11-07-2010 Administracja w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    🍼
    • 05-2004
    • 5617

    11-07-2010 Administracja w Poznaniu

    Planujemy w tym dniu nalot na Piwomanię, by sprawdzić czy jest tam tak fajnie, jak zapowiadali. Nalot będziemy czynić pewnie jakoś wieczorową porą, o ile nam kot z okna znowu nie wyskoczy Jak ktoś ma chwile to zapraszamy. Godzinę postaram się dookreślić w najbliższym czasie.
    Last edited by Maggyk; 08-07-2010, 19:28.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • M-kwadrat
    Porucznik Browarny Tester
    • 07-2004
    • 304

    #2
    Zupełnie wieczorową porą jest mecz - z tego co wiem to knajpę otwierają wyjątkowo w niedzielę właśnie z tego powodu czyli spodziewane jest zainteresowanie klientów. Może fajniej byłoby dać sobie możliwość pogadania spokojniej przed meczem? Możliwości lokalowe są aby się od meczu odseparować ale pewnie parę osób wolało by chociaż zerkać co się dzieje.
    Pozdrawiam, Maciek

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      🍼
      • 05-2004
      • 5617

      #3
      Pierwotny plan zakłada, ze będziemy w lokalu w okolicach 16.00 - 17.00. Tak ART się umawiał, z którymś z chłopaków, ale się jeszcze upewnimy co do tego, czy od tej godziny będą mieli otwarte czy tylko zaprosili nas byśmy się pogapili na sucho na nalewaki Jak zacznie się mecz to zapewne uciekniemy, jeśli nie da się ukryć - jakoś to nie nasza bajka.
      Last edited by Maggyk; 09-07-2010, 09:54.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 02-2001
        • 23858

        #4
        Ja mam takie pytanie - czy trasa - pl Bernardyński - Jaracza jest do ogarnięcia jakoś tramwajem lub środkami komunikacji masowej?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Bombadil13
          Major Piwnych Rewolucji
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          Ja mam takie pytanie - czy trasa - pl Bernardyński - Jaracza jest do ogarnięcia jakoś tramwajem lub środkami komunikacji masowej?
          może TAXI na rachunek browar.biz
          Podać dane do faktury?
          Poszukuję

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 02-2001
            • 23858

            #6
            Tak, proszę.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Pendragon
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛
              • 03-2006
              • 13952

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              Ja mam takie pytanie - czy trasa - pl Bernardyński - Jaracza jest do ogarnięcia jakoś tramwajem lub środkami komunikacji masowej?
              Jeśli nic się nie zmieniło, to bardzo łatwo, z 1 przesiadką. Z Jaracza trochę pieszkom na autobus 48 lub 77, a tym do końcowego przystanku Bałtyk (kino). A tam wsiąść w tramwaj 13 na ulicy Bukowskiej przed skrzyżowaniem z Roosevelta.
              Last edited by Pendragon; 09-07-2010, 11:33.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Bombadil13
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2005
                • 2479

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                Tak, proszę.
                tu
                Poszukuję

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 03-2006
                  • 13952

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                  Jeśli nic się nie zmieniło, to bardzo łatwo, z 1 przesiadką. Z Jaracza trochę pieszkom na autobus 48 lub 77, a tym do końcowego przystanku Bałtyk (kino). A tam wsiąść w tramwaj 13 na ulicy Bukowskiej przed skrzyżowaniem z Roosevelta.
                  Lub przejść się na rondo Kaponiera i tam łapać tramwaj numer 5. 13-tka też tam się zatrzymuje.
                  Last edited by Pendragon; 09-07-2010, 11:43.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    🥛🥛🥛
                    • 08-2003
                    • 10754

                    #10
                    Proponuję Kaponierę odległość taka sama co do Bukowskiej a możliwości więcej
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • M-kwadrat
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 07-2004
                      • 304

                      #11
                      Graficznie i w ogóle można to podejrzeć na http://poznan.jakdojade.pl/
                      Pozdrawiam, Maciek

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 02-2001
                        • 23858

                        #12
                        k. nie wiem skąd mi się wzięła Jaracza - na mapie wyglądało to niezbyt obiecująco Teraz już wiem że Jaracza to mi się co najwyżej przyśniło i nie jest aż tak daleko jak sądziłem, hihi
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          🍼
                          • 05-2004
                          • 5617

                          #13
                          Nasz propozycja jest taka - w okolicy 17.00 spotkamy się iw Robin Hoodzie na Taczaka 15 skąd następnie przespacerujemy na Plan Bernardyński do Piwomanii. Jeśli ktoś ma chęć dołączyć się do spotkania zapraszamy. W razie problemów z odszukaniem telefon kontaktowy ARTa można znaleźć w dziale Kontakt niniejszej strony.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 02-2001
                            • 23858

                            #14
                            Było przemiło i jak zwykle przekrótko

                            Zaczęliśmy w Amore del tropico (ja raczyłem się Noteckim), Robin Hood otwierał się dopiero o 18, do którego także trafiliśmy chwilę później. Poznań był strasznie wygrzany, wręcz piekarnikowy , na szczęście ratował nas chłód knajpianych piwnic, no i potem szybki transport Wogoszowozem do Old School Pubu gdzie wyjątkowo z okazji finału chłopaki mieli otwarte.

                            Dziękujemy Wam za udane spotkanie
                            a i dodatkowo Kotom za spanie
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              🍼
                              • 05-2004
                              • 5617

                              #15
                              Przyłączam się do podziękowań. Miło było spotkać się z Poznaniakami w dość licznym gronie. Oby tak dalej
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...