile tam w niedziele jest czynne?).
    Kolejnymi miejscami rezerwowymi (mam nadzieję że do tego nie dojdzie) są:
    - Meta, RazzMaTazz, Antykwariat, Melina, U Szwejka (w ostateczności). Więcej lokali nie wynotowałem. Liczy się tylko beczkowe.

    Zapraszam i czekam na ew. uwagi co do dostępności piwa

    PS - rozumiem, że na lanego Konstancina można w tej chwili liczyć tylko w Rock Barze, Gramofonie i Mecie (najdrożej) ?
    Last edited by Pendragon; 23-04-2010, 16:55.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Czy dobrze rozumiem, że wciąż jesteście w Warszawie? Jak długo jeszcze? Bo właśnie nadchodzi koniec tygodnia, kiedy to zwykle... Zresztą mniejsza z tym, opowiem w razie czego przy piwie.

    Comment

    • tomek35
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2007
      • 497

      #3
      W poniedziałek wróciliśmy do domku, ale następny wypad prawdopodobnie pod koniec maja (nie wiem czy kolega Pendragon pojedzie, ale ja na pewno-sprawy służbowe)

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Ech, gdzie te czasy, gdy Wrocław poczuł się zagrożony w dominacji spotkaniowej... Pendragon wpadł na parę dni i poopisywał więcej sklepów i lokali niż cała sekcja warszawska przez ostatni miesiąc

        Dajcie znać, może następnym razem uda się udać, że wciąż jesteśmy zwarci i gotowi.

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 03-2006
          • 13952

          #5
          Parę dni to zajęło mi opisywanie tych 24 godzin w stolicy

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • VanPurRz
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Żą - przypominam, ze to Ty odmawiasz spotkań albo proponujesz jakieś chore godziny rozpoczynania
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • żąleną
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Nigdy nie ma złej godziny na rozpoczęcie piwkowania.

              Comment

              Przetwarzanie...